Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem plusa, mam masę tytułów do ogrania i jedynymi grami którymi z niego przeszedłem jest Bulletstorm i machinarium. :potter: Vanquisha, Batmana czy Bioshocka nawet nie włączyłem, a takie tytuły jak Mortal Kombat, Just Cause czy Borderlands znudziły mnie po 15 minutach grania. Więcej tego dziadostwa nie kupię, odkąd mam tą "wspaniałą" usługę mam syndrom pirata i jeśli gra naprawdę nie przekona mnie do siebie w 5 minut to wyłączam i nie wracam już więcej... a w gry mam ochotę grać, ale akurat w te których ta usługa nie oferuje, hehe. Jednak nie zostanę playstation'owym cebulakiem.

 

E: a nie, jeszcze Crysisa przeszedłem. :potter:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Wku,rwia mnie, że w Civilization V ze wszystkimi możliwymi dodatkami wciąż nie ma polskiej cywilizacji. Ja rozumiem, jakby było ich może 10, że możemy ustąpić Anglii, Francji czy Chinom. Ja rozumiem, że USA to gów,no, a nie cywilizacja, ale z racji bycia największym supermocarstwem możemy założyć Waszyngton 4000 lat pne. Ale absolutnie nie rozumiem dlaczego w grze jest Dania, Etiopia czy inne popierdóły, ale nie ma Polski! Ja rozumiem, że dzisiaj jesteśmy nic nie znaczącym trzecim światem, ale cholera, historia Europy jest jedna i w tejże historii odegraliśmy ogromną, ogromną rolę. Ale absolutnie nie rozumiem, jak ponad tysiącletni naród mający na swoim koncie najważniejsze potyczki w historii całego świata jest klasyfikowany niżej od Etiopii (pipi)!!

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Złości mnie że cena Metal Gear Solid Collection HD nie chcę spaść. W tamtym roku w październiku/listopadzie patrzyłem i cena była 120-160zl. Teraz patrzę i podobnie. Nie dam tyle za Reedycje HD.

 

Trzeba pewnie przestać być cebulakiem i kupić za tą cenę...

Odnośnik do komentarza

Wylaczyli mi prad na kilka sekund akurat wtedy, gdy autosaveowal sie nowy Hitman. Oczywiscie przy ponownym uruchomieniu gry wyskoczyl error o tresci 'zje.bany sejw, graj od nowa'. No nic bedzie trzeba za jakis czas podejsc do tego od nowa, bo to jedna z najlepszych gier 2012.

 

To mnie wkur,wia. Ja rozumiem takie maniany w czasie PSX'a, gdzie na memorce mieściło się 10 save'ów. Ale w czasach dysków 250 GB ładowanych fabrycznie do konsol absolutnie nie rozumiem dlaczego konsola nie może po prostu robić tymczasowej kopii zapasowej modyfikowanego pliku? W razie jakiejkolwiek awarii i uszkodzenia save'a byłaby przywracana ta kopia zapasowa, a jeśli zapisywanie by się powiodło to tymczasowa kopia byłaby usuwana. Ile bylibyśmy do tyłu, 5 mb? Ile czasu więcej by to trwało, 1s? Przy odpowiednim ogarnięciu nie zauważylibyśmy różnicy, bo powiedzmy tworzenie kopii mogłoby być inicjowane już w momencie kliknięcia "save" a jeszcze przed potwierdzeniem, że chcemy nadpisać plik.

 

No chyba, że istnieje jakiś normalny powód dla którego wciąż podczas zapisu nie wolno krzywo spojrzeć, bo konsola operuje na jedynej kopii pliku i w razie błędu save nieodwracalnie szlag trafia.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, ze odkrylem "nowa" mega gierke jaka bez watpienia jest Dead Space.

Od premiery pierwszej czesci minely juz ponad cztery lata - troche duzo, ale gra nadal robi niesamowite wrazenie, po premierze ogralem demo, ktore na dlugo mnie odrzucilo, ale nijak ma sie ono do wlasciwej gry. Najlepsze jest to, ze kupilem od razu dwie czesci, wiec przedemna duzo grania, a do tego w przyszlym tygodniu wychodzi trzecia czesc.

 

To juz kolejna gra, ktora kupilem dosyc pozno po jej wydaniu nie obserwujac jej przed premiera - bez ogladania trailerow, screenow, poznania jakichkolwiek wydarzen zwiazanych z fabula i bohaterami - lubie takie zaskoczenia, gry, ktore "odkrywam" po jakims czasie i okazuja sie mega killerami, bez wczesniejszego hajpowania.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jestem yeb.anym nolifem - ten miesiąc upłynął mi pod znakiem długotrwałej choroby, przerwy od siłowni i uczelni i jedyne co mogłem robić to grać. Kolekcja DMC + DMC4 i "piątka" została "przeorana" na prawie wszelkie sposoby. 4 platyny + odświeżenie wspomnień związanych z czwórką. Łącznie każdą z części przeszedłem min. 4 razy ( DMC - 4, DMC2 - 5, DMC3 - 8, DmC - 7) zgarniając platynowy pucharek i kończąc w każdej części DMD. W sumie przypomniałem sobie czasy, gdy nie miało się życia przez gierki i taki miesiąc jak najbardziej zaliczam na plus po czym znowu mogę przez rok zaliczać co najwyżej 2-3 tytuły i wrócić do normalności.
Na koniec mały ranking części:
DMC4 > DMC > DMC3 > DmC >>> DMC2
A jeśli chodzi o poziom trudności DMD to bezapelacyjnie:
DMC >= DMC3 > DMC4 > DmC > DMC2

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie kabelek component do Wii.

 

W ogóle Wii mnie optymizia. Gierki 1st party od Nintendo i kilka perełek 3rd party są naprawdę magiczne. Co najlepsze, wszystkie na grube dziesiątki godzin. Przede mną miesiąc wolnego, więc będzie kiedy nerdzić :].

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Cieszy mnie że w odmętach internetu dowiedziałem się o grze Corpse Party . Horror wyśmiewający Teen Horrors, ostatnio modna konwencja. Grupka nastolatków bawi się w wywoływanie duchów i wiadomo co się dzieje dalej. Jak na razie po godzinie grania, grałem może 8 min. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby większość dialogów była ciekawa. Ale jest klimat, a o to chyba chodzi.

 

corpse_party_run.jpg

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...