Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 3: screeny z produkcji i informacje o wersji konsolowej

 

Będzie dobrze, kĄsolomaniaki :potter:

Nie ma co lamentować , ja poprawią kilkadziesiąt błędów z BC2 i odpicują co się tam jeszcze da to gra na pewno bedzie dobra . W sumie to liczę tylko na multi (pewnie jak i większość :) ) . Mam nadzieję ze zrobią grę solidnie i dopiętą na ost. guzik .

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem , że im więcej osób (powyżej 20) tym większy chaos i mniejsza radość z gry. Rośnie to proporcjonalnie zmieniając się w bezmózgą rzeźnie, jedyne wyjście to swojska ekipa tasująca wszystkich po kolei , a jakoś mnie się nie widzi żebyś uzbierał 30-tu ludu, ale co kto woli... . Dla mnie ograniczona liczba osób na konsolach to bardziej zaleta niż wada.

Odnośnik do komentarza
Popieram rękami i nogami. BFBC 2 miała masę nie naprawianych od początku błędów. Zaczynając od nie dolatujących rakiet/granatów w momencie gdy Cię ktoś położy, przez po 10 razy wbijane noże, kończąc na wspomnianych wywalaniach z gry i niemożności wejścia do serwera, resetowanie statystyk itp. Jest na co narzekać, można wypisać tego całą listę. Naprawdę lubiłem BC 1, dlatego zdecydowałem się jak najszybciej po premierze kupić kolejną część. Z początku wprowadzone zmiany zachwycają ale jak masz przegranych ponad 300h to zaczynasz być irytowany mnogością problemów technicznych. Trójce dam czas, niech się rozkręci, przejrzę fora BF, gdzie można najwięcej poczytać o masowych narzekaniach i wtedy zdecyduję. Tym razem dam szansę alternatywnym shooterom.

 

Hmmm bardzo mnie zaciekawiło to co napisałeś ponieważ zadnego z tych błedów nie dostrzegłem, znaczy się mam rozegranych coprawda tylko 160h online a nie 300h+ o których wspomniałeś ale nigdy nie zdarzyło mi sie aby wywaliło mnie z serwera, aby nie doleciał granat gdy leże martwy i nie zaliczyło mi pkt za kill lub po 10 krotność wbijania noża. Wbijasz raz i to by było na tyle. Jeśli nie ginie pacjent to albo źle to zrobiłeś albo masz megal laga i jesteś w innym miejscu (takie cos mi się raz przytrafiło net mi nawal strasznie). Niemożność wesjcia na serwer ??? resetowanie sie statystyk ??? naprawde nie mam pojęcia o czym mowisz. Jeśli to wszystko ma sie pojawić po 300h grania to aż się boje wo to grać dalej, dręczy mnie tylko pytanie dlaczego niby miałoby tak sie stać i co mają do tego rozegrane godziny. Mam coprawda dopiero 33 lvl ale uważam ze gdyby jakiekolwiek z tych problemów o których piszesz miały miejsce to bym zauważył bo w koncu to 160h czystej gry.

A co do porownania pc a konsol to przykro mi ale nie mam zdania ponieważ bfbc2 mam tylko na xbox więc nie mam porównania.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dokładnie bo jak na razie to nas karmią materiałami z PCta i podrasowanymi skrinami . Nie ma kompletnie nic z konsoli , nawet przecieków lub nieoficjalnych materiałów .

Trochę mnie to martwi i zastanawia czy aby konsole nie zostały olane i to PC dostanie mega dopieszczoną grę a konsolowcy popłuczyny . Bo jak na razie to tyle można wywnioskować

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niewiem czy już wiecie lub wiedzieliście ale na Gametrailers pisze:

 

Battlefield 3 Gets Release Date 6/06/11 1:32PM PDT

Battlefield 3 is set for release on October 25, 2012, and the open beta kicks off in September.

 

25 Październik 2012.......................................... Idę się pociąć chyba że wygram w totolotka zupgraduję kompa i zacznę grać w betę we wrześniu.

 

edyta: Uff. Ale na GT byka strzelili na oficjalnej stronie Batllefield.com pisze 25.10.2011sweat.gif YUHU!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...