Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem całego tego srania się o grafikę i żal wobec użytkowników PC. Przecież od samego początku wiadome było, że to blaszaki są docelową platformę tej szpili, a konsole dostaną jedynie kawałek z całego tortu. Patrzę na screeny podane wyżej i zastanawiam się: "Co za kretyn widzi tutaj grafikę rodem z PS2?". Poważnie, ochłodźcie trochę emocje i poczekajcie do momentu, w którym ostateczna wersja trafi do Was i forumowej braci - wtedy wszyscy będziemy mogli sobie wyrobić własne zdanie. Poza tym, grafika to nie wszystko i o ile chociażby destrukcja otoczenia nie pójdzie za bardzo pod nóż, to dostaniemy naprawdę klimatycznego FPSa, który będzie tym, czego od dawna brakuje, czyli godną alternatywą dla serii Call of Duty.

 

Swoją drogą, jak już wiecie, oba obozy odpaliły launch trailery i ustosunkowałem się do całego tego "eventu" u siebie na blogu, więc polecam mój wpis i zachęcam do polemiki, bo zdecydowanie jest o czym dyskutować :potter:

 

Battlefield 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3 - kto ma większego

Odnośnik do komentarza

Anie byli czasami tak, ze od samego poczatku Panowie z DICE chwalili sie, ze stworzyli tak rewolucyjny silnik, ze roznice beda nieznacze? A czy to nie nasi redaktorzy w ogole nie widzieli roznic? Gdyby od poczatku postawili sprawe jasno, nikt by nie mial zadnych pretensji. Jasne, mowili,ze PC jest ich celowa platforma i dlatego nic nie pojazuja z konsol?

Boje sie tez, ze singiel bedzie fajny, a multi brzydkie jak w becie, dla mnie 0 przyjemnosci grania w multi, gdzie musze wytezac wzrok, by przez pixele dostrzec jakas glowe...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easye, ja od początku słowa DICE interpretowałem na przedstawiony przeze mnie sposób:że wersja na PC jest tą priorytetową, wyznaczającą nowe standardy w kategorii FPS na tej platformie, a na konsolach otrzymamy okrojony produkt. Co do "naszych redaktorów", to już nie mój problem, że osoby publiczne tej branży rzucają jakieś frazesy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ja na przykład otwarcie mówię (jak widać) o okrojeniu wersji na X360, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Bez przesady, ile jeszcze mocy może mieć w sobie 6-letnia konsola z czytnikiem DVD na pokładzie? :)

 

Kampania singleplayer z pewnością będzie ogromnie intensywna, jednak prezentująca zgoła odmienne podejście do tematu niż konkurencja. A multi? Mam przeświadczenie, że DICE - jak w którymś z cytatów było powiedziane - specjalnie obniżyło parametry grafiki, aby skoncentrować się na testowaniu kodu sieciowego. Kiedy to piszę, Jakim wrzucił gameplay z MP - czy wygląda on źle? Według mnie jak najbardziej porządny kawałek gry stworzyło DICE, a wraz z kolejnymi update'ami i dodatkami powinno być lepiej.

 

Naprawdę, czy tak trudno jest podchodzić z rezerwą do wczesnych zapowiedzi każdej kolejnej gry? :potter:

Odnośnik do komentarza

Kumpel poszedł na łatwiznę i ma Battlefielda z wiadomego źródła. Pograłem dzisiaj ze trzy godziny i dla mnie to bezsprzecznie jedna z najładniejszych i najlepszych gier na X360. Grafika jest świetna, za.. gra świateł. Wybuchy, dym i ogólnie rozwałka na całego. Nie ma żadnych zwiech, czy chrupnięć animacji. Piszę oczywiście o kampanii. Jestem w 100% usatysfakcjonowany, a narzekać zawsze ktoś będzie.

Odnośnik do komentarza
Yes I played through the whole game on a pirated 360 version. I've already pre-ordered and payed for the PC version so its okay :P

 

Heres my (spoiler-free) opinion on it:

 

Best FPS this GEN by far. The environments, the gameplay, the graphics and especially the sound are simply amazing. You truly feel like you're in a warzone unlike the arcady feel of COD.

 

The SP mode only takes about 6-7 hours, but the weird thing is that the story is actually very entertaining. For the first time in years a FPS has a story that is quite simple to follow and enjoy. You don't understand the motives behind the main villains actions, but that doesn't stop you from enjoying the events in the game. Its also unlike your typical US-made shooter in which the US military is invincible. You get to see your comrades get killed and their tanks/airplanes destroyed, like in a real war. I guess you have to be a Swedish dev to be able to pull that off. Furthermore I actually noticed that the marines in the game are like real people with emotions. They question their orders and actually get scared sometimes. Which is a lot more realistic than how you usually see them portrayed. I'm talking about the jarhead idiots who shout dumbass remarks every time something blows up in games like COD.

 

The game has very few glitches and runs excellent. I'd say its also one of the best looking games on the 360, on par with Crysis 2.

 

I havent played multiplayer obviously, but I think this game is going to be very well received.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...