Skocz do zawartości

Ni no Kuni: Queen of the Holy White Ash


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

recka z GT

http://www.gametrailers.com/video/import-preview-ni-no-kuni/724484

 

 

kurde ta gra jest z jednej strony bajecznie piękna, a z drugiej bajecznie infantylna ;p

 

lubie rpgi w starym stylu, lubie elemnty "zbierania stworkow" jak w pokemonach, podoba mi sie grafika podobna do anime ...

 

ALE

nie podobaja mi sie stworki, maja poprostu kiepski design, nie chodzi mi o grafike tylko artystyczny projekt sworkow , chociaz narazie widzialem bardzo niewiele

 

ale mysle ze dam szanse tej grze jak wyjdzie po angielsku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chciałem to to łyknąć na premierę, ale słabo się sprzedało, więc tylko kwestią czasu jest, kiedy dorwę grę za pół ceny. Cierpliwość popłaca.

Skąd ja to znam :D

 

Liczę na to, że jednak pomimo mieszanych opinii o grze, będę się przy niej bawił dobrze. A cena z pewnością szybko i u nas spadnie. W końcu to jrpg+japońska "głupia" gierka+brak wszechobecnej reklamy= szybki spadek ceny.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Słaba sprzedaż a potem przychodzi rozczarowanie gdzie esclusivy, gdzie nowe IP ?A najgorsze w tym wszystkim że choroba zwana potocznie Cod-em dopadła tez i Japonię :( .Niedługo podobne projekty jak Last Guardian, ICO będziemy mieli w filmach albo tylko na papierze.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Chciałem to to łyknąć na premierę, ale słabo się sprzedało, więc tylko kwestią czasu jest, kiedy dorwę grę za pół ceny. Cierpliwość popłaca.

Skąd ja to znam :D

 

Liczę na to, że jednak pomimo mieszanych opinii o grze, będę się przy niej bawił dobrze. A cena z pewnością szybko i u nas spadnie. W końcu to jrpg+japońska "głupia" gierka+brak wszechobecnej reklamy= szybki spadek ceny.

Nie zawsze. Rune Factory i europejskie wydania gier z serii Atelier oraz nowe Ar Tonelico stanieć nie chcą :(.

 

Słaba sprzedaż a potem przychodzi rozczarowanie gdzie esclusivy, gdzie nowe IP ?A najgorsze w tym wszystkim że choroba zwana potocznie Cod-em dopadła tez i Japonię :( .Niedługo podobne projekty jak Last Guardian, ICO będziemy mieli w filmach albo tylko na papierze.

Nie. W Japonii wychodzi masa IP, tylko nie o wszystkich słychać u nas. Ostatnio na przykład takie Cave, znane z tworzenia shmupsów zrobiło visual nowelkę Instant Brain na X360, którą zamierzam zaimportować jak troszkę stanieje. Z nowymi produkcjami naprawdę nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

W środę ma być demko na naszym PSN. Co do polskiej wersji to chciałbym by każdy jRPG miał napisy, ale obawiam się że nigdy czegoś takiego nie doczekamy. Wydaje mi się że jeszcze nie było jRPG z polskimi napisami. Oczywiście mówię o oficjalnych polonizacjach. Widziałem na jednej stronce mnóstwo nieoficjalnie spolszczonych gier typu z serii FF czy Okami.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po demku. Co tu dużo mówić... MUST HAVE. Ta MUZYKA... ta GRAFIKA... ten przeuroczy KLIMAT... Poczułem się znów jak 10 latek w piżamie klęczący na podłodze przed telewizorem.

 

Kupuję :) Szkoda że nie wychodzi na święta, idealnie pasuje.

 

 

Ta czystość dziecięcego serca... ta pogodność młodzieńczego ducha... Ta ujmująca naiwność połączona aromatem najzieleńszej zieleni... nie wiem co pie.przę but im happy!!! : )

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...