Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio często tu się wypowiadam :D Samo to już mnie cieszy.

 

Od poniedziałku porządnie biorę się za InFamous i Red Dead Redemption. Mam ochotę na platynki w tych grach. To również bardzo mnie optymizia :)

 

Mnie już od jakiegoś czasu kusi usunąć sejva (skopiować) z RDR i zacząć wszystko od nowa ;]. Żeby tak wypuścili jeszcze jakieś dlc singlowe...

 

Wracając do tematu, około półtora roku czasu, setki meczy i dziesiątki godzin, krew i łzy aż w końcu wbiłem ostatnie trophy w PeS10. Chyba najgorsza platyna/calak w moim dorobku, co za radość i ulga ;]. Cieszy to za mało powiedziane ;p

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dorwalem NBA 2k11 , odpaliłem sobie meczyk Chicago z 1998 roku vs utah Jazz tez tego roku, to były czsy gdy zarywałem noce oglądając NBA, spiac po 3 godziny a potem do podstawówki, czasy Jordana, Pipena , Rodmana, Kukoca, Kerra, Longleya...wróciły wspomnienia, chlip. To oczywiscie mnie napawa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Napawa mnie Mafia II, jestem w 6 rozdziale i jak dotychczas jestem oczarowany. Strzela sie swietnie, model jazdy (wersja realistyczna) daje rade, dialogi i historia wydaja sie byc kilimatyczne a muzyka dopina wszystko tworzac kapitalny klimat.

 

 

szkoda, ze Czesi nie dysponowali kasa jaką ma Rockstar, to mógłby byc mocarny sandbox a tak jest gra fabularna w otwartym swiecie :confused:

Odnośnik do komentarza

To co z jednej strony mnie raduje - doprowadza do obłędu z drugiej maksymalnie w(pipi)ia. Te wszystkie "plotki i przecieki" na temat nowego GTA, co dzień to nowa rewelacja może i prawdziwe ale w głowie burdel od tego wszystkiego mam. Chciałbym już konkretną zapowiedź z trailerem od Rockstar a nie...

 

No i wkurza mnie te całe czekanie, czekanie na E3, czekanie na zapowiedź GTA, czekanie na L.A. Noire ;/. Przydałby się jakiś wehikuł czasu heh.

Odnośnik do komentarza

Niemieccy gracze online mnie drażnią. Nie wiem czemu, ale w większości to zadęte bufony, którzy grają w sposób najbardziej tani i chamski, a na PC dużo z nich to cheaterzy. W dodatku gadają głośno i dużo, nic tak nie jest charakterystyczne, jak grupka Niemców wpadająca na voicechata i krzyczący do siebie w swoim języku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...