Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz opisać szerzej ten patent z pastą? Mam kilka dość porysowanych gierek na Xboxa i nie wiem jak sprawić, żeby dobrze działały :confused:.

 

1. Bierzesz pastę do zębów.

2. Nakładasz na płytę.

3. Smyrasz płytę tą pastą jakąś chusteczką gładką.

4. Myjesz chusteczkę.

5. I nią, zamoczoną umywasz płytę.

 

Ja tak robiłem.

 

brzydko mówiąc gó_wno pomaga ;)

 

 

E: @Figaro- ja próbowałem naprawić tym sposobem 5 gier PS2 wszystkie próby zakończyły się porażką ;) , a myślałem że mi się uda bo wiem że dużo sposób przywraca do życia płyty które nawet się nie chciały włączyć

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Możesz opisać szerzej ten patent z pastą? Mam kilka dość porysowanych gierek na Xboxa i nie wiem jak sprawić, żeby dobrze działały :confused:.

 

1. Bierzesz pastę do zębów.

2. Nakładasz na płytę.

3. Smyrasz płytę tą pastą jakąś chusteczką gładką.

4. Myjesz chusteczkę.

5. I nią, zamoczoną umywasz płytę.

 

Ja tak robiłem.

 

brzydko mówiąc gó_wno pomaga ;)

 

Myjesz zęby gównem?

Odnośnik do komentarza

Możesz opisać szerzej ten patent z pastą? Mam kilka dość porysowanych gierek na Xboxa i nie wiem jak sprawić, żeby dobrze działały :confused:.

 

1. Bierzesz pastę do zębów.

2. Nakładasz na płytę.

3. Smyrasz płytę tą pastą jakąś chusteczką gładką.

4. Myjesz chusteczkę.

5. I nią, zamoczoną umywasz płytę.

 

Ja tak robiłem.

 

brzydko mówiąc gó_wno pomaga ;)

 

 

E: @Figaro- ja próbowałem naprawić tym sposobem 5 gier PS2 wszystkie próby zakończyły się porażką ;) , a myślałem że mi się uda bo wiem że dużo sposób przywraca do życia płyty które nawet się nie chciały włączyć

 

Pewnie masz złą pastę do zębów. Musi być na maxa miętowa z ochroną 3D White. No i musi działać 12h. Więcej i tak nie potrzeba żeby działała bo od pobudki do położenia się spać mija ok. 12h. No a kto normalny myje zęby na noc? Tylko pasty szkoda.

 

Co by nie było offtopa.

Złości mnie że Killzone nie przyszedł na weekend, a cieszy kariera w FIFE 11.

Odnośnik do komentarza

Możesz opisać szerzej ten patent z pastą? Mam kilka dość porysowanych gierek na Xboxa i nie wiem jak sprawić, żeby dobrze działały :confused:.

 

1. Bierzesz pastę do zębów.

2. Nakładasz na płytę.

3. Smyrasz płytę tą pastą jakąś chusteczką gładką.

4. Myjesz chusteczkę.

5. I nią, zamoczoną umywasz płytę.

 

Ja tak robiłem.

 

brzydko mówiąc gó_wno pomaga ;)

 

Myjesz zęby gównem?

 

Nie! a ty myjesz co ? bo nie wiem skąd te pytanie.

 

 

Używam takiej pasty jak piszecie i również specjalnej ściereczki do ekranu PSP wiec albo mam pecha albo moich płyt nie da się "ożywić"

 

_____________________________________________________

 

Złości mnie to ze dziś kończą się ferie :/

 

Cieszy że gry na PS2 są 10-15 razy tańsze niż na PS3 i często te 10 razy lepsze ;)

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Heh, znam ten "ból". I teraz znajdź na to wszystko czas i kasę.

 

 

Napawa mnie potwierdzona już ekranizacja Devil May Cry. O ile Residenty w wykonaniu tych ludzi, to padaczka, tak w przypadku DMC mają oni realną szansę nie dać dupy.

 

Wkurzają mnie z kolei odległe premiery DLC. Weźmy np. taką Castlevanię, którą już teraz chętnie bym wymienił na coś innego, ale wciąż muszę trzymać, bo inaczej ominie mnie dodatkowy chapter. Podobnie Mass Effect 2 i kilka innych tytułów, które niepotrzebnie kurzą się na półce.

Odnośnik do komentarza

Cieszy:

Nadrabianie zaległości z PS2 - oj jest tego trochę... ^_^

 

Wkurza:

Rosnąca w zatrważającym tempie, liczba tytułów do ogrania na PS3... :ermm:

He he,to w sumie sytuacja identyczna jak u mnie. Dodałbym jeszcze do tego Killzone 3, które wciągnęło mnie na dobre od kiedy mi gra przyszła i fakt, potwierdzenia wydania Catherine w USA tego lata.

Z minusów to prawdopodobne przesunięcie premiery Deus Ex:HR na koniec roku.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie nadchodzące demo MK i dzisiejsza zapowiedź SR3 oraz wielkimi krokami zbliżający się L.A. Noire.

 

A w(pipi)ia, że nazbierałem trochę gier nawet ich nie odpaliłem a załapałem chwilową "menopauzę" w graniu. Pewnie przez to, że słoneczko wyszło w końcu można browarka wypić na "zewnątrz" ;].

Odnośnik do komentarza

Nie złości, nie irytuje ale totalnie W(pipi)VIA! jakaś moda na tag'owanie gier/sprzętu jakimiś pierdolonymi naklejkami z logo/ksywką :excl:

 

Gra na PS3 z Alle - sticker na pudełku, sticker na instrukcji, sticker na płycie...

Gra na PS2 z PlaySwap - sticker na płycie, na stronie z danymi!!

Zasilacz do NES'a - 3 naklejki, więcej chyba nie miał...

 

Osła kurwa imię, wszędzie kurwa słynie... <_<

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...