Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie takie trophy huntery jak Ty nie wracają do ogranych wcześniej gier :P

nie no kurde ale przecież tych gier wychodzi tyle, że aby grać w nowe i wspominać stare to trzeba grać 24/h na dobę:)

fakt faktem, że są tytuły typu WipEout HD czy Burnout Paradise ale to wyjątki potwierdzające regułę

Odnośnik do komentarza

Ludziska czy ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego mi automatyczny update nie chce działać? Raz mi się to włączyło i ściągnęło łatkę do LBP2 oraz synchronizowało trofki ale od tamtego czasu nie chce działać. Włączam dziadostwo, ustawiam godzinę i pupa - nie działa. OCB?

To "oficjalnie" nie działa jak trzeba, dzisiejszy FW niby ma załatwić sprawe. Sam korzystam z tej usługi bardzo często (świetna sprawa) i nie mogę się doczekać kiedy zacznie to śmigac jak trzeba.

 

EDIT: chyba jednak update tego nie naprawi dziś....

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Ludziska czy ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego mi automatyczny update nie chce działać? Raz mi się to włączyło i ściągnęło łatkę do LBP2 oraz synchronizowało trofki ale od tamtego czasu nie chce działać. Włączam dziadostwo, ustawiam godzinę i pupa - nie działa. OCB?

To "oficjalnie" nie działa jak trzeba, dzisiejszy FW niby ma załatwić sprawe. Sam korzystam z tej usługi bardzo często (świetna sprawa) i nie mogę się doczekać kiedy zacznie to śmigac jak trzeba.

 

EDIT: chyba jednak update tego nie naprawi dziś....

no ni w pupe nie naprawili bo właśnie odpaliłem by o 16:00 mi się konsola włączyła i nadal nic. oddawać pieniądze za plusa SONY! :)

 

trochę poszperałem i znalazłem to:

 

1 This feature can be used on only one PS3 system per PlayStation Network account. When this feature is set to [On] and [Automatic Download] has already been set on another PS3 system using the same PSN account, the setting on the other PS3 system will automatically be set to [Off].

2 The PS3 system must be in standby mode (power indicator is lit solid red) during the time period when you want the system to automatically download the content.

3 System software update data will be downloaded automatically but not installed. You must install the system software update data manually.

4 The PlayStation Plus icon is displayed for content that has been automatically downloaded. Any content that has been automatically downloaded and installed but has not been used will be automatically deleted after one month.

5 Automatic download will not be performed if the amount of free space on your system’s hard disk is less than 5GB.

 

punkt pierwszy może mnie dotyczyć ;/

 

i jeszcze to:

 

When automatic download is activated on your console, provided that the console is on stand-by and connected to the internet, the console will be automatically activated approximately every 48 hours during a time period set by you. During that period, various content such as system software, game patches and game demos may be automatically downloaded to the console ("Automatically Downloaded Content").

 

WOW!! ale ze mnie hakier! ok - u mnie pomogła opcja resetu ustawień konsoli. dajecie reset default settings. potem ponownie włączacie auto update i by sprawdzić czy wszystko działa ustawcie przedział czasowy tak by obejmował aktualny czas. Następnie wyłączcie konsole i jeżeli wszystko zrobiliście poprawnie to sprzęt powinien natychmiast sam się włączyć i zrobić aktualizacje. plusiki mile widziane hehe

 

edit: podobno pomaga też ustawienie czasu przez internet.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Październikowa aktualizacja:

6208788240_710518a22f_z.jpg

 

Co prawda powyższy obrazek odnosi się do us, ale chyba europejski nie będzie się za wiele różnił.

 

A tu cała lista:

 

Free PSN Games and DLC:

Costume Quest – 10/4 (2 weeks)

Elemental Monster – 10/4 (2 weeks)

Dungeon Defenders DLC – 10/25

The pack contains: 4 familiars (Cog,Drakon, Naimi, Cowboy Monkey)

 

Free Minis:

1000 Tiny Claws – 10/4

Speedball 2 – 10/4

Street Smarts – 10/4

 

Free PS one Classics:

Warhawk – 10/4

 

Full Game Trials:

Resident Evil 5 – 10/4

Shift 2 Unleashed – 10/4

Brothers In Arms: Hell’s Highway – 10/18

Dead Space Digital – 10/18

Ratchet and Clank: All 4 One – 10/18

Homefront – 10/25

Mortal Kombat vs. DC Universe – 10/25

MX vs. ATV – 10/25

 

Exclusive Discounts:

Eufloria – 20% off – 10/4 (1 week only)

Explodemon – 30% off – 10/4

Tales From Space: About a Blob – 40% off – 10/4

Resident Evil 5 Gold Edition – 25% off – 10/4

Elemental Monster Online Card Game Booster Box DLC – 50% off – 10/4

Sideway: New York – 20% off – 10/11 (1 week only)

Metal Slug 2 – 20% off – 10/11

Metal Slug 2 (PSP) – 20% off – 10/11

The King of Fighters ’96 – 20% off – 10/11

The King of Fighters ’96 (PSP) – 20% off – 10/11

Sodium Collection (PlayStation Home Game) – 20% of – 10/13 (1 week only)

Okabu – 20% off – 10/18 (1 week only)

Rocketbirds – 20% off – 10/18 (1 week only)

Valkyria Chronicles II PSP Bundle Pack – 40% off – 10/18

Under Siege – 70% off – 10/18 (1 week only)

inFAMOUS: Festival of Blood – 20% off – 10/25 (1 week only)

PixelJunk: SideScroller – 20% off – 10/25 (1 week only)

Ikari Warriors lii: the Rescue – 20% Off – 10/25

Prehistoric Isle in 1930 – 20% Off – 10/25

Safari Rally – 20% Off – 10/25

MX vs. ATV Game + DLC Bundle – %20 Off – 10/25

4 Elements – 50% off – 10/25 (2 weeks)

MercHg – 50% off – 10/25 (2 weeks)

Mystery Title – 30% off – 10/25 (Hint from Sega: It’s a Sega title which is about to announced. Go to sega.com/sweepstakes for more information. Good luck!)

 

Paramount Sale

Top Gun – 70% off – 10/18 (1 week only)

Star Trek DAC – 40% off – 10/18 (1 week only)

Days of Thunder – 40% off – 10/18 (1 week only)

Bundle of all 3 Paramount Titles + DLC – 50% off – 10/18 (1 week only)

 

Free Themes:

Bane of Yoto Dynamic Theme – 10/11

Dragon Dynamic Theme (PS Plus Exclusive) – 10/11

Lost Planet 2 Avatar Bundle (2O Avatars)- PlayStation Plus Exclusive – 10/4

 

Free Avatars

Free Exclusive PS+ Halloween Themed Avatars – 10/11

Resident Evil Code Veronica 5 Avatar Bundle – 10/11

 

 

Odnośnik do komentarza

Październikowa zawartość dla Europy:

 

Costume Quest – PSN Game – 100% discount until 19th October

 

Uncharted 3 Multiplayer Experience – Exclusive until 19th October

 

1000 Tiny Claws (mini) – 100% discount and exclusive until 19th October

Speedball 2: Evolution (mini) – 100% discount and exclusive until 19th October

Street Smart (SNK mini) – 100% discount until 2nd November

 

Arc the Lad – PSOne (Import) – 100% discount until 2nd November

 

Armageddon Riders – 40% discount until 2nd November

Topatoi: Episode One – 70% discount until 2nd November

The Marbians – mini – 25% discount until 19th October

 

Stripes: Part One (Dynamic Theme) – Exclusive and 100% discount until 2nd November

Halloween (Dynamic Theme) – Exclusive and 100% discount until 2nd November

 

Ico Avatar 1 – Exclusive and 100% discount until 2nd November

Ico Avatar 2 – Exclusive and 100% discount until 2nd November

Shadow of the Colossus Avatar 1 – Exclusive and 100% discount until 2nd November

 

Still available:

Resident Evil 4 and Resident Evil: Code Veronica

- 50% off until 12th October

 

 

Udostępnienie Costume Quest to wg. mnie spora pomyłka - niedawno była promocja na tę grę, z której skorzystałem i zapewne wiele osób też tak zrobiło. Tym samym tytuł mnie w ogóle nie interesuje... Na szczęście jest szansa na to, że od 19. października w zamian pojawi się inna produkcja z PSN.

Odnośnik do komentarza

 

Btw jest zniżka na Armageddon Riders i teraz czy ta zniżka będzie trwała cały miesiąc? Do nowej aktualizacji Plusa czy tylko przez tydzień?

Według wpisu na europejskim blogu playstation, zniżka będzie trwała do 2 listopada.

 

 

EDIT :

 

W temacie japońskiej wersji Arc the Lad:

 

Hey everybody!

Wanted to give another update on the concern/confirmation that Arc the Lad on the PSone classics store is in fact Japanese.

Unfortunately, this is a mistake. We never intended to use the Japanese version. We expected the English version that we used in America. We’re currently working with Sony on a fast and efficient fix, especially for those who have already downloaded the game.

We will speak to Sony and get this situation clarified shortly. Thanks again for your attention and immense patience.

http://blog.eu.playstation.com/2011/10/04/three-games-for-the-launch-of-the-playstation-network-import-section/comment-page-3/#comment-185820

 

Wygląda na to, że jednak dostaniemy angielską wersję gry. Zresztą zniknęła ona z PS Store, więc może już coś z tym robią.

Edytowane przez Sarge
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dead Nation za free... czy tam w SONY sobie (pipi) jaja robią? Przecież każdy już tą grę ma. Czuję się oszukany

W ogóle na początku miesiąca w Plusie był jeszcze Costume Quest. Więc tak na prawdę dali dwie gry z psn zamiast jednej (i jeszcze przez cały miesiąc można było grać w multi w U3). No faktycznie cię oszukali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...