Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dwugodzinną premierę miał nowy serial stacji SyFy - Helix.  Czerstwe dialogi czasami oraz drewniana gra aktorska pewnych osób z obsady są niwelowane przez kapitalny klimat stacji naukowej oraz efekty. Fabuła idzie powolutku do przodu i powiela parę schematów z innych filmów i seriali także fani szybkich akcji nie znajdą tutaj nic dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj drugi sezon po pół roku sporadycznego oglądania i mogę stwierdzić, że niezły bajzel jest z tym rozróżnieniem pomiędzy kolejnością odcinków według produkcji i emisji w telewizji, szczególnie jeśli chcę pobrać napisy.

 

Choć nie wiem czy zabierać się za trzeci sezon, bo zauważyłem spory regres między pierwszym i drugim sezon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Cholera jasna, skończyłem Shielda i nie wiem co oglądać. Mam 3 bramki:

 

Bramka A: 3 sezon Gry o Tron. Niby spoko, ściągnę sobie jak panisko w 720p, ale raz, że widziałem "tego" gifa z zakończenia sezonu, dwa, że przez spoilery na 4chanie/czacie forumka podczas VGA/obrazkom na kwejkach wiem prawdopodobnie kto zginie przez kolejne 5 sezonów, bo fani książki i ch.uj, a trzy, że oglądałem trzy odcinki o wojnach konsol South Parka, więc nie wiem, czy jest sens oglądać.

 

Bramka B: Powrót do Mad Men. Kurde, bardzo podobał mi się klimat MM, stroje, sama postać Don Drapera, ale ku.rwa jak to się czasami ciągnęło w nieskończoność. No przysypiałem. I nie pamiętam za bardzo, gdzie skończyłem. Wiem tylko, że drugi sezon, mniej więcej jak Don pojechał z jakąś dup.ką na bogolski wypoczynek, także jestem trochę zagubiony. Drugi sezon jest taki zamulony, czy ja po prostu się nie nadaję do Mad Menów? Pierwszy jakoś lepiej mi się oglądało.

 

Bramka C: Six Feet Under. Nie wiem, czy nie jest to najbezpieczniejsza opcja. Nie wiem, o czym to jest, na forum dosyć chwalone (pomysł z rankingiem był wcale niegłupi - dzięki temu wiem, czego nie oglądałem). Chyba dobre, nie? Tylko trochę się boję, że gra tam Dexter.

 

Ech, ciężkie życie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

z SFU jest ten problem , ze nie ma WS HD. 

Mad Men , skonczyles chyba na 2x11. Pod koniec sezonu zaczyna się akcja z brytolami i ogolnie imo komus kto oglada ze zrozumieniem to ten serial musi sie podobac, chocby ze wzgledu na sama jakosc scenariusza i produkcji. W kolejnych sezonach jest więcej "Akcji" z tego co pamietam, ogolnie to serial nie ma slabych momentow

GoT warto ogladnac, nie wiem co dodac.

 

Atakowalbym MM

Odnośnik do komentarza

Bramka C: Six Feet Under. Nie wiem, czy nie jest to najbezpieczniejsza opcja. Nie wiem, o czym to jest, na forum dosyć chwalone (pomysł z rankingiem był wcale niegłupi - dzięki temu wiem, czego nie oglądałem). Chyba dobre, nie? Tylko trochę się boję, że gra tam Dexter.

 

Ech, ciężkie życie.

Dexter(a raczej Hall) gra tam nawet lepiej niż w Dexterze, a i sam serial jest lepszy więc nie masz czego się bać. Uprzedzam tylko, że akcji, to tam jest bardzo, bardzo mało i serial czasami bywa dołujący. W wielkim skrócie, SFU jest o domu pogrzebowym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...