Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

BOBBY KOTICK, CEO, ACTIVISION BLIZZARD

 

“We just want to stay true to the interest of the Call of Duty fans and we try to not get distracted by what people are doing. I can’t objectively tell you what I think of other products until I see them. Battlefield I’ve only seen on a PC and nobody’s seen it on a console yet. Most of our consumers play games on a console. Until I see it on a console, I wouldn’t be objective on commenting on it.”

 

JOHN RICCITIELLO, CEO ELECTRONIC ARTS

 

“It’s the beginning of the war and (Kotick) recognizes they’re going to be threatened. We’re going to have a clash of the titans this fall. The very fact that he’s trying to cast doubt on our game is a perfect example of how we got his goat. In terms of where this goes, we think our PS3 game is better than their Xbox game and our PC game is better than their PC game. If that’s all he’s got to say, it’s obviously going to evaporate as we launch all three. If you went to our press conference, you saw the PS3 footage and the Xbox footage. If Bobby thinks that is PC footage, he’s in real trouble.”

 

 

Hmmm, czyli jak ktoś był na konfie [nie mylic z pokazem ze streamów] to widział jak ta gra wygląda na kĄsolach :potter:

 

Tak Wam to rzucam, choć mam to w dupe, bo i tak zagram na PC ;)

Odnośnik do komentarza

Nie lubię w Batllefieldach otwartego świata w multi, ale jesli mam po raz piąty patrzeć na ten sam silnik w MW3, to na złość wybieram B3. Iw i Activision to dla mnie robią się niezłe paŁy, wiem że przy okazji nowej generacji konsol użyją nowego silnika, jednak Dice ze swoim Battlefieldem jakoś potrafi raz na jakiś czas coś zmienić, za to dla nich duży plus. Nawet Fifa bardziej ewoluuje od 2007 roku. Uwielbiam MW1, zwłaszcza w multi. Spedziłem w tej grze w sieci najwięciej życia. Reszta jednak dla mnie to odcinanie kuponów i naciąganie, mimo zmian jakie próbowały wnieść.

Battlefield3 jest bardzo OK i czekam, również czekam na MW4 na nowej generacji, w obecnej niestety seria pożera własny ogon zapoczątkowany w 2007.

Odnośnik do komentarza

Nie chce wywolywac burzy w szklance wody, bo filmik faktycznie kiepski jakosciowo.Mnie troche mierzi wielkosc map.Chce byc dobrze zrozumiany.Pewnie tym wlasnie beda sie chwalic tworcy BF3, ale powoduje to to, co zreszta widac na tym filmiku, ze tak na oko 95% zajmuje kolesiowi bieganie w te i wewte, a reszta celowanie i strzelanie.Mnie to srednio bawi...Poza tym tempo biegu...Arcade pelna geba!

Odnośnik do komentarza
Nie chce wywolywac burzy w szklance wody, bo filmik faktycznie kiepski jakosciowo.Mnie troche mierzi wielkosc map.Chce byc dobrze zrozumiany.Pewnie tym wlasnie beda sie chwalic tworcy BF3, ale powoduje to to, co zreszta widac na tym filmiku, ze tak na oko 95% zajmuje kolesiowi bieganie w te i wewte, a reszta celowanie i strzelanie.Mnie to srednio bawi...Poza tym tempo biegu...Arcade pelna geba!

 

Z tego co czytałem:

 

bieg w tym demku miał włączone nielimitowany sprint

mapy mają być duże, po kilku dniach wykminisz które miejsca są ważne taktycznie i tam będzie się skupiała walka [poruszyłbym tutaj też kwestię serwów 64 no ale to wersja kĄsolowa, więc nie poruszę]. To nie CoD gdzie po spawnie biegniesz 5m i rzucasz scyzorykami zabijając 10 osób przed upływem 30sekund po czym spada atomówka i jest koniec rundy ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...