Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Startem nie ma kombinacji?

Nie wiem, wszak nie mam jeszcze tej gry. Widziałem tylko na filmikach. Dlatego też pytam :]

Nie da się aby się wyświetlało, ale tak jak pisze Rozi wciskasz start i masz liste fatality.

Może być nerwowa atmosfera, jak przy oglądaniu riplejów w PES, czy innej Fifie.

"Poczekaj, muszę sprawdzić jakie mam fatality".

Mimo to - dzięki.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Ludzie w lobby dosyć licznie jeszcze siedzą (zależy też od pory). Lagi też tam siedzą razem z nimi. Jeszcze nie miałem nie-lagowej walki, tak jakby był pernamentny.

 

Bez lagów to jest VF5: FS ale system jest mniej przystępny i ludzi dosyć niewielu jeszcze gra. DOA 5 plasuje się pośrodku. Ludźmi i lagami.

Odnośnik do komentarza

Chetnie potrenujesz na kilku noobach co ? ;)
Ja niebawem powinienem miec swoja gre, ale nie wiem czy od razu bede gral online bo nie chce zbierac batow od samego poczatku.
Mam nadzieje, ze nie ma problemow z laczeniem graczy zwyklej edycji z rozszezona, ale z tego co widzialem to na PSS sa compatibility packi, kwestia tylko tego czy ktos je pobiera, ale moze trzeba zeby grac online.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszla gra w wersji Komplete i jestem zadowolony - Mortal jak Mortal, tzn bardzo dobry jak za starych czasow. Okladka Komplete Edition troche popsuta przez wrzucenie dodatkowych postaci na gorze, zwykla z duzymi postaciami Skorpiona i Sub-Zero wyglada znacznie lepiej, ale cos za cos - przynajmniej mam Freddiego.

 

Pogralem i przyznam, ze zebralem niezle baty bo nie jestem jeszcze wprawiony i w "drabince" nawet na Easy (fail) mialem problemy - chyba jeszcze jestem noobem (chociaz nim nie gram) i musze troche potrenowac. Generalnie najwiekszym plusem gry jest jej rozbudowanie i mozliwosci jakie daje - wiele minigierek, story mode, challenge, zbieranie kasy i kupowanie roznych rzeczy w Necropolis - lubie takie dodatki. Do tego szalone modyfikatory w Test Your Luck, ktore sprawiaja, ze kazda walka jest inna - dla mnie super !

 

Mam Arcade Sticka, ale nie wiem czy na nim grac bo na padzie jakos szybciej wchodza kombinacje - musze to jeszcze wyczaic.
Co do grania online to nie wiem czy aktualnie warto bo nie chce robic za ruchomy worek treningowy, musze jeszcze troche pograc i poznac ciosy, combosy itd.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszla gra w wersji Komplete i jestem zadowolony - Mortal jak Mortal, tzn bardzo dobry jak za starych czasow. Okladka Komplete Edition troche popsuta przez wrzucenie dodatkowych postaci na gorze, zwykla z duzymi postaciami Skorpiona i Sub-Zero wyglada znacznie lepiej, ale cos za cos - przynajmniej mam Freddiego.

 

Pogralem i przyznam, ze zebralem niezle baty bo nie jestem jeszcze wprawiony i w "drabince" nawet na Easy (fail) mialem problemy - chyba jeszcze jestem noobem (chociaz nim nie gram) i musze troche potrenowac. Generalnie najwiekszym plusem gry jest jej rozbudowanie i mozliwosci jakie daje - wiele minigierek, story mode, challenge, zbieranie kasy i kupowanie roznych rzeczy w Krypcie - lubie takie dodatki. Do tego szalone modyfikatory w Test Your Luck, ktore sprawiaja, ze kazda walka jest inna - dla mnie super !

 

Mam Arcade Sticka, ale nie wiem czy na min grac bo na padzie jakos szybciej wchodza kombinacje - musze to jeszcze wyczaic.

Co do grania online to nie wiem czy aktualnie warto bo nie chce robic za ruchomy worek treningowy, musze jeszcze troche pograc i poznac ciosy, combosy itd.

bierz Smoke'a lub Ermaca i ćwicz - chyba najłatwiejsze do opanowania postacie z dobrymi combosami

Odnośnik do komentarza

Ermac jest dobry bo ma łatwe comba dla początkujących, które łączy z uderzeniem o glebę i pchnięciem. Również dosyć dużo w prostych combosach zabiera Baraka, acz do online jest on low-tierem. Dosyć łatwo też wychodzi Raidenem, Scorpionem, Sub-Zero czy Cyraxem. Mają patenty na prosty i duży damage. Z silniejszych postaci to Jax i Kabal.

 

Mi najwięcej frady sprawia Shang Tsung, który miota tymi czachami przeciwnikiem z lewa do prawa. Przekozacko to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza

Poki co nowy Mortal pozamiatal, jak narazie gra nie tylko spelnila moje oczekiwania, ale nawet je przekroczyla - jest grubo napakowana zawartoscia, tak wlasnie powinny wygladac bijatyki !

 

Kilka pytan:
- Czy w ktoryms z trybow dla jednego gracza mozna wybrac arene na ktorej bedzie odbywala sie walka ?

- Czy w Test Your Luck (wybierane samemu, nie challenge) bedzie mozna wybierac ilosc modyfikatorow czy zawsze jest ustalona z gory ?

- Jak najlepiej wykonywac fatality, w ktorych jest "gora" - z blokiem (moze wszystkie z nim robic) ?

Odnośnik do komentarza

Heh ten MK pozamiatał. Mało kto tutaj wypowiada się na temat trybu story, który został wykonany po prostu GENIALNIE.

 

A ja wciąż się zastanawiam jak oni zamierzają dalej popchnąć fabularnie tą serię po tym co zgotowano większości postaci. O.o

 

No chyba wszyscy nie powrócą? O.o

A więc powrót postaci z Deadly Alliance i Armageddon?

Fuck no. :[

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Tryb Story mode to swietny dodatek, cos takiego powinno byc w kazdej bijatyce, podoba mi sie plynne przechodzenie z wydarzen do samej walki, z tego co czytalem to jest on dosyc dlugi. Ten wlasnie tryb w Soul Calibur V to jakas kpina - slaba historia przedstawiona na statycznych, rysowanych obrazkach z lektorem, a przeciez ta seria niegdys slynela wlasnie z rozbudowanego Story Mode.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

To odpal sobie Story w DOA5. Tam to jest dopiero masakra. Człowiek który wymyślał tą fabułę i sposób jej przedstawienia powinien dostać wypowiedzenie, Takich głupot to już dawno nie widziałem, a nowy MK udowadnia że można zrobić fajną i sensowną fabułę w bijatyce i owiele przyjemniej się w to gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To odpal sobie Story w DOA5. Tam to jest dopiero masakra. Człowiek który wymyślał tą fabułę i sposób jej przedstawienia powinien dostać wypowiedzenie, Takich głupot to już dawno nie widziałem, a nowy MK udowadnia że można zrobić fajną i sensowną fabułę w bijatyce i owiele przyjemniej się w to gra.

 

Akcje z ninja biegnącymi jak Power Rangers to głupota? No co Ty! :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Juz od ponad miesiaca zagrywam sie w Mortala i nie moge (nawet nie chce) przestac - gra wciaga na maksa, do tego jest mega rozbudowana.

Ostatnio odblokowalem wszystko w Krypcie, a nawet wiecej niz bylo do odblokowania bo okazalo sie, ze jest tego troche wiecej niz pokazuje licznik na mapie:

20130413_202009.jpg

To jeden z czterech przykladow, w innych miejscach tez mam o 1 wiecej:
Hollow Of Infestation: 41/40
Deadlands: 122/121
Bloodmarsh: 84/83.

Trofeum za odblokowanie krypty w 100% dostalem zanim jeszcze wszystko odkrylem, mialem juz jakies 95% calosci.
Ma to zwiazek z:

 

poukrywanymi rzeczami w krypcie, sa w sumie cztery - za ich odnalezienie dostaje sie Koins (nawet 5000 za jedna).

 

 

Najlepszym "bajerem" w calej krypcie jest:

demon - taki screamer wyskakujacy co jakis czas, pokazuje sie bardzo rzadko, ale jak juz wyskoczy to potrafi konkretnie przestraszyc.

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...