Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ciekaw kiedy wrzucicie. Przód ładny jak to Mazdy ostatnio. Wnętrze bardzo fajne. Co ciekawe rozkład jest podobny jak w moim A3 - ekran pod szybą, klima na środku konsoli i pokrętło oraz sporo przycisków w tym chyba sterowanie radiem obok skrzyni.

 

Co do tyłu nie wiem w sumie. Zależnie od perspektywy podoba mi się bardziej lub mniej, a na żywo wrażenie może być jeszcze inne. W każdym razie kudosy za odwagę i wypuszczenie czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Okej, wracając do aut z USA.

 

Patrzę sobie:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-ID6AW3XC.html

 

No fajny - w opisie "W moim posiadaniu znajduje się od października 2014 r. "

Wklepuję VIN w Google i widzę to:

 

https://steadyvin.com/view-1ZVBP8AM1E5260063

 

Na zdjęciu jest data - 02/15/2017.

 

HM?

 

Aczkolwiek na innej wyszukiwarce jest chyba inny samochód, z przodem (pipi)n,ięt,ym.

 

kjCIvAY.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale kolejna generacja wychodzi już drożej, a tyle kasy nie chciałbym wydać. Około 70/80 to juz za dużo.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-piekny-ford-mustang-na-sprzedaz-czas-na-zmiany-ID6Bxamv.html

 

Tutaj jest z 2012, za 57 i taki był uszczerbek:

 

917174168_17_1080x720_piekny-ford-mustan

 

Czyli chyba "do przeżycia"?

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiesz co okazji nie ma - jak kupisz takiego za 60 to też może wymagać włożenia paru zł na start. 

Co do zdjecia - specem nie jestem ale to jest zamaskowane to co faktycznie pewnie było wiec bez rzetelnych oględzin nie jesteś w stanie stwierdzić. Lewe koło to zapas co sugeruje że bazowe koło leżało 30 m o d samochodu :> Może być kosmetyka (w przypadku takiego auta błotnika nie kupisz na szrocie) która może też sporo kosztować ale też fura po mocnym dzwonie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki - z tym zapasem koła to nie zauważyłem ;)

Przeglądam właśnie polskie forum mustangów na facebook'u i znalazłem post z informacją, że trzeba tak mieć minimum 55 + 10k na duperele. Zależy oczywiście jaki rocznik i silnik. Ten z lat 2007 wygląda okej,a le w środku strasznie jakoś.. te szare plastiki. Więc chyba odpada taka wersja. Poczytam więcej.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pajda napisał:

jezu te v6 w  mustakach to niezla kupa Banny :) Przy V8 masz w dupie wnetrze, ale 3.7 ani nie brzmi, ani nie jedzie, a pali srogo.Serio wolalbym nowego z 2.3 ecoboost

 

Dlaczego? Właśnie te 3.7 są okej, tak piszą. Mi by to wystarczyło - około 6s do setki, a dźwięk na pewno gorszy, ale coś za coś - 4.6 to już inne pieniądze i spalanie. 3.7 z wydechem "robi" przynajmniej na filmikach :D 

 

Innymi słowy, za podobne pieniądze wolę ten nowszy z 3.7 niż starszy z 4.6 (chociaż wersja "Bullitt" w zieleni to kosmos)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Od października grzecznie w domu zostaje. Mam tylko fotkę dowodu i polisy w telefonie w razie w. Piękny przepis. Dowód rejestracyjny to duży problem przy zgubie, szczególnie jak się dużo jeździ. Teraz to nawet prawka nie noszę, nic nie noszę w sumie. Płatności przez telefon, brak dokumentów. Piękne czasy dla roztrzepanych ludzi.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale zatrzymywali cię od tego czasu i sprawdzali? Bo przepis to ja znam, pytam o praktykę. Nie uśmiecha mi się czekać trzy godziny w aucie aż sprawdzą w systemie albo potem bujać się na komendę żeby jednak im pokazać papiery bo 'według przepisów nie muszę ich mieć przy sobie'.

Odnośnik do komentarza

chciałbym nabyć rejestrator jazdy. Mio Mivue c320. Jest dostępny za punkty vitay, których trochę zgromadziłem. Nic innego mi tam w oko nie wpadło, a zbierać na coś lepszego też mi się nie chce. 

images?q=tbn:ANd9GcS0_0pgaJTUoMijQXOiwGt

Specyfikacja techniczna:

  • Układ DSP: ATI8328D
  • Rozdzielczość nagrań: 1080p Full HD 30kl/s
  • 3 osiowy sensor przeciążeń: tak
  • Jasność obiektywu: F2.0
  • Ekran: 2 cale w formacie 4:3
  • Szeroki kąt widzenia: tak 130 stopni, bez martwej strefy
  • Tryb fotograficzny: tak
  • Tryb parkingowy: nie
  • Wbudowany moduł GPS: nie
  • Automatyczne nagrywanie: tak
  • Wymiary: Wysokość (mm) 51.2, Szerokość (mm) 62.2, Grubość (mm) 37.4
  • Waga: 58g

Zależy mi na nie dużym rozmiarze, żeby można było chociaż trochę za lusterko go schować i ten właśnie mi pasuje. ktoś ogarnia te tematy? Nada się to? 

Jak mam kupić coś droższego to póki co odpuszczę. Wolałbym za punkty, ale jak ma być bubel to wolę nie brać wcale. Z firmą Mio nie miałem do czynienia, ale chyba dosyć znana marka jeśli chodzi o nawigację. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...