Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj musze na myjke pojechać bo pod pracą wczoraj kuli asfalt i pył oraz piasek poleciały na moją furę :wujaszek: . Chyba pojadę na orlen na szybkie mycie na zewnątrz bo zimno i chce aby samochód dobrze osuszył się. Tylko ten strach o rysy xD mam nadzieję że po kilku miesiącach mi przejdzie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.03.2019 o 14:03, MaiorZero napisał:

Korzystał ktoś z Was z zapachów samochodowych California Scents? Ostatnio to wyszukałem w necie i ponoć dobre. Cena 15 zł za sztukę.

jak kiedys bawilem sie w detailing beemy to wrzucalem te zapachy i bylem zadowolony, bo ladnie pachnialy i na dlugo wystarczaly.

 

teraz wrzucam po prostu czarnego wunderbauma xd

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przyjechałem się w nocy autostradą dzisiaj odebraną Astrą taty i te aktywne matrix LED są takie jak się spodziewałem - świetne. Nic nie trzeba robić, a one doświetlają drogę gdzie się da. Do tego ogólnie samochód robi dobre wrażenie. Jak ktoś dużo jeździ w nocy, to Astra z tymi światłami jest jednym z ciekawszych aut za rozsądne pieniądze, chociaż nowy Focus też oferuje inaczej działające, ale dające podobne rezulaty rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza

Ja jechałem kilka razy przed Audi z matrixami i o ile jak droga jest prosta to jakoś te światła ogarniają, ale jak zaczynają się zakręty i łuki to dają prosto po lusterkach. 

 

15 minut temu, Mustang napisał:

Najbardziej oślepiają samochody ze źle ustawionymi światłami. Często widać, jeden reflektor świeci inaczej niż drugi.

Przecież światła mijania są asymetryczne, nie jeden świeci bliżej a drugi dalej. 

Odnośnik do komentarza

Ładnie kogoś pogrzało z tymi cenami Skody Scala, za srednie wyposażenie i silnik 1.0TSI wychodzi prawie 100tys xD Chyba, ze jak chcą robić jak ford z użytkowymi autami i z ulicy dają 25% rabatu. 

 

Jak jeżdziłem ostatnio po salonach, zajechałem po drodze do salonu skody - jakbym się cofnął do początku lat 2000 . Ten design jest tak biedny, nudny, bez smaku  i odstaje od konkurencji*, do tego ewolucja kolenych generacji jest porównywalna z Ładą Nivą. Jeszcze przy drzwiach na dzien dobry ustawili te miejskie (pipi) Citigo i Rapida (chyba tylko Dacia ma gorsze plastiki w srodku). Dobił mnie widok jakiejś sportowej octavii jak po wiejskim tuningu, zrzygałem się, trzasnałem drzwiami suwanymi i wyszedłem.

*Tylko Kodiaq i Superb ratują tą markę w moich oczach.

 

 

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...