Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to chwilowa promocja czy stała obniżka ale teraz roczny abonament. Kosztuje 156 zł a nie z 199, ekstra a ja lekko ponad tydzień temu kupiłem po starej cenie...

 

Przydałyby się prędzej jakieś informacje od SceP/SceE jak planują obniżki/promocje.

 

Edit: To jest promocja która trwa do 23 września.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do kiedy został Ci abonament, od kiedy jesteś członkiem itd. sprawdzasz:

 

Zarządzanie kontami < Transaction management < Service List no i tam opcja Playstation Plus

 

Wszystko dokładnie tam jest napisane. Raczej nie ma żadnego znaczenie kiedy wykupisz ponownie, ja kupiłem na tydzień przed końcem i ten tydzień i tak mi się podliczył/zsumował.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra wiadomość dla subskrynentów PS Plus:

 

Halloween isn't until next month, but it looks like PlayStation Plus is looking to kick off the spookfest a little early. Among the highlights for the premium service this month are free downloads of Plants Vs. Zombies and the PSone Classic versions of the first three Resident Evilgames. Altered Beast will also be available for free. Yeah, we know it's not a zombie game per se, but the protagonists do wise from their gwaves.

 

Discounts are also headlined by Resident Evil titles, as the HD debut both Resident Evil 4 andCode: Veronica X will be half-price for PlayStation Plus subscribers. Head over to PlayStation Blog for the full rundown on all the offers in September.

 

http://www.joystiq.c...ies-and-classi/

 

We wrześniu za darmo będą Plants vs Zombies, Altered Beast oraz trzy części Resident Evil z sekcji PS One Classics. W dodatku cena RE4 HD Code: Veronica HD zostanie obniżona o 50%. Czasem warto mieć to PS Plus jednak.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

ok, czyli ten dzisiejszy update dostane jak rozumuję, wpadnie plant vs zobmbie i re? Przepraszam, ze sie dopytuje łopatologicznie jak debil ;-) ale chce byc pewny bo zalezy mi tylko na tych dwóch grach

 

Dostajesz to co jest aktualnie dostępne dla wszystkich plusowiczów, otrzymujesz ostatni update ps store`a, czyli tak, dostaniesz wymienione przez Ciebie gry :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...