Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Most Wanted nie grałem i pewnie bym nie kupił nawet używki, ale zayebiście, że dadzą, chociaż akurat wolałbym The Run. Teraz na pewno ogram. Spec Ops nawet nie wiem co to jest, jakiś fps, ogram, ale może mi się nie spodobać. Mafia II, przeszedłem i sprzedałem, ale żałowałem, że platyny nie wbiłem, teraz się nadrobi i fajnie. Lego na Vitę zayebiście podkręciło, jaram się zarówno lego jak i LotR i do tego teraz jak na forumku zaczęła się rozkmina na lego. No kuurwa, zayobas po prostu. When Vikings Attack z tego co wiem to też fajna gierka jest. Do grania w pracy albo w kibelku jak ulał. Szkoda jedynie, że DMC nie dali, ale dla mnie i tak następny miesiąc zapowiada się zayebiście. Tylko czasu nie ma na gry (pipi)a :/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: konieczne jest podanie numeru karty kredytowej przy aktywacji PS Plus na 30 dni i na 90 dni?

Jeśli tak, to da się podać numer karty, która od dawna jest nieaktywna? Jest to jakoś sprawdzane?

 

Aha, taka prośba. Jeśli ktoś ma taki kodzik na 30 dni PS Plus. Proszę o kontakt na PW. 

Odnośnik do komentarza

Spec Ops nawet nie wiem co to jest, jakiś fps, ogram

 

TPP. Gierka ma fajną fabułę i jeszcze fajniejszy klimat. No i można nareszcie postrzelać do JU ES AMERIKAN SOLDŻERS.

 

@Ludwes

 

Trzeba i musisz podać aktywną, przynajmniej jak ja próbowałem wklepać niekatywną kartę to błąd wyskakiwał.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Chcę sprzedać konsolę na której mam konto z ważnym jeszcze przez jakieś 2 miesiące Plusem. Mam więc kilka pytań. Czy zostawiając to konto nowy nabywca będzie mógł korzystać na swoim koncie ze wszystkich pobranych w ramach abonamentu gier? Dodam że jest to moje główne konto więc nie będę podawał do niego hasła. No i także czy jeśli nowy nabywca po upływie terminu ważności abonamentu z mojego konta kupi abonament na swoim koncie, to czy gry które ja pobrałem nadal będę u niego działać?

Odnośnik do komentarza

Póki abonament będzie aktywny na koncie które ma wykupionego Plusa, dopóty będzie każde konto stworzone na tej konsoli mogło w te gry grać, jednakże nie będzie mogło korzystać z paru opcji takich jak chmura, automatyczne aktualizacje czy godzinne triale gier.

Zawartość Plusa jest przypisana do konta, i wszystkie operacje dotyczące gier muszą być robione na tym koncie a abonament musi być aktywny. Aktywacja abonamentu na innym koncie, nie pozwala grać w gry ściągnięte w abonamencie na innym koncie. Oczywiście jeśli gra ściągnięta na innym koncie, jest dostępna nadal w ofercie podczas aktywacji na drugim koncie, to będzie mógł ją ściągnąć i w nią grać.

 

Także w skrócie na pierwsze pytanie odpowiedź - tak, na drugie odpowiedź - nie.

Odnośnik do komentarza

To mnie wk*rwia w polskim ps plusie. Trzeba podać dane karty. Mam kodzik na 30 dni, a nie mam aktywnej karty (albo jest na debecie). Pozostaje chyba tylko skorzystać ze zdrapek 2x100zł i kupić plusa.

 

No, ale jeśli Ty nie masz karty, to pożycz od mamy/taty/brata/kogokolwiek albo spisz tylko numer karty. Wpiszesz aktywujesz kod i skasujesz dane karty/wyłączysz automatyczne doładowywanie i tyle. Nie widzę w tym problemu i nie rozumiem narzekania na to  :ermm:  

Poza tym wystarczy zwykła karta płatnicza, nie musi być kredytowa. Ja taką mam i bez problemu działa.  :ninja:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...