Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Burnout > NFS: Hot Pursuit > dlugo nic > TDU 2. Serio, TDU2 w porownaniu do swietnej jedynki, to niestety - sredniak.

 

W jedynce chociaż motory były w podstawce, a nie DLC :( Tak mi się chociaż zdaje.

 

I tak polecam bo gra mnie boleśnie wciągnęła. Jest coś w 20 minutowej jeździe przed siebie, podziwiając przy tym widoczki i samochody innych graczy.

Odnośnik do komentarza

A ja się nie zgadzam, fajne jest znaleźć jakiegoś randoma i to nie debila i z nim przechodzić. Tak się rozpoczynają piękne przyjaźnie <3

W Dead Island znalazłem raz świetnego randoma. Dogadywaliśmy się bez słów. Z resztą ja nie używam headseta bo przeszkadza mi w grze. Problem w tym, że po dwóch posiedzeniach i przejściu pierwszego aktu przestał się logować na Steamie. Po miesiącu nieobecności doszedłem do wniosku, że gość chyba kopnął w kalendarz. Tym bardziej, że przed zgonem dużo grał a potem przez miesiąc nic nie ruszył.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie nadchodząca jesień, lubię tą porę roku. Dla gracza dodatkowym bonusem jest wysyp najciekawszych gier. Cieszy mnie zwłaszcza Borderlands 2, Resident Evil 6 i Hitman Rozgrzeszenie.

 

Złości mnie potwornie brak trzeciego odcinka gry The Walking Dead. Żenadę odstawia Sony z tym naszym europejskim oddziałem. Dawno się tak nie wkurzyłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie lubie instalacji gier na HDD w PS3, nie dosc, ze zajmija bardzo duzo miejsca to jeszcze i tak niewiele to daje bo loadingi i tak sa dlugie. Ta instalacja to dla developera pojscie na latwizne - sa gry, ktore jej nie wymagaja, a loadingi i tak sa krotsze, a grafika lepsza, wiec jak sie chce to mozna.

 

Edit:

racja Square - poprawione. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

sa gry, ktore jej nie wymagaja, a loadingi i tak sa dluzsze, a grafika lepsza, wiec jak sie chce to mozna.

Chyba miało być krótsze :)

Co prawda to prawda, zajmują one dużo miejsca, a efekt nie jest jakiś powalający. Gry w których odczułem zauważalną zmianę to SSF4, T6 i GT5 (w GT i tak są przydługie loadingi pomimo instalacji). Najlepszy przyklad na brak loadingów to seria Uncharted gdzie nie uświadczymy żadnych przerw (z wyjątkiem tego jednego na początku przy włączeniu gry).

Odnośnik do komentarza

Złości mnie to że od kilku miesięcy nie chce mi się grać na konsolach obecnej generacji. Ostatnią grą jaką udało mi się ukończyć było Dark Souls(kupiłem w dniu premiery). Nawet Max Payne 3 mi nie podszedł. Dwie poprzednie części przeszedłem po kilka razy, a trójka to taki mission pack do GTA 4 :(.

 

Cieszy natomiast to że napierniczam speedrun'y w Mario Bros. na NESa i jutro lub pojutrze dotrze do mnie Metal Gear :). Jeszcze bardziej cieszy mnie że w końcu przeszedłem gackową Ikaruge na normalu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...