Skocz do zawartości

Rodzina Soprano


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, chyba weszły mi te dwa piwa przy oglądaniu że tego nie załapałem, teraz wydaje mi się to oczywiste.

 

Skończyłem S4E9 i kuuuuur,waaaaa

 

oddawać Ralpha ;/// Scena z Chrisem jak wchodzi naćpany a Tony tłumaczy że "I found him like this" to jedna z najlepszych scen w serialu jak dotąd i zabawne nawiązanie do Ralpha który stwierdził "She fell" po zrobieniu worka treningowego z Tracy

 

Jezu, ten serial jest tak piękny, dobrze że jeszcze piąty i długi szósty sezon przede mną bo strach pomyśleć co ze sobą zrobię jak go skończę. Żadnego serialu nie oglądało mi się tak dobrze pod względem klimatu, lato za oknem, jakieś żarcie pod ręką, oglądam intro i już jestem w innym świecie. Widzę siebie za dziesięć lat z dziesięcioma rewatchami Sopranos na koncie.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem the sopranos, ja pier do le, dawno mnie nic tak nie rozye ba lo calosciowo jak ten serial chyba od czasow the wire, ze ledwo minelo 5 minut od skonczenia, a juz za nim tesknie, za postaciami, sytuacjami itd. mogliby go krecic w nieskonczonosc

 

IT HAS BALLS ON THIS PRICK. 10 na 10 i hoy.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Zaczynam szósty sezon, ostatnie 21 odcinków które obejrzę po raz pierwszy :frog:

 

Swoją drogą czy jestem odosobniony w opinii że Tony B nie był zbyt ciekawą postacią? Spodziewałem się że Buscemi wniesie dużo więcej do serialu, bez porównania z Richiem czy Ralphem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2019 o 19:13, c0ŕ napisał:

Swoją drogą czy jestem odosobniony w opinii że Tony B nie był zbyt ciekawą postacią? Spodziewałem się że Buscemi wniesie dużo więcej do serialu, bez porównania z Richiem czy Ralphem.

 

Dla mnie świetna postać i bardzo ciekawy wątek próby wyrwania się z gangsterskiego sposobu na zarabianie, jednocześnie gość, który nie był prostym bandziorem szanowanym głównie za argument siły/władzy, tylko inteligentnym, ironicznym (i często wrednym), honorowym (co w tym świecie jak wiadomo nie jest największą cnotą) kozakiem. No i ze względów na więzy rodzinne, przeszłość i zwyczajną charakterność jeden z tych, którzy umieli postawić się Tony'emu, co też tworzyło fajne sytuacje napięcia między nimi. Jeden z moich ulubionych bohaterów.

 

Ralph i Richie to typowe chamy, których nikt nie chciałby spotkać w realu,  popier.doleńce, które mogą odwalić cokolwiek, bo i tak ujdzie im to na sucho, co oczywiście nie znaczy, że są papierowi,w Sopranos praktycznie nie ma płaskich postaci, a już na pewno nie na pierwszych dwóch planach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...