Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi czy da się LBP pobrać w polskiej wersji językowej? Bo ja mam konto na UK i po pobraniu wersja jest anglojęzyczna i nie ma opcji wyboru języka, a chodzi o to że laska wolałaby po polsku :P Niech ktoś napisze czy pobierając w Polsce ma wersję pl i czy w takim przypadku jest jakaś szansa bym ja taką mógł pobrać?? Dzięki

Z tego co słyszałem, to wersja z uk store też ma polski język. Może masz włączony ang w ustawieniach systemowych konsoli i temu tak jest.

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy da się LBP pobrać w polskiej wersji językowej? Bo ja mam konto na UK i po pobraniu wersja jest anglojęzyczna i nie ma opcji wyboru języka, a chodzi o to że laska wolałaby po polsku :P Niech ktoś napisze czy pobierając w Polsce ma wersję pl i czy w takim przypadku jest jakaś szansa bym ja taką mógł pobrać?? Dzięki

Z tego co słyszałem, to wersja z uk store też ma polski język. Może masz włączony ang w ustawieniach systemowych konsoli i temu tak jest.

 

Pomogło... Dzięki stary, sam bym nie wpadł że ustawienia systemowe konsoli mogą kontrolować język w grze. Z tym że przy uruchomieniu pojawiła się opcja potwierdzenia EULA dla polish policy, która niestety nie została potwierdzona mimo mojej chęci i nie zalogowało mnie online a w Main Menu mam do wyboru tylko "opowieść" a domniemam, że jakiś online tez powinien być. Ważne, że się język zmienił jednak trochę szkoda online (jeżeli to trwały uraz) w LBP ze względu na dostęp do leveli...

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy da się LBP pobrać w polskiej wersji językowej? Bo ja mam konto na UK i po pobraniu wersja jest anglojęzyczna i nie ma opcji wyboru języka, a chodzi o to że laska wolałaby po polsku :P Niech ktoś napisze czy pobierając w Polsce ma wersję pl i czy w takim przypadku jest jakaś szansa bym ja taką mógł pobrać?? Dzięki

Z tego co słyszałem, to wersja z uk store też ma polski język. Może masz włączony ang w ustawieniach systemowych konsoli i temu tak jest.

 

Pomogło... Dzięki stary, sam bym nie wpadł że ustawienia systemowe konsoli mogą kontrolować język w grze. Z tym że przy uruchomieniu pojawiła się opcja potwierdzenia EULA dla polish policy, która niestety nie została potwierdzona mimo mojej chęci i nie zalogowało mnie online a w Main Menu mam do wyboru tylko "opowieść" a domniemam, że jakiś online tez powinien być. Ważne, że się język zmienił jednak trochę szkoda online (jeżeli to trwały uraz) w LBP ze względu na dostęp do leveli...

W LBP online odblokowuje się dopiero po kilku levelach w singlu ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku mądry polak po szkodzie, bo właśnie miałem brać PSS+ ze względy na Littebig planet bo sama gra chodzi już po 60 zł a tu pech bo widzę że było dostępne tylko do 3 lipca a ja sądziłem że będzie dostępne przez pierwszy miesiąc :angry2:

Z tego co pamietam to ta promocja byla wazna do 3 Sierpnia

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku mądry polak po szkodzie, bo właśnie miałem brać PSS+ ze względy na Littebig planet bo sama gra chodzi już po 60 zł a tu pech bo widzę że było dostępne tylko do 3 lipca a ja sądziłem że będzie dostępne przez pierwszy miesiąc :angry2:

Z tego co pamietam to ta promocja byla wazna do 3 Sierpnia

http://pl.playstation.com/ps3/news/articles/detail/item286584/PlayStation-Network-nabiera-nowej-jako%C5%9Bci-wraz-z-PlayStation-Plus/

Odnośnik do komentarza

Wszystkim dziękuję za info. Właśnie zakupiłem + i jestem zadowolony ponieważ konsole mam od listopada ze pss prawie nie korzystałem więc ta oferta jest dla Mnie jak ulał.

 

Grigori możesz poprawić datę darmowego LITTLEBIG PLANET do PSS+ bo trochę to mnie zmyliło

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dla mnie PS Plus to zupełnie nie trafiony pomysł. Mając 200 zł wolę sam zdecydować na co przeznaczyć te pieniądze. Kupując PS Plus mam wszystko z góry narzucone. Oprócz tego dają jakieś ochłapy. Jeden dodatek do Killzone zamiast wszystkich trzech. 20% obniżki, które przy kwocie wydanej na subskrypcje wyglądają komicznie. Na 20ł zaoszczędzę 4zł. Wszelkie akcje typu wcześniejszy dostęp do dem też są tylko naciąganiem klienta. Wcześniej czy później i tak wszyscy będą mieli do nich dostęp bo to napędza sprzedaż. Kane & Lynch był już na drugi dzień dostępny dla wszystkich. Na razie usługa jest w powijakach i można ją traktować jako wizję przyszłości. Jak ktoś się z tym nie zgadza to mam niepodważalny argument. Dzięki PS Plus można już pobrać pierwszą, darmową, pełną grę w wersji trial z godzinnym limitem czasowym. Jeśli gra nam się spodoba wystarczy wtedy za nią zapłacić i po godzinie możemy grać dalej. Gorzej jak gra nam się nie spodoba. inFamous, o którym mowa, waży blisko 10 GB i w porównaniu ze zwykłym demem jest to granica nie do przekroczenia dla sporej ilości użytkowników. Jeśli ktoś ma HDD o pojemności 40 GB to w ogóle nie ma rozmowy. Do tego dochodzi czas jaki będzie się to ściągać.

 

PS Plus jest niestety w tej chwili kierowany do małej grupy graczy. Usługa ta będzie przedzierać szlak i w przyszłości osiągnie większą popularność. Na razie zupełnie nie opłaca się w to inwestować jeśli się ma za mało kasy. Z resztą jak we wszystko co nowe i niesprawdzone.

 

Wersje trial będą standardem w przyszłości i jest to pewne. Tak samo jak wszelkiego rodzaju subskrypcje.

Odnośnik do komentarza

Najpierw od 4 do 31 sierpnia czeka nas miesiąc drugi.

 

  • gra na PS3: Zen Pinball
  • minis:
    • Blast-Off
    • Alien Zombie Death

    [*]gra PSone: Medievil[*]wersje demo:

    • Pixel Junk Shooter
    • Mafia 2 !!!

    [*]dodatki:

    • Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack DLC

    [*]wersje próbne pełnych gier:

    • Inferno Pool
    • Mushroom Wars

    [*]przeceny:

    • WipeOut HD Fury - 20%
    • Super Stardust HD - 20%
    • Zen Pinball Earth Defence Table - 20%
    • Warhawk Triple Combo Pack DLC - 50%

    [*]tematy:

    • PlayStation + Dynamic Theme
    • Heavy Rain Crime Scene Dynamic Theme

    [*]2 awatary z Heavy Rain

A tak prezentuje się ujawniony właśnie miesiąc trzeci, który zacznie się 1, a skończy 30 września:

 

  • gra na PS3: Sam and Max: Devil's Playground (cały sezon)
  • minis:
    • Vector Tower Defense
    • Echoes

    [*]gra PSone: Oddworld: Abe?s Oddysee[*]dodatki:

    • Exclusive UFC Undisputed 2010 DLC

    [*]wersje próbne pełnych gier:

    • Warhawk (użytkownicy PS+ mogą także kupić grę ze zniżką 50%)
    • Inferno Pool

    [*]przeceny:

    • LBP: Ico and Shadow of Colossus costume pack ? 50%
    • Metal Gear Solid (PSOne) ? 50%
    • Warhawk ? 20%*
    • Pixel Junk Shooter - 20%

    [*]tematy:

    • Exclusive PlayStation Move theme
    • Exclusive ?Fish Tank? theme

    [*]Awatary:

    • Eye Pet Blue Goalie Avatar
    • Eye Pet DJ Avatar

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Promocje

 

http://www.vg247.com/2010/08/24/sony-offering-playstation-protection-plan-to-ps-subs-at-a-discount/

 

Sry za post pod postem, ale mamy kolejną promocję w Playstation Plus

 

Jezeli ktoś od dzisiaj do 5 pazdziernika wykupi abonament na 12 miechów to dostanie za darmo Ratchet&Clank: Quest for Booty ;]

 

http://www.vg247.com/2010/09/01/sign-up-for-ps-plus-get-ratchet-clank-quest-for-booty-free/

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Wszystkie rzeczy sciągnięte "za darmo" z PS+ bedą dezaktywowane po wygaśnięciu subskrypcji? Nawet themy i dodatki do gier(które sa niby za darmo). Wiem ze całe gry wygasną ale czy dodatki i themy też?Dobrze ze rzeczy przecenione nie wygasają te z 50% zniżką bo to było by już czyste chamstwo!

 

INFO: CI którzy kupią PS+ teraz (nie wiem od kiedy do kiedy) dostaną na własność Ratchet i Clank Quest of Booty(gra nie wygasa nawet po końcu subskrypcji)!!

zostałem uprzedzony - sorki.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

BIEDA...

 

1 września - 5 października:

 

PSN: Sam and Max: Devil?s Playground (cały sezon)

minis: Vector Tower Defense, Echoes

PSone Classic: Oddworld: Abe's Oddysee

Full Game Trial: Warhawk (50% rabatu dla abonentów przy zakupie), Inferno Pool

Obniżki: LBP: Ico and Shadow of Colossus costume pack - 50%, Metal Gear Solid (PSone) - 50%, Warhawk - 50%, Pixel Junk Shooter - 20%

DLC: Exclusive UFC Undisputed 2010 DLC

Tematy dynamiczne: Exclusive PlayStation Move theme, Exclusive "Fish Tank" theme

Awatary: Eye Pet Blue Goalie Avatar, Eye Pet DJ Avatar

 

6 października - 2 listopada:

 

PSN: Street Fighter 2 HD Remix

minis: Aero Racer, Yeti Sports

PSone Classic: Syphon Filter

Full Game Trial: Gravity Crash (50% rabatu dla abonentów przy zakupie), Hustle Kings (50% rabatu dla abonentów przy zakupie)

Obniżki: Burn Zombie Burn (plus darmowy przedmiot w PS Home dla abonentów, którzy kupią grę)

DLC: Zostanie jeszcze ogłoszone

Tematy dynamiczne: Exclusive Move "Start the Party" theme, Exclusive "Halloween" theme

Awatary: Pain: Jarvis i Le Toot Avatars, SingStar: Wannabe i Rising Star Avatars

 

 

dobrze, ze nie wykupiłem tego abonamentu... gdyby były jakies niespodzianki tak jak w plusie dla hamburgerów to jeszcze ale to co oni dla nas serwuja jest po prostu biedne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...