Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A będzie to chociaż GOTY? Albo dodatki do zwykłej udostępnią?

Niestety tylko zwykła wersja. Dodatki masz od zawsze dostępne na PSN... ale standardowo musisz za nie zapłacić ;) .

 

Pierwsze trzy miesiące miały być za darmo?

Nie wiem skąd tutaj oczekiwania niektórych osób, że pierwsze miesiące będą dostępne za darmo... Być może w amerykańskim PSN coś takiego jest (Grigori coś o tym wspominał - po wykupieniu abonamentu na rok Amerykanie dostają 3 miesiące gratis, ale nie wiem czy to prawda), ale mnie to nie interesuje. W każdym razie jedynym bonusem dla europejskich graczy od początku zapowiadane było tylko i wyłącznie LittleBigPlanet do ściągnięcia w wersji cyfrowej.

 

Nie tu nie chodzi o moje oczekiwania .... po prostu gdzieś wyczytałem(pewnie źle) że jakieś pierwsze miesiące mają być darmowe dla wszystkich tyle ;D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób, które już wykupiły Plusa, mianowicie czy u Was tez zniknęła możliwość oceniania tytułów z PSN ? przed zakupem mogłem oceniać po zakupie w ogóle zniknęła ikonka Rate...no chyba, że jest w innym miejscu ale było by to dziwne raczej...

 

U mnie wszystko zostało na swoim miejscu.

 

Ja również pokusiłem się o roczny abonament gdyż jest to oferta dla mnie idealna - przymierzałem się do zakupu LPB a nawet do Wipeout'a - i tu już prawie zwracają mi się koszty abo.

A w następnych miesiącach może trafi się coś równie ciekawego - liczę m.in. na dobre betatesty...

Odnośnik do komentarza

Także zakupiłem plusa :) Czas pokaże czy się opłacało :)

nic nie wnoszący post mający na celu tylko pochwalenie się :P

 

 

Swoją drogą w chwili obecnej plus opłaca się tylko ludziom którzy wcześniej nic zupełnie nie kupowali na ps3...cała reszta jak na razie wyrzuca kasę w błoto.

 

Mam nadzieję,że z czasem plus się rozwinie i sony zacznie dokładać do niego naprawdę super rzeczy a wtedy naprawdę z pewnością wielu zainwestuje.

Odnośnik do komentarza

Na amerykańskim PS+ jest już 60 minutowy trail InFamous. Poza tym ogólnie pełna wersja jest za 29$ i zajmuje 6,9GB

 

Ja mam zdanie podobne (acz nie tak radykalne :P) jak Ficuś. O ile dla starych posiadaczy PS3, którzy mają juz sporo gier z PSS, PS+ może być niezbyt opłacalne ze względu na "powtórki".

Co innego nowi (lub starzy, którzy do tej pory nie robili zakupów na PSS). Dla nich oferta PS+ jest porpostu cudowna. Płacą niecałe 200zł i przez cały rok mają stały dopływ nowych gier (i nie tylko).

Edytowane przez Emet
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

99% posiadaczy PSP jest po ciemnej stronie mocy i grosza na gry na tą platformę wydawać nie muszą, do tego mają więcej opcji niż Ci co konsoli nie przerobili(mowa min. o emulatorach).

 

Ja Emet mam dobre zdanie o Plusie jeśli trochę jego zasady zmodyfikują.Po prostu wnerwia mnie to,że nawet jakbym go posiadał to bym musiał i tak kupować nowe gierki bo nie mam pewności kiedy/czy wogóle pojawią się w abonamencie.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przypadkiem, który raczej unikał wcześniej PSN więc za takie pieniądze oferta wydaje mi się ciekawa, ale liczę na rozwój usługi. To co wydałem na abonament prawie mi się już zwróciło więc nie czuje się oszukany ;) mam nadzieje, że skoro plus dotarł do naszego pięknego kraju to w końcu ruszy się coś w temacie videostore...

 

P.S

Nawiązując do mojego wcześniejszego posta, wszystko wróciło do normy po kilku przelogowaniach opcja Rate pojawiła się na swoim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja Emet mam dobre zdanie o Plusie jeśli trochę jego zasady zmodyfikują.Po prostu wnerwia mnie to,że nawet jakbym go posiadał to bym musiał i tak kupować nowe gierki bo nie mam pewności kiedy/czy wogóle pojawią się w abonamencie.

Ja też :) Oferta jest świetna ale też mam takie obawy jak Ty bo 1. już mam część gier, które dają/będą dawać za free. 2. Też nie wiedziałbym, czy czekać jak wyjdzie coś nowego ciekawego bo czy i ew. kiedy dadzą to w "prezencie" ;)

Ja póki co nie skorzystam ale w przyszłości... kto wie...

Odnośnik do komentarza

no właśnie Emet - rozumiemy się w 100% :) Te dwa czynniki i jedynie te dwa czynniki w chwili obecnej odrzucają mnie od Plusa.

 

Minisy i klasyki z PS One mnie nie interesują a z gier mam W:HD,LBP,Zen Pinball,Infamous,dlc do Killzone2 więc nie ma ani jednej rzeczy w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy która by mnie skusiła na Plusa.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że Shatter w dziale z PS+ jest za 22zł. lol. Sam kupowałem za tyle, nie chodzi przypadkiem o trial? Ściągnąłem trailer PS+ (po polsku!) i ta gra pokazywana była jako przykład triala. Dziwne to.

 

Na razie usługa mnie nie przekonała zobaczymy co dalej. Jednak dla osób co dopiero zakupiły PS3 albo rzadko robią zakupy w PSS to dobra oferta. Dla posiadaczy PS3 i PSP jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

jedynym problemem jest dla mnie posiadanie już lbp i wipeouta(tak już dawno bym zakupił....) w sumie stracę coś (poza lbp) jak wykupie za miesiąc?? lub kiedy tam bedzie coś nowego:)

Rozumiem ze LBp masz w pudelku, Spusc to za 50-60 zl i Ci wyjdzie abonament roczny za 140-150. Ja tak zrobilem i jestem bardzo zadwolony z zakupu

Odnośnik do komentarza

Spis zawartość PSN+ w pierwszych dwóch miesiącach:

Miesiąc I (29 czerwca ? 3 sierpnia)

Prezent: standardowa edycja LittleBigPlanet

Gra z PlayStation Network: Wipeout HD

Minis: Field Runners, Age of Zombies

Klasyk PSOne: Destruction Derby

Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): Shatter, Savage Moon

Promocje/zniżki: LittleBigPlanet God of War Pack ? 50%, LittleBigPlanet LocoRoco Costume Pack ? 50%, Gravity Crash ? 20%, Fat Princess DLC ? 20%

Darmowy dodatek DLC: Killzone 2: Steel & Titanium

Dema: ModNation Racers, Heavy Rain

Tematy graficzne: LittleBigPlanet Theme, PlayStation ?Game Is Just The Start? Dynamic Theme

 

Miesiąc II (4 sierpnia ? 1 września)

Gra z PlayStation Network: Zen Pinball

Minis: Blast-Off, Alien Zombie Death

Klasyk z PSOne: Medievil

Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): inFamous, Mushroom Wars

Promocje/zniżki: Zen Pinball Earth Defence Table ? 20%, Warhawk Triple Combo Pack ? 50%, Super Stardust HD ? 20%, WipeOut HD Fury ? 20%

Darmowy dodatek DLC: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Dema: Flower, Pixel Junk Shooter

Tematy graficzne: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52220

Czy zawartość tego drugiego miesiąca jest poprawna ? W PSS US w ramach PS+ jest inFamous Trial dostępny już teraz. Czy ta rozpiska dotyczy tylko EU ?

 

Playstation Plus działa tylko na koncie na którym zostalo zakupione, czy normalnie na wszystkich ? I czy ktoś próbował juz dzielić plusa ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...