Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Niezmiernie irytuje mnie sytuacja z DLC, i nie chodzi mi o wycinanie zawartości z gry, jakieś skiny i pierdoły tylko o ich cenę, a konkretnie to brak jakichkolwiek zniżek.

 

Mam na przykład Deus Exa, za ile go można kupić teraz, 50-60zł? 70zł max. A dlc do niego Missing Link kosztuje 1200msp a wyszło rok temu.

 

Ceny gier dość szybko i sprawnie spadają (wiadomo, prawa rynku) i nawet po miesiącu zdarza się kupić coś za połowę ceny, a DLC? W przypadku wszystkich gier one w ogóle nie zmieniają cen, jakieś tygodniowe obniżki nic tu nie dają bo są tygodniowe, spadek ceny powinien być już na stałe i jak jakieś DLC jest już od pół roku to powinna cena spaść automatycznie o połowę, ale oczywiście tak nie będzie bo to wszystko kontroluje wydawca lub właściciel platformy.

 

Wkurwia mnie to strasznie.

Odnośnik do komentarza

i w ten sposób w dużym stopniu rekompensują sobie rynek używek i spadek cen gier jeszcze w folii.

 

dlc to strasznie wkurzający temat. z założenia to miała być dodatkowa zawartość, gwarantująca coś nowego i jakościowego do ulubionego tytułu. teraz w dużej mierze to łatwy zarobek i dojenie graczy.

 

cieszą mnie natomiast dobre dodatki do dobrych gier. na dniach Rally do Horizon chociażby. w przeszłości grube dlc do GTA IV oraz mapy do BP i MC.

Odnośnik do komentarza

W(pipi)ia mnie zbyt duża ilość gier. Jakiś czas temu był news o tym, że na next genach będzie ich mniej

I szczerze wam powiem, nawet mnie to cieszy trochę. Chciałbym w końcu ponadrabiać zaległości z ps2/wii/psx a w przyszlosci nds/gc/dreamcast, ale ciągle jest w co grac na ps360 =/ Zwłaszcza teraz, bo większość gier która wyszła w ciagu ostatnich 6 miesiecy to rozrywka na 20 godzin. A pamietacie te narzekania na krotkie gry? Sleeping Dogs 20h, Darksiders 2 30h, Dishonored 15-20h, Far Cry 3 15-20h, hitman 20h(u mnie 50) AC3 15-20h, Borderlands 2 ze 30h Resident Evil 6 15-20h. Kosmos po prostu, pod tym względem to półrocze naprawdę zaskoczyło pozytywnie.

 

Niemniej czekam na koniec tej generacji, nie tylko dlatego że jestem napalony na next geny, ale dlatego, że ich nie kupie od razu i bede sie mogl skupic na nadrabianiu xD

Odnośnik do komentarza

Bully, Red Dead Revolver, Midnight na PsSstore, omg :o fuckinggggg sweet. Tych pozycji kompletnie się nie spodziewałem, jeszcze kilka tytułów (Warriorsy, Manhunty) i utracona kolekcja gier R* z Ps2 będzie uzupełniona. Tylko w sumie Bully mogliby zrobić/dać wersję SE tą co na X360 wraz z trophy, HD, dodatkowymi misjami etc., szkoda, że to "tylko" port z Ps2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Granie naprzemian w Bayonette, Demons Souls i NFS HP. Trzy gry , cymesiki w swoim gatunku. Kocham PS3 ;3

 

Jakbyś napisał, że grasz w Uncharted, Killzone i Gran Turismo, zrozumiałbym to "kocham PS3", ale dwie z tych gier to multiplatformy, a trzeciej sequel jest multiplatformą...

 

Mam tyle gierek do grania z tych wszystkich promocji, że nie wiem za co pierwsze chwycić :/. #firstworldproblems

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Cieszą mnie promocje na XBL i że mogłem sobie dokupić to co chciałem bez dodatkowego doładowywania konta, a także darmowe 30 dni na PS Plus i mogę ograć LBP2 i inFamous 2 :)

 

Denerwuje, że przez ostatnie 2 tygodnie jak miałem czas na granie, to się jakoś nie mogłem zmobilizować i nie ponadrabiałem zaległości w grach, które już dawno kupiłem.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie moj powrot do Bad Company 2. Tyle miodu co w tym multi, nie znalazlem nigdzie indziej. Szkoda tylko, ze nie ma juz tylu ludzi co te dwa lata temu i ze Vietnam swieci pustkami, a ja wlasnie w niego te dwa lata temu zagrywalem sie bez opamietania. No ale nic, pozostaje nadal swietna podstawka. A no i, zeby bylo jasne - BC2 >>>>>>>>>>>>>> BF3 pecetowy, bo konsolowego kastrata w ogole nie biore pod uwage. Powaznie, najlepszy multi w historii.

Odnośnik do komentarza

W(pipi)iają mnie ostatnio ludzie wysyłający zaproszenia do znajomcyh na PSN. Wyśle taki pustą wiadomość i zadowolony, żadnego cześć, podania nicku na forum czy innego przedstawienia się. A na pytanie skąd ma namiar, odpowiada "z netu". No kur.wa zaje.biście, w ch.uj mi to mówi. Jeszcze gdybym z nim grał w coś to rozumiem. Ostatnio kilka razy miałem takie akcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Alana Wake'a, teraz ogrywam Wieśka 2 i Forze Horizon. Warto było zainwestować w X360. Cudne gry. Jak dodać do tego świetnego Mass Effecta 3 (ograłem demo na PS3, ale mi nie podszedł a teraz kosior!) to normalnie jestem w niebie. I jeszcze Gearsy przede mną i parę innych. Coś czuję, że plej do TLoU może się kurzyć.

 

Wkurza mnie, że niedawno wykupiłem sobie PS+, a mogłem wydać tą kasę na Golda albo MSP, ale co tam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...