Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale z czasem jestem coraz bardziej chętny na tego Plusa. Tylko nie jestem do końca przekonany. Może jakiś okres próbny (to prawda, że wszyscy dostaną 3 miesiące za darmo, czy tylko ci którzy zamówią?). Pewne jest też to że Plus się będzie rozwijać, więc może być tylko lepiej (tylko mam nadzieję, że jak będą dodawali nowe funkcje to cena nie będzie również rosła).

 

A ta rozpiska co w danym miesiącu, to odnosi się tylko do tego darmowego content'u czy pełna (czyli m.in. do jakich bet i dem będziemy mieli dostęp, na jakie gry obniżka i jakie pełne gry będzie można sprawdzić). W sumie co do tych pełnych gier z Bluray, to oby dostosowali jakoś ich wielkość, bo nie widziałbym sensu ściągać kilkanaście GB żeby sobie pograć jedną godzinkę.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Spis zawartość PSN+ w pierwszych dwóch miesiącach:

Miesiąc I (29 czerwca ? 3 sierpnia)

Prezent: standardowa edycja LittleBigPlanet

Gra z PlayStation Network: Wipeout HD

Minis: Field Runners, Age of Zombies

Klasyk PSOne: Destruction Derby

Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): Shatter, Savage Moon

Promocje/zniżki: LittleBigPlanet God of War Pack ? 50%, LittleBigPlanet LocoRoco Costume Pack ? 50%, Gravity Crash ? 20%, Fat Princess DLC ? 20%

Darmowy dodatek DLC: Killzone 2: Steel & Titanium

Dema: ModNation Racers, Heavy Rain

Tematy graficzne: LittleBigPlanet Theme, PlayStation ?Game Is Just The Start? Dynamic Theme

 

Miesiąc II (4 sierpnia ? 1 września)

Gra z PlayStation Network: Zen Pinball

Minis: Blast-Off, Alien Zombie Death

Klasyk z PSOne: Medievil

Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): inFamous, Mushroom Wars

Promocje/zniżki: Zen Pinball Earth Defence Table ? 20%, Warhawk Triple Combo Pack ? 50%, Super Stardust HD ? 20%, WipeOut HD Fury ? 20%

Darmowy dodatek DLC: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Dema: Flower, Pixel Junk Shooter

Tematy graficzne: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52220

Odnośnik do komentarza

no dobra

 

tak sie sklada ze z tych bonusow to kupilem juz wszystko oprocz dodatku do MS2. Niemniej jesli zrezygnuje z kupowania nowosci i bede jechal na samym Plusie to z czasem bedzie to dla mnie bardzo oplacalne

 

Postanowione, Biore na rok. Wypuscili to w dobrym momencie bo i tak nie ma gry na ktora moglbym wydac to 200zl Nic nie wychodzi wiec z lipcowej wyplaty zainwestuje w roczny abonament ;)

Odnośnik do komentarza

jednego nie mogę się doczytać:

 

jeżeli np:

"Miesiąc II (4 sierpnia - 1 września) : Gra z PlayStation Network: Zen Pinball"

a PS+ wykupię w październiku, to już do takiego zen pinball nie będę miał dostępu ? [pomijam tą promocję z LBP]?

 

to samo odnośnie obniżek: po danym okresie "wygasają" ?

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tymi demami?? Jaka to niby eksluzywność(wcześniejszy dostęp)? Przecież dema HR, MNR i Shootera od dawno są dostępne dla wszystkich, chyba jedynie Flower nie ma dema.

 

I też nie rozumiem z tym DLC, np. mam Motorstorma: PR i w ramach Plusa dostanę te DLC(zainstaluje, pogram w nie), ale powiedzmy potem nie przedłużę abonamentu, to jak mi zablokują dostęp tylko do zawartości DLC??? Przecież nie mogą do całej gry!

Odnośnik do komentarza

jednego nie mogę się doczytać:

 

jeżeli np:

"Miesiąc II (4 sierpnia - 1 września) : Gra z PlayStation Network: Zen Pinball"

a PS+ wykupię w październiku, to już do takiego zen pinball nie będę miał dostępu ? [pomijam tą promocję z LBP]?

 

to samo odnośnie obniżek: po danym okresie "wygasają" ?

 

Raczej nie, bo od października będzie coś innego.

Odnośnik do komentarza

jednego nie mogę się doczytać:

 

jeżeli np:

"Miesiąc II (4 sierpnia - 1 września) : Gra z PlayStation Network: Zen Pinball"

a PS+ wykupię w październiku, to już do takiego zen pinball nie będę miał dostępu ? [pomijam tą promocję z LBP]?

 

to samo odnośnie obniżek: po danym okresie "wygasają" ?

Liczyłem, że z obniżkami jednak będzie inaczej. Więcej i na nieograniczony czas. Ta forma jest z(pipi)ana.

 

Natomiast to, że wykupując subskrypcje później nie masz dostępu do wcześniejszych gratisów, to chyba logiczne.

 

Wiadomo, gdzie trzeba się zapisać, żeby dostać LBP ? I wiadomo, czy za te trzy miesiące przy zapisaniu się między 29 czerwca a 3 lipca są darmowe czy trzeba jednak zapłacić ? Jeśli jednak trzeba zapłacić to wystarczy za trzy miesiące ? Szkoda, że WipeOut bez dodatku.

Żeby załapać się na promocje z LBP to musisz kupić subskrypcje na rok od razu, bez tego darmowego testowania.

 

O co chodzi z tymi demami?? Jaka to niby eksluzywność(wcześniejszy dostęp)? Przecież dema HR, MNR i Shootera od dawno są dostępne dla wszystkich, chyba jedynie Flower nie ma dema.

 

I też nie rozumiem z tym DLC, np. mam Motorstorma: PR i w ramach Plusa dostanę te DLC(zainstaluje, pogram w nie), ale powiedzmy potem nie przedłużę abonamentu, to jak mi zablokują dostęp tylko do zawartości DLC??? Przecież nie mogą do całej gry!

Też nie pojmuje tych demek. A DLC wyłączą Ci tylko dodatki, nie grę.

 

Jeśli chodzi o bety, to nic nie jest przesądzone, one prawdopodobnie nie są elementem promocji i nie muszą znajdować się na rozpisce; będą kiedy będą.

Odnośnik do komentarza

DLC zostaje na wieki twoje (podobnie jak Dynamic Themes i avatary). Push demos to po prostu dodanie demek do funkcji niepodpadającej za automatyczny download ale tylko wtedy gdy nie miałeś ich wcześniej na dysku. Być może w przyszłości pojawia sie jakieś demka które dostępne będą tylko dla subskrybentów PSN + ale to czas pokaże.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)E!

Ile razy to można pisać, że 3 miesiące gratis do rocznego abonamentu mają amerykańce, jeśli wykupią subskrypcje przez pierwsze 2 tygodnie. Czyli tak jakby wykupili 15 miesięcy. My mamy LBP i to tylko przez 4 pierwsze dni.

A zgodnie z zapowiedzią na konferencji, czy gdzieś tam, każdy będzie mógł raz wypróbować przez 3 miesiące Plusa za darmo. Ale nikt jeszcze nie powiedział jak to działa, ani czy będzie to dostępne tego samego dnia co start usługi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...