Skocz do zawartości

TV 3D


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwoniłem do centrum sony w Łodzi. 55HX850 za 7100zł, ale gwarancja na 5 lat i co najlepsze, prawdziwe raty 0% (10 lub 20 miesięcy), oczywiście można sobie wpłacić np. 4000tys a resztę na raty. Żadnego ubezpieczenia kredytu itp. dodatkowych środków jak to ma miejsce w MM, rtv euro czy innych Saturnach. Jeżeli kogoś interesuje, to za kilka dni ma być obniżka, ale 5 letnia gwarancja przepadnie. Na dniach chyba jadę po to cacko.

Odnośnik do komentarza

Żadnego ubezpieczenia kredytu itp. dodatkowych środków jak to ma miejsce w MM, rtv euro czy innych Saturnach.

 

Akurat to bzdura jest ;)

Tak mi koleś powiedział, pytałem się o to dwa razy, szedł w zaparte, że czyste raty. Na forum HDTV też ktoś brał ten model z CS i pisał, że żadnego ubezpieczenia kredytu itp. nie ma. Druga osoba znów brała w rtv euro, to spytała się czy można bez ubezpieczenia, sklep odpowiedział, że nie, ale klient stał przy swoim, kontaktowali się z bakiem i wyrażono zgodę. Ten temat na forum HDTV troche stron ma, więc daruje sobie szukanie tego.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że tak samo bank może nie udzielić kredytu bez ubezpieczenia w MM, Saturnie, RTV, Sony, czy jakimkolwiek innym sklepie ;) To działa wszędzie na takiej samej zasadzie - skąd gość w sklepie Sony może być pewny, że akurat Tobie bank da raty bez ubezpieczenia? Nie ma takiej gwarancji. Równie dobrze można TV kupić na prawdziwe raty 0% w każdym z wymienionych sklepów, bo ubezpieczenie jest dobrowolne. A to czy dla banku jesteś na tyle wiarygodny, by te pieniądze pożyczył Ci bez żadnego zabezpieczenia to już inna sprawa. Sam brałem sprzęt na raty 0% w empiku, realu, saturnie, euro rtv agd (tu najczęściej akurat) i mm, więc reguły żadnej nie ma.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, opcji z ubezpieczeniem nie biorę nigdy pod uwagę, bo nie widzi mi się dopłacać 30% dodatkowo ;) Ubezpieczenie nigdy nie jest obowiązkowe w przypadku tych promocji 'raty 0%'. Co najwyżej bank Ci może odrzucić wniosek, ale tutaj też dużo daje pierwsza wpłata - ja zwykle sobie wpłacam 10% wartości sprzętu a resztę na raty. Z drugiej strony na to też reguły nie ma bo nieraz brałem całość na raty i też dawali ;) Bank chce zwykle ubezpieczenie jak ktoś ma już dużo zobowiązań, albo mało zarabia, albo ma np kartę kredytową z limitem 10000zł :)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Dziś dzwoniłem do centrum sony w Łodzi. 55HX850 za 7100zł, ale gwarancja na 5 lat i co najlepsze, prawdziwe raty 0% (10 lub 20 miesięcy), oczywiście można sobie wpłacić np. 4000tys a resztę na raty. Żadnego ubezpieczenia kredytu itp. dodatkowych środków jak to ma miejsce w MM, rtv euro czy innych Saturnach. Jeżeli kogoś interesuje, to za kilka dni ma być obniżka, ale 5 letnia gwarancja przepadnie. Na dniach chyba jadę po to cacko.

 

Ja sprzedaje 55 HX 855 plus 3 pary okularów Sony za 1460euro 3 mc .konpletny ,Nowka .Jeden minus mieszkam w Niemczech ktoś chętny .? :)

Edytowane przez Piwo_HD
Odnośnik do komentarza

http://nt.interia.pl...2013,nId,768078

Nowa wersja Smart Hub, zaawansowane telewizory LED, plazmy, OLED-y oraz 4K, a także zestaw Evolution Kit aktualizujący telewizory z 2012 roku - oto przyszłość domowej telewizji zaprezentowana przez Samsunga podczas CES 2013 w Las Vegas

 

http://nt.interia.pl...-lcd,nId,768046

Sharp podczas targów CES 2013 w Las Vegas zaprezentował technologię IZGO - nową metodę produkcji paneli LCD, która zaoferuje dwukrotnie lepszą jakość niż standardowe panele LCD. Nie zabrakło także telewizorów o rozdzielczości 4K.

 

masakra - 4K, 4K wszędzie 4K. A na ch.uj mi to jak gry ledwo mają 720p a filmy mają na dzień dzisiejszy max 1080i? Brakuje mi informacji o źródłach - nowy BD który pomieści film 4K? Pisali o tym gdzieś? Kamery konsumenckie 4K? Cokolwiek? Pomijam już cenę tych telewizorków i jak biednie na nich będzie wyglądać 720p

 

aby uzmysłowić skalę:

 

 

 

4k_compariton_2_g.jpg

4K-HDTV-relative-sizes.png

 

 

 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

http://nt.interia.pl...2013,nId,768078

Nowa wersja Smart Hub, zaawansowane telewizory LED, plazmy, OLED-y oraz 4K, a także zestaw Evolution Kit aktualizujący telewizory z 2012 roku - oto przyszłość domowej telewizji zaprezentowana przez Samsunga podczas CES 2013 w Las Vegas

 

http://nt.interia.pl...-lcd,nId,768046

Sharp podczas targów CES 2013 w Las Vegas zaprezentował technologię IZGO - nową metodę produkcji paneli LCD, która zaoferuje dwukrotnie lepszą jakość niż standardowe panele LCD. Nie zabrakło także telewizorów o rozdzielczości 4K.

 

masakra - 4K, 4K wszędzie 4K. A na ch.uj mi to jak gry ledwo mają 720p a filmy mają na dzień dzisiejszy max 1080i? Brakuje mi informacji o źródłach - nowy BD który pomieści film 4K? Pisali o tym gdzieś? Kamery konsumenckie 4K? Cokolwiek?

 

Ja tam nie panikuje,patrze na to jako ciekawostke. Teraz dadza to dla bogaczy, minie kilka lat pewnie min 5,zaczna tv taniec. Sony pewnie bedzie na e3 reklamowac jako rozdzielczosc do ps4,ale to samo robili w 2005? roku na E3 podczas zapowiedzi ps3,fake trailery,obietnice full hd a jak wyszlo wyszcy wiemy. Dopiero teraz Tv 3d zaczynaja byc popularne wiec na ps4/xbox 3 na to postawia.Jako gracz wydaje mi sie,ze 4k to na 9 generacji konsol(ps5 i xbox 4). Jak zobaczylem jakosc samsunga 4k to oczywiscie opad szczeny,ale doskonale wiem,ze w najlepszym wypadku to taki tv bedzie w sensownej cenie(do 2k euro) w 2018.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

gry na pc prypadkiem nie obsluguja juz 4k? ;-)

Super teraz jedynie potrzebujesz monitor 36 cali ktory kosztuje 35k $ ew. tansza wersja od sharp 32 cale i 6k $ :)

 

do tego grubą kartę graficzną i dobrego pieca. a konsola pewnie będzie za ile - 2500zł brutto?

a TV-ki szybko spadną

konsola bedzie za 2.5k kiedy? za rok?

 

Gmeru juz gral w bf3 w 4k i jak dobrze pamietam co napisal to jakos tego zabija!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

gry na pc prypadkiem nie obsluguja juz 4k? ;-)

Super teraz jedynie potrzebujesz monitor 36 cali ktory kosztuje 35k $ ew. tansza wersja od sharp 32 cale i 6k $ :)

 

do tego grubą kartę graficzną i dobrego pieca. a konsola pewnie będzie za ile - 2500zł brutto?

a TV-ki szybko spadną

konsola bedzie za 2.5k kiedy? za rok?

 

Gmeru juz gral w bf3 w 4k i jak dobrze pamietam co napisal to jakos tego zabija!

Nowe konsole wyjda pewnie koniec tego roku,poczatek przyszlego wiecej niz 600 euro(2500zl) raczej kosztowac nie bedzie. Ale tak jak pisalem nadchodzaca generacja to bedzie full hd i 60fps i 720p z 3d. Nie po to sony inwestowalo w 3d,zeby pominac to w nastepnej generacji,calkiem mozliwe ze pod koniec nastepnej generacj zrobia tak jak teraz z 3d,kilka malych gierek w 4k zeby ludzi zachecic do zakupu..4k zabija jakoscia ale Gmeru pisal ze sony 84 cale ponad 100 tys zl kosztuje,kto wyda taka kase?Monitory tez nie lepsze, 32 cale po 20-30 tys zl kto to kupi ? Fajna sprawa ale dla zwyklego kowalskiego bedzie to ciekawostka przez nastepne kilka lat.

Odnośnik do komentarza

TV 4K w normalnej cenie najprędzej za jakieś 3-4 lata, co i tak jest optymistyczną prognozą. Najpewniej za 5 lat na taki TV będzie stać większość naszych rodaków. Więc to dość odległa bajka, poza tym wielkość tych TV. Wstawić takie bydle do bloku np. na 7 piętrze, to dopiero będzie transport z emocjami i kombinowaniem. :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma wind w Belchatowie? :(

W moim nie, bo to tylko 4 pietra, a ja mieszkam na 3, więc problem mógłby wystąpić. Od razu przypominają mi się akcje, jak sąsiedzi kupują jakieś szafy, sofy nowe, normalnie Alternatywy 4 i akcja z obrazem :lol:. W sumie nie ma co się śmiać, bo mnie w tym roku czeka to samo (wyprowadzka).

 

Ale wracajmy do tematu, przypominam Bravia HX850 najlepszym TV 3D w 2012 i 2013 według EISA. Mogłem go brać przed świętami, był w MM za 6690zł, teraz najtaniej wychodzi w rtv 6900zł z kolekcją 007 i okularami 3D.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...