Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz wybrac kiedy chcesz zacząć ale to nie znaczy że bedziesz miał wszystko co sie pojawiło zanim kupiłeś bo "promocje" są miesieczne - trwają miesiac i w nastpenym miesjacu pojawiają sie kolejne rzeczy a stare znikają z promocji

nie jest to miłe dla graczy ale logiczne z punktu widzenia sony i tego że PLUS to nie akcja charytatywna tylko sposób na kolejne źródło zarobku dla sony

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem małe kalkulacje i wychodzi, że wartość rzeczy, jakie otrzymujemy w ramach zakupu PS+ na rok już w pierwszym miesiącu przekracza wartość 12-miesięcznego abonamentu.

Otrzymujemy content za 211,40zł płacąc 195zł, a to jedynie pierwszy miesiąc :)

Więcej w linku poniżej:

http://grrr.pl/2010/07/01/ile-zaoszczedzimy-w-pierwszym-miesiacu-playstation-plus/

Odnośnik do komentarza

 

Otrzymujemy content za 211,40zł płacąc 195zł, a to jedynie pierwszy miesiąc :)

 

moze i tak ale nadal pozostają 2 problemy

1 część z rzeczy ktore dostajemy za darmo mogą być dla nas kompletnie zbędne, i nawet jak totlanie od biedy ściągniemy to tylko po to zeby 2 minuty zobaczyc i olac, czyli "kupujemy za darmo" coś czego nie chcemy

2 gdy wyjdzie coś fajnego trzeba bedzie sie zastanawiać czy to kupować czy czekać az pojawi sie "za darmo" , nie wiadomo czy sie pojawi za miesiac czy za 2 lata, czy wcale. wiec jeśli wyjdzie cos naprawde interesujacego i tak trzeba bedzie to kupić

 

zakłądajac wiec ze gierki i minisy są bez sensu w wiekszosci wypadków i mimo darmowosci niespecjalnie z nich skorzystamy to zostaje pytanie - czy opłaca sie bulić 200zł za możliwosć pogrania w bety, albo zdobycia czegos wczesniej niż inni? osobiście jestem w stanie wyobrazić sobie takie napalenie na jakąś gre że zapłacił bym za możliwosc obczajenia bety, ale płacenie za gry których nie chce albo które już mam to nie widze sensu ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ostatnio kalkulując, rozmyślając w końcu czy brać ten abonament no i na ile doszedłem do wniosku, że po prostu mi się to nie opłaca.

 

Kompletnie umknął mi jeden fakt kupno abonamentu na rok w moim wypadku wiąże, że sobą dodatkowo kupno większego dysku. Moja 80 (jakieś 20 giga wolnego miejsca) na nic się nie zda. Czyli do 200 zł za abonament muszę doliczyć jakieś 200-300 zł za dysk. Co prawda i tak miałem prędzej czy później dokupić większy dysk ale póki co nie.

 

I teraz tak:

 

-gry-"arcadówki" z psstore w 99 % przypadkach mnie nie interesują, w sumie jeszcze żadnej gry takiej nie kupiłem

-themy, avatary, pierdoły, niepotrzebne mi są to znaczy jak chcę jakiś konkret kupić to kupię bez narzucania

-klasyki z PsX-a to jedynie mnie interesuje ale każdy tytuł który chciałem to kupiłem, a nowe interesujące mnie dokupię i znowu bez narzucana

-pełna wersje gier to w ogóle mi zwisa bo nie zamienię wersji pudełkowej na cyfrową (jak przykładowo LBP bym nie sprzedał "pudełka wersji")

-dema i bety no i w zasadzie tylko tu widzę interesującą mnie opcję ale czy wartą wydania 400-500 zł na chwilę obecną (abonament i dysk), raczej nie. Ile tych bet, tych dem będzie.

-obniżki, przeceny no niby fajnie-fajne ale znowu na te zakupy co ja robię (klasyki z PSX-a, 2-3 themy na krzyż i dlc w ilościach minimalnych do bólu) to na co mi te obniżki. Może przez roczny abonament trafiłbym na przecenę 2-4 interesujących mnie "rzeczy".

 

Po tej kalkulacji póki co odpuszczam PS+ nawet na te 3 miechy bo po co mi to. Może jak dokupię dysk to wtedy rozważę kupno PS+ ale póki co... Mimo to uważam, że ten cały abonament to fajna opcja przede wszystkim dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z PS3 lub dla osób które prędzej nie robiły zakupów w psstore a interesują się arcadówkami, klasykami, dlc itd. w ilościach "hurtowych".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak było to sorry

 

da się 'share'nąć'' plusa jak i gry zakupione po zniżce i te za free?

Da się dzielić gry zakupione i te za darmo.Nawet jest napisane że może być 5 aktywnych systemów.Na innym forum jest juz parę takich ekip.

Jest róźnica pomiędzy pięcioma aktywnymi systemami, a możliwością grania równocześnie na innych kontach. Niech ktoś kto ma plusa spróbuje odpalić np LBP na innym koncie niż PS+ został zakupiony.

Odnośnik do komentarza

Content z Plusa się dzieli na ten darmowy - nie do podziału i z wyjątkiem LBP wygasa wraz z zakończeniem subskrypcji, oraz normalny, choć kupowany z uwzględnieniem zniżek. I ten z pewnością da się dzielić.

Odnośnik do komentarza

Serio nie wiem co tak narzekacie. Usługa kosztuje tyle ile nowa gra na Blu-Ray. Kontent jest przedni, zniżki, a kto wie co w przyszłości przyniesie Plus. To nie są duże pieniądze, a jak zawsze widzę jeden schemat. Przed wyjściem chcę, chcę , chcę, a później jakie to ble.

 

Przede wszystkim duży plus to dostanie gierek, których nigdy byśmy nie kupili. Ja nie mówię o osobach, która kradną robiąc zbiórki na gry. A dzięki Plus wiele osób pobierze takiego MINISa, który okazać się może przedni.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, nie kupilem nigdy zadnego minisa. a te ktore dostalem w pierwszym miesiacu to poprostu sam miod. Bardziej narazie mi sie podoba ta w ktorej trzeba ustawiac dzialka i niedopuscic to wtargniecia intruzow. no rewelacyjna lajtujaca gra.

 

Ja jestem w 100% zadowolony mimo ze mialem wczesniej LBP (sprzedalem za 60zl) dawno temu kupilem WPHD i dodatek do killzona. niemniej uwazam to za super sprawe patrzac stosunkiem jakosc/ilosc/cena.

 

Jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zassałem z dzielonego konta ps+ i działały następujące rzeczy:

2x Dynamic Theme

2xMinis

1xPs One Classic

WipEout HD

Little Big Planet.

Wszystko pobrałem z konta ps+ i działało na moim osobistym koncie PSN.Także nie wiem skąd macie informacje że nie działa.Ja osobiście przetestowałem i na chwile obecną wszystko chodzi jak powinno.

Edytowane przez nemix
Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy da się LBP pobrać w polskiej wersji językowej? Bo ja mam konto na UK i po pobraniu wersja jest anglojęzyczna i nie ma opcji wyboru języka, a chodzi o to że laska wolałaby po polsku :P Niech ktoś napisze czy pobierając w Polsce ma wersję pl i czy w takim przypadku jest jakaś szansa bym ja taką mógł pobrać?? Dzięki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.