Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pierwszy sezon mesjasz, drugi sezon judasz.


EDIT
W ogole beka z januszy, ktorzy reklamują Alan Wake'a porównaniami do Twin Peaks XD Kompletnie inne klimaty. Za to po obejrzeniu powyższego filmiku od razu czuć Deadly Premonition. Polecam gierkę wszystkim fanom Twin Peaks, bo jest bardzo mocno inspirowana serialem. 


 niech ktos powie, ze to nie wyglada jak egranizacja twin peaks Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktokolwiek oglądał Dominion ? 

W sumie to dzięki Masorzowi obejrzałam resztę odcinków Continuum, bo mocno chwalił no i się nie zawiodłam.

Pierwszy sezon był nawet fajny, początek drugiego trochę nudnawy, ale w środku tak się akcja rozbujała, ze resztę wchłonęłam jak ciasteczka. 

Na Banshee się zawiodłam, nie chce mi się oglądać do końca. Dla koneserów(...). :turned:

Odnośnik do komentarza

Sleepy Hollow i The Strain sprawdzone?

Niee. Zaczęłam Extant, ale to dopiero się rozkręca, więc dobrze byłoby mieć coś na zmianę.

Sprawdzę te dwa i jakby co, będzie na ciebie. ok. dzięki.

 

Choć ten drugi po recenzjach nie wiem czy moja tematyka...ostatnio obejrzałam film o wymownym tytule i podobnej tematyce The last days on mars i wygląda na to, że 1,5 h może mi wystarczyć.(?) Sprawdzę.

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę skojarzyć tytułu serialu - opowiada chyba o jakimś kolesiu co sięnagle budzi w jakiejś małej miejscowośći, z której nie można uciec. Całe miasteczko jest jakieś sfałszowane, coś w stylu Trumanshow. Koles próbuje się z niego wydostać - kiedyś chyba trailer widziałem ale nie kojarzę nazwy i czy to już wyszło w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę skojarzyć tytułu serialu - opowiada chyba o jakimś kolesiu co sięnagle budzi w jakiejś małej miejscowośći, z której nie można uciec. Całe miasteczko jest jakieś sfałszowane, coś w stylu Trumanshow. Koles próbuje się z niego wydostać - kiedyś chyba trailer widziałem ale nie kojarzę nazwy i czy to już wyszło w ogóle.

może chodzi o serial na podstawie książki - Wayward Pines. Grać ma Matt Dillon.

Odnośnik do komentarza

z braku laku brooklyn nine-nine i anger management ujdą. veep jest zaje.bisty, ale to dużo w tym polityki i nie tak przerysowanej jak w p&r. z nowości od cbs jest moms z blondyną ze strasznego filmu i allison jenney, ale widziałem tylko trzy odcinki i nie wiem jaki dalej prezentuje poziom. the millers ciągnie arnett i jego matka. hot in cleveland to jeden z błyskotliwszych sit-comów jaki znajdziesz.

 

modern family obowiązkowo jeszcze, ale daleko temu do sprośności tego co wymieniłaś.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...