Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się co do braku jakiegokolwiek wątku głównego ale samo AH nie było słabe. Jak na serial to całkiem dobre efekty specjalne, klimatyczna muzyka i masa nawiązań do kultowych filmów sci-fi jak np. Blade Runner. Same historie z każdego odcinka również ciekawe. FOX miał skasować albo AH albo The Following z Baconem. Padło na AH.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kilka seriali zakończyło już sezon więc przyszła lekka posucha jednak jest to okres który pozwala na nadrobienie zaległości jak i zapoznanie się z innymi pozycjami. Tylko co brać? Na pewno wezmę się za drugi sezon Banshee, którego nie dałem rady obejrzeć wcześniej. Myślę nad Sherlockiem i Justified (przeboleję Olyphanta). I coraz częściej słyszę o Grze o Tron. Wiem tylko tyle, że kilka klanów naparza się o jakiś żelazny stołek, jest tam mały chłopiec co to myśli, że rządzi i jest strasznie irytujący więc drugi mały człowiek okłada go okazjonalnie po pysku dla równowagi. A i się wszyscy ze wszystkimi chędożą. Brać?

Odnośnik do komentarza

Broadchurch rewelacja.

 

Recommended by Masorz.

 

skonczyłem wczoraj i napiszę, że rewelacja:) bardzo mi się podobało, za(pipi)isty kryminał, poziom bliski the killing i luthera. Czekam na drugi sezon, ma być też wersja amerykanska.

 

@sprite na tym trakt.tv trzeba wykupić premium aby uporządkować swoje seriale?

Odnośnik do komentarza

 

Broadchurch rewelacja.

 

Recommended by Masorz.

 

skonczyłem wczoraj i napiszę, że rewelacja:) bardzo mi się podobało, za(pipi)isty kryminał, poziom bliski the killing i luthera. Czekam na drugi sezon, ma być też wersja amerykanska.

 

@sprite na tym trakt.tv trzeba wykupić premium aby uporządkować swoje seriale?

 

Nie. Wystarczy założyć konto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Broadchurch rewelacja.

 

Recommended by Masorz.

 

skonczyłem wczoraj i napiszę, że rewelacja:) bardzo mi się podobało, za(pipi)isty kryminał, poziom bliski the killing i luthera. Czekam na drugi sezon, ma być też wersja amerykanska.

 

 

To teraz bierz Top Of The Lake, powiedziałbym że podobne całkiem, chociaż zgoła odmienna historia.

Odnośnik do komentarza

starczy kryminałów, dramatów chwilowo:) zastanawiam się nad banshee czy zaczynac, oglądał ktoś? zbliża się poziomem do justified?

 

Banshee świetne, ale nieco oderwane od rzeczywistości, przerysowane.

Justified natomiast to klasa sama w sobie, jedna z perełek ostatnich lat, a chyba niezbyt dużo tutaj osób ogląda.

No i co sezon to lepszy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość osiol

Oglądaj Banshee, będzie dobre do piwa i golonki. Wartka akcja, dużo seksu i bicia po mordach, fajowy główny bohater, przezabawny Job.

 

 

“Look, you gonna give us enough time to clear our asses outta here?”

 

“What, you think we gonna light a long fuse and run? This ain't a fuckin' Road Runner cartoon.”

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Olszesky, ja Cię jednak będę namawiał do Justified.

Banshee też świetne, mega rozrywkowe i bardzo przerysowane momentami.

Ale Justified...serial, w którym każdy kolejny sezon jest coraz lepszy, Shane odstawia rolę życia.

Walton Goggins się urodził do tego, żeby kiedyś zagrać Boyda Crowdera.

Do tego niepowtarzalna atmosfera rednecków w Kentucky, mnóstwo atrakcyjnych spraw kryminalnych i turbo cwaniacka postawa Raylana (poparta ZAWSZE działaniem), czynią z tego serialu perełkę.

Plus zayebiste dialogi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...