Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie każdy posiadacz PS3 ma PSP stąd usługa dotyczy tylko tego co można odpalić na PS3- załapały się minisy i gry z ps one ale już dedykowane tylko psp nie.

 

Na zawsze (nawet po wygaśnięciu PS+) mamy dostęp do zawartości którą w tym czasie kupiliśmy - czyli zniżki na DLC, na pełne wersje gier itp oraz na avatary i themy.

 

Cała reszta którą dostaniemy gratis - dema,bety,darmowe gry itp przestaje działać wraz z wygaśnięciem abonamentu.

 

Nie wiem jak będzie z LBP - dostajemy go gratis więc możliwe,że po wygaśnięciu abonamentu przestanie on działać choć podobno mamy go dostać "na zawsze"

Odnośnik do komentarza

Do mnie ps plus na obecnych zasadach to głupota.

 

Nie wiem jaki debil wpadł na pomysł by mieliśmy za darmo tylko wybrane przez nich tytuły...

 

Ja dość sporo kupuje z ps store ale np w lipcu wychodzą Monkey Island 2 i Earthworm Jim HD które na 100% chce kupić...załóżmy,że mam PS PLUS i co mi wobec tego zostaje ? I tak muszę je kupić z własnej kasy bo nie mam pewności czy kiedykolwiek pojawią się one w abonamencie...(a co gorsza może też być tak że za parę tygodni je kupie a za 3 miechy ukażą się za free w plusie)

 

Co innego jakby co miesiąc było można wybrać samemu grę i DLC do jakiejś kwoty (np gierki do 29zł) a na te droższe były przeceny.

 

W innym przypadku PS PLUS jest dla mnie idiotyczne bo dalej by grać w najnowsze gry które mnie interesują z PS Store jestem zmuszony na kupowanie ich po starych zasadach w między czasie "gratis" dostając stare badziewia które mam na dysku.

 

Jedyne co kusi to bety,które na 100% będą teraz dostępne tylko dla plusowców z pominięciem losowych kodów przysyłanych na maile.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

zobaczymy jak, to bedzie dzialac po pierwszych tygodniach od premiery. ta usluga wyglada bardzo dobrze na papierze ale jesli przyjrzeć sie temu z perspektywy czasu to nie jest tak kolorowo... jest tak jak napisales.

 

imo dobrym rozwiazaniem byłyby jakies "punkty" przydzielane na poczatku kazdego miesiaca, ktore to wymieniasz na co chcesz... ewentualnie na cos z puli wyselekcjonowanych/dostepnych gier/dodatkow. w takim wypadku byłoby mniejsze prawdopodobienstwo, ze przez 3mies bedziemy dostawac rzeczy, ktore od roku na hdd.

 

kolejnym rozwiazaniem mogla by byc jakas analiza listy zakupow przez system. np w danym miesiacu 'darmowe' sa gry X,Y,Z - system sprawdza czy posiadasz takie gry - jesli mamy gre Y to mamy wybor pomiedzy X oraz Z.

 

jesli psn+ okaże sie niewypalem to sony albo ograniczy możliwości psn bez abonamentu albo wprowadzi jakies podobne do w/w rozwiazań. tak mysle

Odnośnik do komentarza

ale wiecie jacy potrafia byc ludzie. psn+ moze prowadzic do sytuacji typu: nie kupie DSi, bo 3DS jest zapowiedziany

tak samo jak nie kupie nowej gry na psn, bo moze dostane ja za miesiac w ramach abonamentu ;]

 

i tutaj sprzedaż gier na psn moze sie zachwiac :> to takie gdybanie. .. chyba czytalem zbyt wiele postow, nawet na tym forum, prezentujacych podobny tok myslenia ;]

Odnośnik do komentarza

ale wiecie jacy potrafia byc ludzie. psn+ moze prowadzic do sytuacji typu: nie kupie DSi, bo 3DS jest zapowiedziany

tak samo jak nie kupie nowej gry na psn, bo moze dostane ja za miesiac w ramach abonamentu ;]

 

i tutaj sprzedaż gier na psn moze sie zachwiac :> to takie gdybanie. .. chyba czytalem zbyt wiele postow, nawet na tym forum, prezentujacych podobny tok myslenia ;]

 

 

No ale przeciez ma byc rozpiska,na dwa - trzy miesiace w przod,jakie gierki dostaniesz w ramach psn+. Tak wiec,nie bedzie trzeba czekac i sprawdzac, czy akurat ta gre ktora chcesz,dostaniesz ja za darmo za miesiac czy dwa.

Odnośnik do komentarza

Ja ja ja i tylko ja.... Niektorzy maja problem ze zrozumieniem, ze ta usluga nie jest tylko dla nich....

 

a skąd wiesz co masz w danym miesiącu za darmo (tak jak teraz wipeout i lpb w ramach promo?). ? to jest jakaś dodatkowa kategoria czy komunika tże możesz za free ściągnąć to i to, czy też sam gdzieś tego szukasz?

Odnośnik do komentarza

ja bym to brał od razu gdyby samemu można było wybierać gry "za free" np do jakiejś kwoty

 

A tak gdy wyjdzie na PS store jakaś fajna nowa gierka którą będę chciał kupić pozostanie mi:

 

a)kupić ją normalnie

b)kupić ją normalnie a za kilka miechów płakać bo jednak pojawi się za free w PS+

c)nie kupować i jak głupi czekać miesiącami aż łaskawie pojawi się w PS+

Odnośnik do komentarza

ja bym to brał od razu gdyby samemu można było wybierać gry "za free" np do jakiejś kwoty

 

A tak gdy wyjdzie na PS store jakaś fajna nowa gierka którą będę chciał kupić pozostanie mi:

 

a)kupić ją normalnie

b)kupić ją normalnie a za kilka miechów płakać bo jednak pojawi się za free w PS+

c)nie kupować i jak głupi czekać miesiącami aż łaskawie pojawi się w PS+

ale pewnie by im sie to nie oplacalo

Odnośnik do komentarza

A będzie to chociaż GOTY? Albo dodatki do zwykłej udostępnią?

 

Btw, poroniony pomysł, że subskrypcja się kończy, twoje gry się kończą dla Ciebie. Kto na to wpadł? Kto na to pozwolił? Dlaczego mam być zmuszany do kupowania abonamentu cały czas żeby móc pograć sobie np. w Wipeouta :angry:

 

A powiedzcie w jaki sposób to będzie działać na PSP? No bo jak ściągnę np. Fieldrunners to gra, jeśli jej nie usunę, będzie cały czas na PSP, niezależna od PS3. I co w takim razie oni zrobią żeby mi przestała działać po tych 3 miesiącach czy po roku? Będzie jakaś czasowa licencja, że będą wymagać podłączenia PSP w celu przedłużenia? Bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby mi nagle po kilku miechach gra się nie odpaliła.

Odnośnik do komentarza

A będzie to chociaż GOTY? Albo dodatki do zwykłej udostępnią?

Niestety tylko zwykła wersja. Dodatki masz od zawsze dostępne na PSN... ale standardowo musisz za nie zapłacić ;) .

 

Pierwsze trzy miesiące miały być za darmo?

Nie wiem skąd tutaj oczekiwania niektórych osób, że pierwsze miesiące będą dostępne za darmo... Być może w amerykańskim PSN coś takiego jest (Grigori coś o tym wspominał - po wykupieniu abonamentu na rok Amerykanie dostają 3 miesiące gratis, ale nie wiem czy to prawda), ale mnie to nie interesuje. W każdym razie jedynym bonusem dla europejskich graczy od początku zapowiadane było tylko i wyłącznie LittleBigPlanet do ściągnięcia w wersji cyfrowej.

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...