January 17, 201115 yr martwi to 64 graczy na PC a o konsolach cisza...jeśli będzie np: 32 na konsolach to porażka z kilku poprawek na które liczę: większa drużyna 5/6osób nóż w stylu CODa porządne serwery bo z BC2 to komedia jest więcej trybów, modyfikowanie trybów i więcej opcji żeby nie było bugów stylu: blokowanie się postaci na kamyczku
January 18, 201115 yr ja bym wolal nowe mapy do bf1943 i jakis patch zeby umożliwił gre dla 32 graczy szkoda, ze olewają swoje stare tytuly
January 18, 201115 yr Mi osobiście 4 osobowe drużyny wystarczają. Liczę za to na większą liczbę graczy na konsolach w mulit tzn. minimum 32 + Destruction 2.5 Dobre serwery+brak bugów? dobry żart! To DICE...
January 18, 201115 yr nóż w stylu CODa nigdy w zyciu juz wole ten z bf co sie slizga zamiast tego z coda
January 19, 201115 yr imho prone nie jest potrzebny w tej grze, zaradny snajper radzi sobie i bez leżakowania.
February 3, 201115 yr Jak dodadzą prone'a to kampić będą na potęgę w Conquest'cie.Dorwij takiego...życzę szczęścia .Drużyny mogą być po 6 osób, czemu nie, ale żadnego noża z COD'a.Serwery powinni zrobić z prawdziwego zdarzenia - niech się uczą od Treyarch'a.Destruction nie 2.5, ale 3.0 .Pewnie marzenia, ale czemu nie miałyby się ziścić.
February 4, 201115 yr A na nim - Battlefield 3! Skromne info na okładce mówi o nowym silniku oraz celowniku DICE skierowanym na Call of Duty. To jednak nie wszystko - wiemy z pewnych źródeł, że już najbliższe godziny przyniosą wszystkim fanom serii DICE więcej dobrego w tym temacie. A jednak wcześniej, niż przepowiadano... Chociaż styl graficzny nawiązuje raczej do Bad Company 2, pierwsze przecieki mówią o nowych, bardziej realistycznych technikach animacji zapożyczonych od speców z EA Sports oraz "gwałtownym skoku w temacie destrukcji". Oczywiście zadanie owe dostaje na swe barki silnik Frostbite 2... ppe fuck yeah!
February 4, 201115 yr Jak dodadzą prone'a to kampić będą na potęgę w Conquest'cie.Dorwij takiego...życzę szczęścia .Drużyny mogą być po 6 osób, czemu nie, ale żadnego noża z COD'a.Serwery powinni zrobić z prawdziwego zdarzenia - niech się uczą od Treyarch'a.Destruction nie 2.5, ale 3.0 .Pewnie marzenia, ale czemu nie miałyby się ziścić. serwery nas wala. prone glupi pomysl prone+12x zoom i sie robi z tego cod budynki mogly by sie zawalac w rozny sposob. Cytat ze strony gameinformera : but check back here and visit the official Battlefield 3 site tomorrow to watch the premiere teaser trailer and glean a few more key details. no i super. teraz tylko trzeba znalezc crap of honor zeby miec dostep do bety bf 3
February 4, 201115 yr Zgadzam się z zaq'iem w 100% - prone + 12 x zoom:angry2:, różny sposób zawalania budynków:thumbsup:.A co do "crap of honor" jak to nazwałeś to rzeczywiście trzeba chyba to kupić dla bety.Wcale mi się to nie uśmiecha, ale...ta beta.
February 4, 201115 yr Raz, że można się kłaść :angry2: to jeszcze dowalili 24 graczy! no kur.wa - i pewnie dlatego mapy na konsolach będą mniejsze.
February 4, 201115 yr No Czas się mocno zastanowić nad modernizacją kompa, bo czuje że jak zobaczę porównanie gameplaya z konsol i z PC to mnie taki żal dupę ściśnie że aż zemdleje
February 4, 201115 yr Z oficjalnej notki: "Beyond our signature multiplayer, we have also included a full single-player campaign and a co-op campaign – all straight out of the box."
February 4, 201115 yr Na okładce myśliwce - ciekawe czy w grze dostępne będą do latania. Wszystkie pojazdy z okładki BC2 były do użytku w grze.
February 4, 201115 yr Jedno pytanie - to jest fabularna kontynuacja Bad Company 2 czy nie ? Nie. Ale singiel jakiś ponoć ma być.
February 4, 201115 yr szkoda tylko ze 24 graczy na konsolach mam nadzieje ze mapy beda takie same bo nie widzi mi sie kupowac pc. Ciekawe co bedzie w limitce pewenie standard bronie wczesniej itp. mogli by zrobic taka w c.(pipi) za(pipi)ista limitke nie jakies samochodziki jak w cod. Edited February 4, 201115 yr by zaq123456
February 4, 201115 yr różnica między 24 a 64 graczami jest kolosalna - nie wiem jak oni chcą to rozwiązać - mniejsze mapy w wersji na konsole?
February 4, 201115 yr Ciekawe jaki będzie ten singiel i czy teren zmagań będzie jeszcze bardziej orżnięty niż w BC2. Edited February 4, 201115 yr by donsterydo
February 4, 201115 yr różnica między 24 a 64 graczami jest kolosalna - nie wiem jak oni chcą to rozwiązać - mniejsze mapy w wersji na konsole? Raczej mapy na PC beda skalowalne tak jak w bf2 - kazda mapa miala wersje 16/32/64 oglednie rzecz biorac na ilosc graczy i tak 16 miala np tylko 2-3 flagi, a 64 nawet po 10. Wiec pewnie konsole dostana wersje 16/32 czy cos posredniego.
February 5, 201115 yr to mapy będą okrojone na konsolach, no bo w sumie i tak tego RAMu mają niewiele, szkoda trochę
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.