Skocz do zawartości

TV 3D


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

Nie niektóre tylko konkretnie Samsung cała seria 6 LED (plazmowe nie mają tego problemu) :]

 

Ja kolejny TV też bym chyba wybrał z pasywnym 3D (mam oczywiście świadomość minusów pasywnego 3D) - od aktywnego "zbiera" mi się niestety i to nie jest w moim przypadku kwestia przyzwyczajenia :confused:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie niektóre tylko konkretnie Samsung cała seria 6 LED (plazmowe nie mają tego problemu) :]

 

Ja kolejny TV też bym chyba wybrał z pasywnym 3D - od aktywnego "zbiera" mi się niestety i to nie jest w moim przypadku kwestia przyzwyczajenia :confused:

Masz racje. Ja na razie całkowicie zrezygnowałem z 3D, jakie by ono nie było, a aktywne mnie męczy po paru minutach.

Co do Samsunga to miała wyjść aktualizacja rozwiązująca ten problem.

Edytowane przez Hipolos
Odnośnik do komentarza

Panowi dziś zakupiłem Soniacza KDL 46 hx 750.

 

Powiem wam cudo!!! Jak by ktoś się zastanawiał to brać w ciemno. Obraz nawet na ustawieniach fabryczny mnie oczarował (Cyfra+ HD + PS3), nie wiem czy w ogóle będę dostrajał sobie. Gry z PS3 wyglądają jak next gen :) (przesiadłem się z plazmy Panasa 37PV80PA) Wykonanie też 1 klasa. 3d nie obczaiłem bo nie mam jeszcze okularów, ale sądzę, że jak będzie dobry materiał to też da radę.

 

Jak zawsze byłem zwolennikiem plazm Panas tak ten LED mnie oczarował.

 

POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza

Panowi dziś zakupiłem Soniacza KDL 46 hx 750.

 

Powiem wam cudo!!! Jak by ktoś się zastanawiał to brać w ciemno. Obraz nawet na ustawieniach fabryczny mnie oczarował (Cyfra+ HD + PS3), nie wiem czy w ogóle będę dostrajał sobie. Gry z PS3 wyglądają jak next gen :) (przesiadłem się z plazmy Panasa 37PV80PA) Wykonanie też 1 klasa. 3d nie obczaiłem bo nie mam jeszcze okularów, ale sądzę, że jak będzie dobry materiał to też da radę.

 

Jak zawsze byłem zwolennikiem plazm Panas tak ten LED mnie oczarował.

 

POLECAM!!!

 

HX750 i HX850 zbierają bardzo dobre recenzje. Ja zastanawiam się nad tym drugim, tylko nie wiem czy 46 cali czy większy (55). Z jednej strony filmy na takim 55 będą wyglądać świetnie, nie mam pewności co do gier, będzie chyba duża pikseloza. Ma ktoś tak duży tv?

 

Balon, gdzie kupiłeś i ile dałeś za tą Bravie?

PS. Odpaliłeś któreś Uncharted lub God of Wara? <zżera z zazdrości>

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Yeti wyczaiłem w dość dobrej cenie jak na stacjonarny sklep u w Media Expert (jakaś promocja) 4299 + bon na 100 zł do wykorzystania na zakupy. Odpaliłem Uncharted 2 i GoW3 w 1 kolejności :) Teraz będe przechodził po 2 raz U2, Gow 3, HR itd. czekałem od premiery z 2 przejściem na nowy TV i audio.

 

Co do wielkości to nie wiem jak daleko siedzisz ja mam salon dość duży ok 50 m kw ale kącik do tv/ grania mam w tak w połowie, oglądam z ok 2,5-2,8 i jest piknie, pikselozy nie uświadczyłem, ale 55 już by było za dużo moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Z racji tego ze nowy tv kupuje sie raz na kilka lat a juz za pasem nextgeny to nie bral bym nic ponizej 55cali (jesli sie ma kase of course);) dlatego tez wlasnie poluje na tego hx850 55'.

Podobno 3d niszczy oczodoły w tym modelu :D A jesli chodzi o gry na ps3 to zawsze mozna odsunac kanape/fotel troche dalej i sie troche "pomeczyc" z grami na obecne konsole ;) Yeti ja biore ten tv w okolicach grudzien/styczen jak cos to zdam relacje jak to monstrum sie sprawuje :)

Odnośnik do komentarza

A tu dokładny test HX850.

http://hdtvpolska.co...lna-kalibracja/

 

Cena za 55 cali nieco mnie przeraża, ale mam nadzieję, że po nowym roku trochę spadnie.

PS. I taka ciekawostka, 55HX850 najlepszym TV 3D 2012/2013 według EISA.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Kurde byłym dzisiaj w saturnie i znowu mi w głowie zamącili. Koleś tam twierdził, że ten ex720 nawet nie ma startu do hx750. Wiem, że to zeszłoroczny model, ale żeby aż tak? Zmieniam koncepcje poszukiwań. Panowie potrzebuje Sony 46' z minimalnym input lagiem. Bez 3D, bo to już dla mnie tylko niepotrzebnie przepłacony bajer. Any ideas?

Odnośnik do komentarza

To też trochę. Ale bardziej mi chodzi o to, że ten ex720, o który pytałem jest jednak stosunkowo drogi i w sumie sam już nie wiem czy jest wersja 46'. A tego właśnie szukam 46' tv z ładnym obrazem i jak najmniejszym input lagiem. A tak właściwie jaka jest maksymalna granica "dobrego" input laga? Lubię pograć w Guitar Hero a duży input lag w tego typu grze może być uciążliwy.

Odnośnik do komentarza

http://www.avforums.com/reviews/Toshiba-Regza-TL868-46TL868-40TL868-3D-LED-LCD-Television_268/Review.html - tu masz cały test

 

a tu o lagu

 

This won’t make pretty reading for anyone considering the TL868 as a 3D gaming display as input lag performance was not great. Out of Game mode, we saw numbers ranging between 100-135 milliseconds and even in the designated picture mode, we saw a highest figure of 63 milliseconds delay, with a lowest of 33ms. It’s unusual to register such large differences but perhaps it’s as a result of the unwanted processing kicking in randomly

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

To też trochę. Ale bardziej mi chodzi o to, że ten ex720, o który pytałem jest jednak stosunkowo drogi i w sumie sam już nie wiem czy jest wersja 46'. A tego właśnie szukam 46' tv z ładnym obrazem i jak najmniejszym input lagiem. A tak właściwie jaka jest maksymalna granica "dobrego" input laga? Lubię pograć w Guitar Hero a duży input lag w tego typu grze może być uciążliwy.

Widze,ze masz internet a sam sobie sprawdzic nie mozesz. Posiadam Sony 46ex720 i nie ma on zadnego laga, skad wiem? wczesniej nie bylem zwolennikiem telewizorow hd wlasnie przez to,ze posiadaly ten lag. Swojego sony moge idealnie zrownac z tym co uzywalem najdluzej do grania w multi, monitorem crt. Bo wlasnie na tym samym poziomie lag nie istnieje :) nawet bez trybu gry go nie ma. A jakie mam porownania? Samsung nawet na trybie gry ma takiego laga, nawet po wylaczeniu wszystkich wspomagaczy obrazu i odpowiednim skalibrowaniu, to nie jest to co w sony. Sony jak widac bralo to pod uwage by lag nie istnial w obrazie, jak i zadne smuzenia itp.

 

Panowie jakim kablem hdmi najlepiej podłączyć PS3 do HX 750? Wiem, że nie ma co szaleć co do ceny i 30 zł na krótszym kablu to wystarczająco o ile często go nie ruszamy. Ale pytam o wersje. Czy ostatnia wersja hdmi to 1.4?

 

xbox360 obsluguje 1.2 , ps3 1.3

kabel moze byc 1.4 , najnowszy to 1.4b, ale nie sadze by cos czego uzywasz , obslugiwalo go w 100%

takze 1.4 pasuje

a co do kabla ogolnie, bez roznicy czy wezmiesz za 300, 500, 1000 czy 2 zl, to ten sam kabel, to nie jest juz jak w kablu euro scart rgb :)

jedynie jak jestes glupi i naiwny to przeplacisz

 

Dlugosc moze pogorszyc, ale bez przesady, moze byc te 3m 5m , ale jak juz wezmiesz 15m, 25m to roznica moze byc

 

 

Co do tv 3D, bierz bez 3D wieksze cale, do dzis zaluje,ze nie wzialem wiekszego bez 3D, ten 3D to zbedne, moze raz na kilka miesiecy na 5minut uzyje, jaralem sie jedynie na poczatku, a tak to jest tak cholernie zbedne, ze naprawde nie trzeba. Tymbardziej,ze gry w 3d sa duzo bardziej pogarszane graficznie.

 

 

ps posiadam ps3,wii, x360, takze jak ktos chcialby cos wiedziec, to pytac

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...