Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ekran ekwipunku to jakaś padaka. Jest niesamowicie nieintuicyjny i nieporęczny, ten z BC2 był 100 razy lepszy. Pomijam już fakt, że nie można ubrać ruskiego pamperka w menu, tylko trzeba specjalnie podłączać się do serwera.

 

 

Też mi to przeszkadza i nie tylko to. Menusy wręcz żywcem z gównianego Medal of Honor. Gra jest tak niedo..., że głowa mała. Mi, weteranowi Bad Company 2 i Vietnamu, ciężko znaleźć jakieś pozytywy w tej nowej wersji. Wszystko mi śmierdzi CoDem, do tego (może mam pecha) ludzie grający też jakby cofnęli się w rozwoju. Zero współpracy, tylko rushowanie na respawny przeciwnika.

W BC 2 grałem tylko w trybie hardcore, tutaj w ogóle nie mogę tego odpalić, bo gier nie wyszukuje. Porażka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hej! Jest to pierwszy battlefield w jakiego gram, w tym roku przesiadka z CODa. Muszę przyznać że gra jest rewelacyjna, wciągająca na maksa. Grafika jest naprawdę bardzo dobra, trzeba wziąć pod uwagę rozległe mapy.

 

Grywalność w multi jest rzeczywiście przemiodna. Takie akcje można tu odwalać, że ciężko jest to opisać. Można być indywidualistą, działać w pojedynkę, flankować ale najlepiej współpracować w zespołach. Naprawdę jestem w ciężkim szoku i zastanawiam się tylko dlaczego nie sprawdziłem poprzednich BFów. Kto się jeszcze zastanawia - grubo polecam!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1320176660' post='2500123']

Ekran ekwipunku to jakaś padaka. Jest niesamowicie nieintuicyjny i nieporęczny, ten z BC2 był 100 razy lepszy. Pomijam już fakt, że nie można ubrać ruskiego pamperka w menu, tylko trzeba specjalnie podłączać się do serwera.

 

 

Też mi to przeszkadza i nie tylko to. Menusy wręcz żywcem z gównianego Medal of Honor. Gra jest tak niedo..., że głowa mała. Mi, weteranowi Bad Company 2 i Vietnamu, ciężko znaleźć jakieś pozytywy w tej nowej wersji. Wszystko mi śmierdzi CoDem, do tego (może mam pecha) ludzie grający też jakby cofnęli się w rozwoju. Zero współpracy, tylko rushowanie na respawny przeciwnika.

W BC 2 grałem tylko w trybie hardcore, tutaj w ogóle nie mogę tego odpalić, bo gier nie wyszukuje. Porażka.

 

Mowilem Ci przeciez,ze to poczatek,fakt menu nie zmienia ale rozgrywka jeszcze sie zmieni,ludzie beda nieco madrzejsi,dzieci pojda 8ego grac w coda,wyjdzie patch i bedziemy fragowac ;)

Odnośnik do komentarza

Niby juz w Online wrzucilem ale nie kazdy tam zaglada.

 

Panowie szukamy 2 chetne osoby do 4osobowych DM w Hardcorach, (rozgrywka 4 teamy po 4 ludzikow, pierwsi co 50 fraglesow natłuką wygrywaja), dodam ze tylko ogarniete osby potrzebne co ratio >1 maja :)

 

moj gt: Goldi Ownz U

do tego jeszcze mozecie dodac: JuanMag

 

Oczywiscie od bidy inne tryby tez moza pograc, ale ten mi najbardziej pasi, bo nie ma pojazdow (czasem jeden lekki czolg) i nie ma campy takiej jak w DM 12vs12, bo tu trzeba Rush'owac bo czasem mimo pozytywnego ratio ktos na innym teami moze natluc pierwszy 50.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że w porównaniu do BC2 będzie tylko lepiej, niestety wiele rzeczy jest skopanych od matchmakingu i dołączania do znajomych po zapętlające się mapy (dzisiaj co dwie rundy wchodziło mi metro i tak z dobre 3x)bezużyteczne stingery etc. Ogólnie to możecie mnie zmieszać z błotem ale multiplayer nie przebija idealnego dla mnie Bad Company 2.

Odnośnik do komentarza

Wpadł już ktoś na pomysł jak dodać konto xbox 360 do ea by otrzymać dodatkową broń(gunclub)? Od tamtej pory wypisuję na różnych forach i sporo osób ma takie problemy i nikt nie zna na nie odpowiedzi.

 

trzeba sciagnac demo fifa 12 albo np maddena i z poziomu tych gierek jest taka opcja aby polaczyc konta. dzwonilem do ea, odp jest oficjalna propozycja rozwiazania, narazie nic innego nie wymyslili.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wpadł już ktoś na pomysł jak dodać konto xbox 360 do ea by otrzymać dodatkową broń(gunclub)? Od tamtej pory wypisuję na różnych forach i sporo osób ma takie problemy i nikt nie zna na nie odpowiedzi.

 

trzeba sciagnac demo fifa 12 albo np maddena i z poziomu tych gierek jest taka opcja aby polaczyc konta. dzwonilem do ea, odp jest oficjalna propozycja rozwiazania, narazie nic innego nie wymyslili.

 

śmiech na sali.

 

Warto zainwestować w tego BF'a? Beta mnie odtrąciła, w pełnej wersji wyeliminowali te wszystkie bugi? Bo widzę że tu sporo narzekania.

Odnośnik do komentarza

Warto zainwestować w tego BF'a? Beta mnie odtrąciła, w pełnej wersji wyeliminowali te wszystkie bugi? Bo widzę że tu sporo narzekania.

 

Niedawno miałem ten sam problem, zaryzykowałem i... jestem bardzo zadowolony. Nadal czuć stare dobre Bad Company, jednak nowe mapki, animacje i bronie dają solidny powiew świeżości i gierka wciąga na multi tak jak BC2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...