Skocz do zawartości

TV 3D


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

lg lw570s, jeśli nie interesują ciebie bajery internetowe które jak dla mnie są słabe w nim to warto kupić. Parametry, 42' cale, matowa matryca, odpala wszystkie formaty video, tanie i wygodne 3D pasywne >> 3D aktywne, mały input lag i w trybie Gry co ważne TV poza dwoma dopalaczami może mieć włączoną całą resztę. W wielu TV ten tryb który nadaje się do granie wygląda okrutnie.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem dość jednoznaczny wyrok dla graczy jeśli chodzi o wspomnianego LG http://multi-blog.pl/2011/05/15/lg-lw570s-czy-pasywne-3d-ma-sens/

 

A te Panasy w czym są lepsze od tego Sonego?

Powiem raczej czym przemawia do mnie ten Sony - piękne 3D i bardzo dobra współpraca z PS3, grami etc.

Jeśli te Panasy są zbliżone to się zastanowie, ale czy mógłby ktoś czarno na białym porównać te telewizory Sony i Panasonic, bo tabelki tabelkami, ale opinia graczy i widzów jest najważniejsza wg mnie. Naprawdę chętnie wysłucham każdych uwag

Odnośnik do komentarza

To może sam opiszesz trochę na temat tego tv. Trochę już go używasz i zapewne znasz jego wady i zalety. Głównie mi chodzi o odpowiedzi w tych tematach:

jak współpraca z konsolami?

wrażenia pasywnego 3d?

no i jak input lag jeśli chodzi o konsole i pc?

jak wygląda obraz na kanałach sd. Mam tuner w SD przez Euro/Scart i raczej tego nie zmienie przez dłuższy czas.

Proszę napisz coś więcej na temat tego tv. Byłbym ogromnie wdzięczny.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

To może sam opiszesz trochę na temat tego tv. Trochę już go używasz i zapewne znasz jego wady i zalety. Głównie mi chodzi o odpowiedzi w tych tematach:

jak współpraca z konsolami?

wrażenia pasywnego 3d?

no i jak input lag jeśli chodzi o konsole i pc?

jak wygląda obraz na kanałach sd. Mam tuner w SD przez Euro/Scart i raczej tego nie zmienie przez dłuższy czas.

Proszę napisz coś więcej na temat tego tv. Byłbym ogromnie wdzięczny.

mam ten model od miesiąca, z x360 wszystko ok. ps3 jeszcze nie chciało mi się podłączyć.

Input lag z tego co ludzie piszą był duży dobre kilka miesięcy temu do czasu aktualizacji softu do numeru 4.XXX.

W trybie gry wszystko zasuwa jak należy, sprawdzałem w Guitar Hero, super meat boy, quake 3 arena, forza 4 i kilku innych, zero problemów, jak pisałem w trybie gry w Guitar Hero można spokojnie trzaskać 100% utworów zaś jak przełączę na tryb żywy tryb obrazu wtedy widać problem z input lagiem gdzie robię ok 85% utworu.

W większości gier nie zauważysz tego laga pomiędzy trybem gry a żywym ale jak co to tryb gry dalej ma pełno dopalaczy/bajerów obrazów w przeciwieństwie do innych TV gdzie jest bieda z nędzą. Podłączony lapek 17' cali z niestandardową rozdzielczością 1600x900 też nie ma problemów z TV.

 

Kanały w SD jak to na takich TV, porażka dla mnie, no chyba że ktoś naprawdę daleko będzie siedział/leżał, cyfrowy sygnał robi gigantyczną różnicę.

3D daję radę, wygodne, dobre, nie męczy oczu, z TV dostaniesz 5-7 par okularów, lekkie nie żadne kloce na baterie jak w aktywnym które męczą wzrok, takie 3D też ma lepsze kąty widzenia, nie trzeba siedzieć idealnie na wprost jak przy aktywnym, minusem jest za to niższa rozdzielczość. Można robić konwersje video z 2D do 3D, nie robi takiego wrażenia jak materiały pod 3D ale daje fajny efekt głębi ekranu. Zresztą najlepiej wybierz się do sklepu i pobaw się TV z podłączoną konsolą.

 

szajsungi dla biedaków, no cóż, szkoda że jeszcze większe biedaki jak sony kupują od nich matryce do swoich TV :rofl2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...