Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z dziewczyną, tak?

 

 

Po 8 serii już nie mogłem dalej patrzeć na ten serial. Tyle wytrzymałem. Teraz już tylko Big Bang Theory przykuwa to TV, nic innego :confused:

 

 

Dokładnie, z dziewczyną. Powiem że pierwsze dwa sezony nawet spoko były ale im dalej tym stężenie głupoty sięga zenitu. Każdy z każdy się rucha a cały ten szpital to jedno wielkie mentalne gimnazjum.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Michau, ale poproszę o seriale bez żródełek i pojawiających się z dupy latarń.

The Constant to bym se odświeżył, taki geniusz i błysk w oku nie zdarza się prawie nigdy.

 

No ładnie się Wam propozycje nałożyły, Quantum Leap zostawiłem parę miesięcy temu w trzecim sezonie na początku i w sumie nie wiem dlaczego.

Albo wiem, chyba zmęczyła mnie bardzo powtarzalna formuła, mimo iż od samego początku wiedziałem, że całość się o to sztywno opiera.

Za bardzo miałem ochotę zobaczyć odcinki wybijające się ze schematu.

Jak się serialowa jesień uspokoi trochę to wrócę na pewno, mogę nawet powiedzieć, że się stęskniłem.

 

 

Scott zawsze w mym serduszku, nawet bardziej jako

 

scott-bakula-1.jpg

 

s159.gif

Odnośnik do komentarza

Masorz, możesz spróbować obejrzeć anime Steins Gate, o ile jesteś w stanie oglądać chińskie bajki. Nie jestem jakimś wielkim znawcą mechanik podróży w czasie, ale ta seria zdecydowanie podchodzi do tego profesjonalnie, unika powszechnych błędów, jest spójna i ogólnie za(pipi)ista. Problem taki, że mięsko zaczyna się dopiero w 2 połowie, więc trzeba cierpliwości. Całość ma 25 odcinków (po 20 minut z hakiem), więc dla doświadczonego serialowca to małe piwo powinno być.
Ogólnie to nic lepszego w tej tematyce nie widziałem. Polecam zwłaszcza jak szukasz czegoś bardziej... technicznego(co nie znaczy, że jest nuda, bo fabuła jest świetna i wciągająca), a nie takie zabawy jak Back to the future czy Doctor Who, które są pełne dziur w kwestii mechanik podróży w czasie.

PS Ten Quantum Leap ma jakiś wątek główny, czy typowy monster of a week?

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

W Bones (od Foxa więc tylko do obiadu/prasowania) fajna beka się zrobiła. Pierwszy odcinek 10 sezonu z większym klifhangerem niż finał poprzedniego. Wprawdzie już robili podobne akcje wcześniej ale tego się nie spodziewałem + wyskoczyli z motywem ex laski w ciąży.

Ogólnie nierówny poziom serialu. Plus wplatane reklamy (jak 2 min pogawędka o tym jakim to wypaśnym suvem jeżdżą i jakie ma bajery). Brakuje tylko przełamanie 4 ściany ze spojrzeniem w kamerę i tekstem kupuj auto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...