Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

GamesCom oczywiście mnie cieszy (chociaż nie wiem czy słusznie) a co za tym idzie jak zwykle mini, mini, mini nadzieja, że R* się "odpali". Że może Sony zapowie GoW4 (Kratosieeee wróć!) a w najgorszym wypadku zadowolę się newsami, trailerami, gameplayami z wyczekiwanych gier.

 

Ponadto ostatnimi czasy zakupiłem sporo zaległych tytułów do kolekcji - cieszy. Z drugiej strony zarazem to też wkurza, jak sobie pomyślę ile jeszcze mi brakuje heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

cieszy/ą : jutro demo pesa oraz bardzo pozytywne opinie o fifie!

 

 

wkur.wia- rozczarowuje mnie MoH. Na razie skonczyłem dwa rozdziały i mamy Mw 2 w znacznie gorszej oprawie, z gorszym gameplayem itd. Nie jest źle ale nie tego oczekiwałem:/

Odnośnik do komentarza

Cena Batman: Arkham City z kurierem po zniżce jest tak zaje.bista, że aż się płakać chce ze szczęścia. Na dodatek steelbook... to mnie cieszy.

Ehhh gdyby wszystkie gry kosztowały tyle na konsole w dniu premiery. To fap, fap, fap...

 

A w(pipi)ia mnie, że kurier zamulił i nie pojawił się z moim DE ;/

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to, ze ponownie zaczalem grac na PSP, ktore dosc dlugo lezalo na polce i kurzylo sie. No i dzieki PSP wlasnie odkrylem gatunek, w ktory (chyba) nigdy nie gralem (no moze kiedys na SNESie, ale mialem moze wtedy z 5 lat, wiec i tak go.wno z tego pamietam).

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Strasznie cieszy mnie Deus Ex. Klimat wylewa się z ekranu. I ta miodność rozrywki. Jak dla mnie GRA ROKU (jedynie Gacek może to przebić, ale jakoś wątpię), tak, tak, nawet lepsza od Portal 2 (i mówi to fan Glados i spółki ;) ).

 

I dodatkowo, podobnie jak Słupka, uradowała mnie cena Batmana. 110zł już z wliczonym kurierem?? Aż tak jakoś dziwnie będzie tak mało płacić za tak dobrą grę :P .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie cieszy mnie Deus Ex. Klimat wylewa się z ekranu. I ta miodność rozrywki. Jak dla mnie GRA ROKU (jedynie Gacek może to przebić, ale jakoś wątpię), tak, tak, nawet lepsza od Portal 2 (i mówi to fan Glados i spółki ;) ).

 

I dodatkowo, podobnie jak Słupka, uradowała mnie cena Batmana. 110zł już z wliczonym kurierem?? Aż tak jakoś dziwnie będzie tak mało płacić za tak dobrą grę :P .

+1

 

Deus Ex jest genialny ! :)

 

A oprocz tego masa gier, ktore jeszcze wyjda... na horyzoncie GoW 3 i FIFA 12 ;)

Odnośnik do komentarza

cieszy mnie, ze MoH jednak okazał sie spoko. Zniesmaczył mnie kilka dni temu tę misją z wrakami samolotów- zrzynka z MW a do tego słabsza....

 

jednak gdy akcja zaczeła sie toczyc w stricte Afganskim klimacie zaczeło byuc fajnie!

 

 

A wquriwa mnie, ze jest taka krótka, w ogóle shotery po tym względem to jakas kpina

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...