Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przechodząc do spraw bardziej ogólnych, wku.rwia mnie rzecz tak prozaiczna jak konieczność żonglerki i trzymania płyty w napędzie w trakcie gry. Pewnie że rozumiem walkę z piractwem ale jeśli gram na zmianę w kilka gier i za każdym razem muszę wstawać z fotela i wymieniać płytki to jest to lekki dyskomfort. Nikt mi nie wmówi że mózgi z Sony nie potrafiłyby opracować lepszego systemu- np. coś na zasadzie systemu inteligentnego kluczyka który (lans) mam w aucie: gra na czymś w stylu pendrive'a, instalujesz na dysk, włączasz z menu pod warunkiem że ten 'pendrive' jest powiedzmy w odległości 5 metrów od konsoli.

 

 

to samo...czasem czloweik by pograł w cos innego, ale tak dla kaprysu "5 min" ale mu sie nie chce wyjmowac płyty, wrzucac innej itp. dlatego pozycje , które mam odpalane z dysku (PSN) czesto wrzucam gdy mi sie nie chce zmieniac płyty

 

 

a juz o wyeliminowaniu zuzycia lasera nie wspomne

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie najlepsze automatowe beat'em upy (Final Fight, Caddilacs & Dinosaurs, Punisjer, Aliens vs Predator, Double Dragon itd) i wszystkie inne gry poszły w odstawkę, choćby ledwo co rozpoczęty Assassin's Creed Brotherhood. Fabuła tam w zasadzie nie istnieje i głownie opiera się na schemacie idź wszystkim obij mordy i odbij laskę/uratuj świat etc. A mimo to grywalność jest zajebista.

 

To mnie cieszy, natomiast złości, że w tych czasach gatunek jest trupem. Jedyne w miarę dobre gry jakie się pojawiły w ostatnich latach to Mortal Kombat Shaolin Monks, The Warriors od Rockstar i Shank (w dystrybucji cyfrowej).

Odnośnik do komentarza

Kilka rzeczy mnie cieszy :D :

 

- Mass Effect 2. Nawet nie skonczyłem dema, nie musiałem- przekonałem sie bardzo szybko, ze obcuje z projektem wybitnym. Wyłaczyłem wiec, po co psuc wrzenia z fulla.

 

- Castlevania. O jaaaa, ależ to ma klimat!

 

 

Martwi mnie troche (nie wkurza...martwi póki co) demo Dead Space 2! Przyspieszyli Issaca, a w demko sugeruje ze nacisk bedzie na strzelanie tym samym DS2 bedzie raczej strzelaniną czystej krwi nie surwiwal horrorem jak w jedynce :o

Odnośnik do komentarza

na Polygami cenega umieszcza info prasowe o wyprzedazy. Spieszcie sie bo fallout nv czy nba 2k11 za 180 to mega okazja...

 

cenega - c h u j wam w doope

 

oby prognozy o waszym bankructwie w 2011 si zisciły, nalezy sie wam za tony frajerstwa, jakim obrzuciliscie polskich graczy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

EA POLSKA i kasacja napisów do DS 2 i prawdopodobnie do Dragon Age 2 (juz nawet o ME 2 nie wspominam).

 

Kur.wa przeciez nikt nie zebrze o dubbing ale zrobienie napisów do DS2 to koszt około 5 tys zł , nosz kur.wa co to jest- firma działająca w 40 mln kraju czy popierdółka?

 

 

(zyjemy nadal w czarnej dup.ie)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ZŁOŚCI:

 

  • Chwilowy impas w giercowaniu - zawsze tak mam jak coś nade mna wisi (obowiązki)... :(
  • ZJEBY na Allegro nie mające pojęcia co oferują - Fallout New Vegas (PS3)... po polsku, Unreal Tournament czy Planescape Torment - nie ma róznicy, przecież to ta sama gra dry.gif

CIESZY:

 

  • Naprawiłem PC (damn! pedalskie są te wszystkie laptopy, dłużej bym na tym nie pociągnął...)
  • Biorę się za The Fantastic Adventures of Dizzy - jestem zdeterminowany aby ostatecznie ukończyć ten tytuł, na oryginalnym NES'ie, po blisko 15 latach! :woot:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

EA POLSKA i kasacja napisów do DS 2 i prawdopodobnie do Dragon Age 2 (juz nawet o ME 2 nie wspominam).

 

Kur.wa przeciez nikt nie zebrze o dubbing ale zrobienie napisów do DS2 to koszt około 5 tys zł , nosz kur.wa co to jest- firma działająca w 40 mln kraju czy popierdółka?

 

 

(zyjemy nadal w czarnej dup.ie)

 

znaczy się Mass Effect 2 na PS3 bez napisów będzie? xD o kurwa :(

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie Contrę i albo to ja gram jak leszcz, albo nadal po latach jest tak trudna. Na 3 życiach udało mi się najdalej dojść do 5 śnieżnego levelu. :blush: Ale nie odpuszczę, a na kodach nie będę grał. I to mnie cieszy, w końcu jakieś wyzwanie od prostackich gierek, gdzie trudno zginąć (Assassin's Creed Brotherhood).

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie Contrę i albo to ja gram jak leszcz, albo nadal po latach jest tak trudna. Na 3 życiach udało mi się najdalej dojść do 5 śnieżnego levelu. :blush: Ale nie odpuszczę, a na kodach nie będę grał. I to mnie cieszy, w końcu jakieś wyzwanie od prostackich gierek, gdzie trudno zginąć (Assassin's Creed Brotherhood).

Heh - miałem to samo, dostawaliśmy z Bratem baty (tzn. On uważał, że ja jestem do bani...). Jak teraz wpadnie to nie ma bata - piwko w jedną rękę, pad w drugą i go, go, go!:thumbsup:

 

Co do tematu - dopadł mnie dołek na aktualne systemy, wracam do NES'a, PSX'a i PS2! Masa za(pipi)istych gier :woot:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

napawa mnie optymizmem Dragon age, wkrecilem sie!

 

oraz nowy odcinek forumogadki , który sie ukazał. Jesli ktos lubi podcasty a nie słuchał tego podcastu to niech to nadrobi, jest to NAJLEPSZY podcast w polskiej sieci! Nie mówią raczej o nowosciach , zakulisowych plotach- bo to "zwykli " gracze, nie maja czesto dostepu do takich spraw. Cóz z tego skoro porcja humoru i pozytywnej energi jaka emanują, rozpie.rdala (tartaq rzadzisz człowieku...gdybys ty jeszcze gał na PS3 :potter: )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...