Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

MW i inne cody to też sieciowe szutery, a sprzedaż na PC to chyba nie więcej niż 10% ogółu. Ciężko mi sobie wyobrazić by tu było inaczej chociaż zdarzają się ewenementy jak Crysis 1, które zeszło na PC w 3 mln.

Odnośnik do komentarza

Zmasakrują to was problemy z serwerami jak t ma obecnie miejsce .

Nie chce mi się wierzyć ze nagle EA?Dice da normalne serwery jak nie potrafią tego zrobić od czasów premiery BC1 .Zawsze coś się sypie ,nie da się normalnie pograć bo cie kopie w połowie meczu .

Sorry jak tak bedzie sprawa wyglądać z BF3 to ja podziękuję za grę .Nie będę się w(pipi)iał na ułomnośći olewanie sprawy przez EA/DICE .

 

Popieram rękami i nogami. BFBC 2 miała masę nie naprawianych od początku błędów. Zaczynając od nie dolatujących rakiet/granatów w momencie gdy Cię ktoś położy, przez po 10 razy wbijane noże, kończąc na wspomnianych wywalaniach z gry i niemożności wejścia do serwera, resetowanie statystyk itp. Jest na co narzekać, można wypisać tego całą listę. Naprawdę lubiłem BC 1, dlatego zdecydowałem się jak najszybciej po premierze kupić kolejną część. Z początku wprowadzone zmiany zachwycają ale jak masz przegranych ponad 300h to zaczynasz być irytowany mnogością problemów technicznych. Trójce dam czas, niech się rozkręci, przejrzę fora BF, gdzie można najwięcej poczytać o masowych narzekaniach i wtedy zdecyduję. Tym razem dam szansę alternatywnym shooterom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LOL, don! a myślałem że to ja jestem niekumaty na kacu :D

 

Masakra = jak to miasto wygląda. To oświetlenie, draw distance. No kur.wa brak mi słów. Ciekaw tylko jestem jak ze zniszczeniami będzie, bo coś nie chcę mi się wierzyć że będzie to sporo lepiej wyglądało niż w BC2 przy takim poziomie grafiki.

Odnośnik do komentarza

Moze. Ja znam kilku pecetowcow, ani jeden nie kupil BC2. Chyba, ze mowa o sklepach typu torrentz, thebiratebay albo kickasstorrents. ;)

 

 

Ja też znam kilku. Każdy kto grał w BETĘ później kupił gierkę. Dla multi ofkoz. Być może znasz tylko ubogich, których stać na sprzęt, a na gry już nie. :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Popieram rękami i nogami. BFBC 2 miała masę nie naprawianych od początku błędów. Zaczynając od nie dolatujących rakiet/granatów w momencie gdy Cię ktoś położy, przez po 10 razy wbijane noże, kończąc na wspomnianych wywalaniach z gry i niemożności wejścia do serwera, resetowanie statystyk itp. Jest na co narzekać, można wypisać tego całą listę. Naprawdę lubiłem BC 1, dlatego zdecydowałem się jak najszybciej po premierze kupić kolejną część. Z początku wprowadzone zmiany zachwycają ale jak masz przegranych ponad 300h to zaczynasz być irytowany mnogością problemów technicznych. Trójce dam czas, niech się rozkręci, przejrzę fora BF, gdzie można najwięcej poczytać o masowych narzekaniach i wtedy zdecyduję. Tym razem dam szansę alternatywnym shooterom.

 

Niestety muszę się zgodzić z Mierzejem, rok po premierze a bugi jak były tak są niepoprawione, do listy dodałbym jeszcze wywalanie do dashboardu/menu gry. Kocham tą grę ale wkurza mnie próżność Dice, niby były patche ale bardziej psuły niż poprawiały jakość gry vide osłabiony granatnik...

 

Zapowiedziano bete BC3 ? Pytam bo wydanie betki poprzedniej części było strzałem w dziesątke - to ona przekonała mnie do preordera :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...