Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to bylo z Deus Exem? Jak byl free w Plusie to kupilem go, ale ponoc bylo tak, ze to gra permanentna. Teraz kiedy Plus mi sie jednak skonczyl to nie mam go na liscie pobierania nawet...

 

To jednak nie byla gra na stale, czy mam uderzac do biura obslugi?

jak był w plusie to kupiłeś plusa czy grę?

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych gier w plusie które będą działać jako pełne wersje po wygaśnięciu abonamentu. Jak kupiłeś za swoje pieniądze i nie nasz na liście to się do nich zgłoś, a jak pobrales za darmo w ramach plusa to będzIesz ja miał z powrotem jak odnowisz plusa

PS. Na prawdę nie widzicie podpietego tematu z faq'iem plusa?

Odnośnik do komentarza

Nie mam podłączonej konsoli do neta. Czy gdybym zamówił abonament na 3 miesiące, to dałoby się wykorzystać kod PS Plus na kompie i także na nim dodać wybrane gry [do ściągnięcia, jak wy to mówicie historii pobierania]? Od razu mówię, że moje konto PSN nie jest zintegrowanie z moim profilem na PS3.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Plusa można aktywować tylko na konsoli czy to poprzez wykupienie abonamentu czy też wpisanie kodu ze zdrapki

@Danio

wiem że deus wisiał sporo czasu jako bezpłatny nawet jak zniknął z gier miesiąca ale zawsze tylko dla tych którzy mieli aktywnego wtedy plusa a nie dla wszystkich

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

 

 

Plusa można aktywować tylko na konsoli czy to poprzez wykupienie abonamentu czy też wpisanie kodu ze zdrapki

To szkoda. Bo bym sobie wziął abonament na 3 miesiące i miałbym później w co grać [cwaniak]. A tak, trzeba czekać.
Zanieś konsole do kogoś z internetem I tam aktywuj sobie plusa. Potem hop siup I do domu lol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Resis, Unch 3 i All Stars. Takie moje typy.

 

All Stars - bo Sony go pchało, ale chyba niedopchało i tak przynajmniej zwiększy liczbę ludzi na serwerze.

Res 3 - bo przegrał rywalizację z innymi fps-ami, a tak przynajmniej jacyś ludzie pograją po sieci :)

Uncharted - bo coś musi być pionierem w rosterze :)

 

Ale gdyby tak dali Journey albo Unfinished Swan...

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Journey, albo Swan to tytuly raczej za male i za tanie. Raczej bedzie cos, co wyszlo na plycie, a nie male gierki z psn. Cholera, a ja nie mam neta juz piaty dzien:(. Doladowalem plusa na vicie, ale w domu, konsola ps3 nie wie o tym:/ i nic mi nie dziala. Chociaz jest czas na ukonczenie Lollipopa i Maxa3 :).

 

Edit:

czuje ze bedzie Heavy Rain:(

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie obraził na Heavy Rain. Ba! Powitałbym ten tytuł z otwartymi ramionami choć wiem, że wielu ludzi już w nią grało.Sam dawno już chciałem zagrać.

Co do U3 to nie jestem pewien czy się pojawi na ps+. Nie tak dawno przecież ND wydało multi w formie F2P plus możliwość kupna singla jak i co-op'a. No chyba, że sprzedaż nie poszła po myśli ND i dadzą w plusie. 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

I nikt mi potem nie będzie mówił że nie grałem w Uncharted :)

 

A tak serio to fajny zestaw, z czego najbardziej cieszy mnie X-com. Pisałem dawno że będzie w Plusie (jak go zaczęli jako nagrody dodawać, nawet PPE dawało ;) ), ale nie sądziłem że będzie w rocznej rotacji. Ogółem miło że kolejne 3 tytuły będą do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...