Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie jakis patent na zainstalowanie plytki nr 1 na HDD? zdaje sie ze bez tego konsola caly czas mieli krazek w trakcie zabawy online.

 

A w czym problem? Ja normalnie zainstalowałem obie płytki. Najpierw DVD1, później DVD2, następnie włączyłem grę po raz pierwszy, ściągnąłem patcha i wtedy dopiero uruchamiając grę zapytało o instalacje tekstur HD i to też zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

Czy online pass działa na wszystkich kontach na konsoli czy tylko na jednym ?

Tylko na jednym (tym na którym był wpisany ) tak było w BC2 i nie sądzę aby się to zmieniło

Odpowiem sobie na pytanie : online pass działa na wszystkich kontach na konsoli , przed chwilą sprawdziłem na dwóch kontach , Pchysical warfare , dogtagi i specact też działają. ^_^

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak połączyć konto xbox 360 z kontem ea? Nigdzie nie mogę znaleźć opcji dodania tożsamości a chciałbym dostać pistolet M1911

Wejdź na EA.COM zaloguj się na konto , na stronie głównej będzie nazwa twojego konta , kliknij na nią będzie tam console personas , do wyboru są PS3, X0 i Wii powinno tam być link with existing...

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem i z tego co czytalem na innych forach nie tylko ja. Zdobylem jakies 200GS w Battlefieldzie i na konsoli jest wszystko ok ale na jakiejkolwiek innej stronie czy xbox.com czy playfire moj Gamescore sie nie zmienia a co najlepsze na playfire w ostatniej aktywnosci wyskakuje taki komunikat "Gamerscore increased by -225 to a total of 21030." WTF ?

Odnośnik do komentarza

Heh, co do singla, to rzeczywiscie jest sredni, miejscami wrecz slaby. Dice probowalo nasladowac MW i nie do konca im wyszlo. Filmowe akcje nie robia i choc jeszcze nie skonczylem, to raczej napewno MW w tym aspekcie zarzadzi! Gra ma rewelacyjne momenty, by zaraz do(pipi)ic czyms brzydkim! Podroz samochodem z rosjanami - juz homefront lepiej wygladal! Walka na parkingu, bosze - naprawde bedzie tak, ze MW ze swoim 5cio letnim silnikiem bedzie robil wieksze wrazenie w singlu, niz nowe dzielo DICE!

Dobrze, ze multi daje rade,, bo tak bylbym calkowicie niezadowolony.

Ogolnie nie dziwia mnie niskie noty!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak sie otwiera spadochron?

Wczoraj grajac odblokowalem lunete do jednego z karabinow, ale bardziej mi ona teraz przeszkadza, niz pomaga. Rozumiem, ze mozna ja zdjac w profilu zolnierza?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak sie otwiera spadochron?

Wczoraj grajac odblokowalem lunete do jednego z karabinow, ale bardziej mi ona teraz przeszkadza, niz pomaga. Rozumiem, ze mozna ja zdjac w profilu zolnierza?

Spadochron włączasz wciskając A i możesz go odtworzyć spadając z określonej wysokości , nie jest tak jak w BFBC2 że otwierałeś spadochron z pierwszego piętra ;) a co do dodatków do broni

to można je zmienić w głównym menu> mój żołnierz lub też przed respawnem .

Odnośnik do komentarza

No i pogralismy, serwery dzialajace mozna policzyc na palcach jednej reki, na dodatek trzeba czekac w kolejce. Swietna premiera!

Dzisiaj tez liznalem misje w kooperacji-taka sama padaka jak singiel, ale troche smiechu wiecej, szczegolnie jak kumplowi co sec padaly baterie w padzie, a bylismy juz na samym koncu misji ze smiglowcem. Co minute darlem sie do telewizora "podnos, podnos" i w tym momenci na moment prostowal, po to by znowu sie wylaczyc. :) najlepsze jest to, ze prawie przeszlismy :)

Zastanawia tez was ro, dlaczego w wojskach za miliony dolarow nikt nie ma noktowizora? Misja w nocy, nic nie widac, a jedyne czego mozemy uzyc, to latarki...

Jak tak dalej pojdzie to sprzedaje i biore MW3 przy premierze...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...