Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No, a najgorzej że zalegają na dysku i czekają, aż się "przełamię". Tymczasem najczęściej przychodzę zmęczony i siadam do multi jakiegoś ;p No ale co jakiś czas jednak przełamuję się. Ostatnio odpaliłem Okami HD, ale znowu przerwa (za głęboka się wydaje ta gra... :P ). Czasami łykam tytuł na raz, jak Bioshocka 2, a czasami leży nie wiem czemu jak Dead Space 2 (czekam na noc, a w nocy jestem śpiący i idę spać ;p ). Ostatnio zacząłem usuwać gry, których nie przeszedłem. Ech, a teraz nie wiem jak poradzę sobie, bo Catherine chcę łyknąć na raz.

Odnośnik do komentarza

Ja jużsię nie martwię zaległościami (nie tylko plusowymi - ale te trzeba będzie w pierwszej kolejności) ale i pudełkowymi i 360tkowymi. Mam tyle do ogrania, że następna generacje to kupię chyba za 4 lata hehehe. Ale coraz bardziej myslę, że sobie odpuszczę nextgeny i zostanę z tym co mam plus tablet do odprężających, krótkich gierek.

Odnośnik do komentarza

Heh i znowu ćwierć tysiąca godzin w dupę :-), no ale TES to TES!!! I jeszcze Fallout kolejny i Mass Effect Galaxy i skąd wezmę całe 1000 godzin wtedy? Panowie a kiedy dziewczyna, jakiś junior,książki, filmy, imprezy, gdzie wogóle czas na życie? Praca, obiad, laska i parę godzin na gre - jak wydzie TES 6 to łamię wtedy znowu nogę hehehe.

Odnośnik do komentarza

Oferta plusa wymiata, przyznam, ze nawet bym z niej skorzystal.... gdybym nie ogral wczesniej tych gier bo wiele z nich juz mam. ;)

Zreszta na polce czeka jeszcze ladnych kilka tytulow do ogrania i to nie tylko na PS3, wiec gdybym jeszcze mial plusa to sam nie wiedzialbym w co mam grac, a nie chce miec syndromu zbyt wielu gier - za duzo gier, a i tak nie ma w co grac bo wszystko jest srednie i takie sobie, wlacza sie gre na chwile zeby stwierdzic, ze to sredniak i nastepna, nastepna - nie konczac poprzednich zaczyna sie kolejne.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...