Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

To był dobry tydzień :)

 

Cieszy:

- masa przednich gier na PS2, kupiona za grosze;

- gra w Dragon Quest'a wraz z oficjalnym guide'm (polecam wszystkim - jeśli grałeś kiedyś w dany tytuł a teraz masz ochotę wycisnąć z niego ostatnie soki, to nie ma nic lepszego niż skarbnica wiedzy w postaci pięknie wydanego poradnika);

- sprzedałem blisko 3-letnie PS3 bez jakichś specjalnych dodatków za 700zł (zapowiadało się, że 500z hakiem to max);

- zostałem zacytowany w PSX EXTREME (witajcie: sławo, dziwki i pieniądze :D);

- z nie-do-końca-około-growych-tematów: trzy 5ki na trzy kolosy, i 4ka z hardcore'owego egzaminu :thumbsup:

 

Smuci:

- prawdopodobnie straciłem wraz z kontem moje cenne pucharki... :whistling:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

cieszy mnie to Mój odnośnik

 

a wkurza ze nie wsadzili go do paki i jie zruinowali kara finansowa. albo lepiej- mogli powiesic go na gałezi, jak to robiono w USA za 'starych dobrych czasów". Przeciez to nie jest niseszkodliwy 'zdolny młody człowiek" ale cyberterrorysta

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wjur.wia mnuie fala ogłoszen

 

"sprzedam Wolfensteina za 60 zł"

 

za 50

 

za 45

 

Potem "Lego cos tam"

 

za 60

 

za 50

 

za 45

 

 

 

Muve.pl zrobiło promocje i masa "bizmesmenów" skorzytstała z okazji wyczerpując nakład w dzien. Jednak NIE KUPUJCIE tego, podobno niedługo znów beda w tych cenach!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dzisiejszy dzień przyniósł 2 mega newsy:

 

-przede wszystkim zapowiedź jutrzejszego gameplayu L.A. Noire

-zapowiedź The Darkness 2

 

To mnie jara jak ..uj.

 

A wkurza mnie niedziałająca beta K3 i brak co-opa online w pełnej wersji. Beta jak beta i tak zaraz full to przeżyję (mogli dać od razu demo singla) ale brak co-opa w(pipi)ia ;/.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

skonczyłem The lost and damned, bawiłem sie swietnie , napawa mnie to ze jeszcze czeka balada o geju tonim

 

 

a co do lost and damned to...gta sie trochę zestarzało (" cieżki" cover system, rdr czy uncharted wniosły nowe standarty) jednak dalej kopie. Design miasta jest na poziomie do którego nic sie nie zbliżyło, nawet rdr.

 

a wpienia mnie brak zapowiedzi gta V. Obstawiam ,ze rockstar zapowie 5 na E3 ....która ukaze sie na next geny...

Odnośnik do komentarza

Wkurzyłem się bo zakupiona gra na PS2 - Baldur's Gate Dark Alliance, z uwagi na przetarcie znajdujące się na nośniku, w pewnym momencie się zacina...:/

 

Uradowałem się bo, chcąc wywalić płytkę do kosza, przypomniałem sobie o patencie z pastą do zębów - wysmarowałem nośnik, wytarłem i... gra działa jak marzenie :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

sobie fife 11 na powrót sprawiłem, nie wiem czy mnie to cieszy czy złości xd

 

generalnie kupiłem do singla, tudzież multi ale lokaalnie , z kumplami na kanapie

 

btw grałem w wiele gier po sieci i w żadnej grze nie spotkałem tylu downów co w fifie (ok niezapomniane są chwile z mw umilane rykiem amerykańskich bachorów przez hs) Gram mecz towarzyski (podkreslam TOWARZYSKI) , wybieram Lecha a głupki chelsea lub real. I tak raz za razem. Juz bym zrozumiał rankingi ale towarzysko? no kaman, przeciez to zabawa...

Odnośnik do komentarza

Możesz opisać szerzej ten patent z pastą? Mam kilka dość porysowanych gierek na Xboxa i nie wiem jak sprawić, żeby dobrze działały :confused:.

 

1. Bierzesz pastę do zębów.

2. Nakładasz na płytę.

3. Smyrasz płytę tą pastą jakąś chusteczką gładką.

4. Myjesz chusteczkę.

5. I nią, zamoczoną umywasz płytę.

 

Ja tak robiłem.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...