April 9, 201115 yr Battlefield 3: screeny z produkcji i informacje o wersji konsolowej Będzie dobrze, kĄsolomaniaki :potter: Edited April 9, 201115 yr by Keymaker
April 9, 201115 yr no wlasnie wszystkie te bajery wplywaja na koncowy odbior grafiki czyli BF3 to bedzie Bad Company z ulepszonym silnikem destrukcji i animacjami
April 9, 201115 yr Battlefield 3: screeny z produkcji i informacje o wersji konsolowej Będzie dobrze, kĄsolomaniaki :potter: Nie ma co lamentować , ja poprawią kilkadziesiąt błędów z BC2 i odpicują co się tam jeszcze da to gra na pewno bedzie dobra . W sumie to liczę tylko na multi (pewnie jak i większość ) . Mam nadzieję ze zrobią grę solidnie i dopiętą na ost. guzik .
April 11, 201115 yr Nowe, nieoficjalne informacje na temat Battlefield 3 http://www.battlefield.pl/news-3192-Nowe,_nieoficjalne_informacje_na_temat_Battlefield_3
April 11, 201115 yr Szczerze mówiąc jak oglądam trailery tej gry, to mocno zastanawiam się nad złożeniem fajnego kompa specjalnie dla niej. Jednak 64 graczy i ta grafika robią różnicę..
April 13, 201115 yr Z doświadczenia wiem , że im więcej osób (powyżej 20) tym większy chaos i mniejsza radość z gry. Rośnie to proporcjonalnie zmieniając się w bezmózgą rzeźnie, jedyne wyjście to swojska ekipa tasująca wszystkich po kolei , a jakoś mnie się nie widzi żebyś uzbierał 30-tu ludu, ale co kto woli... . Dla mnie ograniczona liczba osób na konsolach to bardziej zaleta niż wada.
April 17, 201115 yr Jak już ktoś pisał ,niech pokarzą coś z X360/PS3 ,a nie karmią nas ładnymi widoczkami z PCta . Wiadomo ze gra nie będzie tak wyglądać na konsolach . Odnoszę wrażenie ze konsole są nieco na na 2 planie/olewane . Oby tylko nie z(pipi)ali nic bo dostaniemy chłam na konsole
April 20, 201115 yr Więcej wiadomości na temat pojazdów w Battlefield 3. http://www.battlefield.pl/news-3197-Wiecej_wiadomosci_na_temat_pojazdow_w_Battlefield_3
April 23, 201115 yr Gdzie te czasy, gdy jakiś krzyżyk wyskakujący z dupy nie informował gracza o trafieniu? Ciekawe jaki sprzęt będzie potrzebny do wersji pecetowej.
May 1, 201115 yr Popieram rękami i nogami. BFBC 2 miała masę nie naprawianych od początku błędów. Zaczynając od nie dolatujących rakiet/granatów w momencie gdy Cię ktoś położy, przez po 10 razy wbijane noże, kończąc na wspomnianych wywalaniach z gry i niemożności wejścia do serwera, resetowanie statystyk itp. Jest na co narzekać, można wypisać tego całą listę. Naprawdę lubiłem BC 1, dlatego zdecydowałem się jak najszybciej po premierze kupić kolejną część. Z początku wprowadzone zmiany zachwycają ale jak masz przegranych ponad 300h to zaczynasz być irytowany mnogością problemów technicznych. Trójce dam czas, niech się rozkręci, przejrzę fora BF, gdzie można najwięcej poczytać o masowych narzekaniach i wtedy zdecyduję. Tym razem dam szansę alternatywnym shooterom. Hmmm bardzo mnie zaciekawiło to co napisałeś ponieważ zadnego z tych błedów nie dostrzegłem, znaczy się mam rozegranych coprawda tylko 160h online a nie 300h+ o których wspomniałeś ale nigdy nie zdarzyło mi sie aby wywaliło mnie z serwera, aby nie doleciał granat gdy leże martwy i nie zaliczyło mi pkt za kill lub po 10 krotność wbijania noża. Wbijasz raz i to by było na tyle. Jeśli nie ginie pacjent to albo źle to zrobiłeś albo masz megal laga i jesteś w innym miejscu (takie cos mi się raz przytrafiło net mi nawal strasznie). Niemożność wesjcia na serwer ??? resetowanie sie statystyk ??? naprawde nie mam pojęcia o czym mowisz. Jeśli to wszystko ma sie pojawić po 300h grania to aż się boje wo to grać dalej, dręczy mnie tylko pytanie dlaczego niby miałoby tak sie stać i co mają do tego rozegrane godziny. Mam coprawda dopiero 33 lvl ale uważam ze gdyby jakiekolwiek z tych problemów o których piszesz miały miejsce to bym zauważył bo w koncu to 160h czystej gry. A co do porownania pc a konsol to przykro mi ale nie mam zdania ponieważ bfbc2 mam tylko na xbox więc nie mam porównania.
May 1, 201115 yr To nie zależy od czasu, ja grałem krótko, jakieś 20-30h i również miałem w/w błędy. Neta mam dobrego, więc nie w tym problem...
May 27, 201115 yr http://enterbf3.com/images/sharqi.jpg http://enterbf3.com/images/gulf.jpg http://enterbf3.com/images/karkand.jpg http://enterbf3.com/images/wakebf3.jpg GIFY DZIFKO http://i53.tinypic.com/15owak0.gif http://i54.tinypic.com/2dmfott.gif http://i52.tinypic.com/260eqgz.gif http://www.abload.de/img/bf3-1rmo2.gif http://www.abload.de/img/bf3-2586v.gif http://www.abload.de/img/bf3-34kse.gif
May 27, 201115 yr Dokładnie bo jak na razie to nas karmią materiałami z PCta i podrasowanymi skrinami . Nie ma kompletnie nic z konsoli , nawet przecieków lub nieoficjalnych materiałów . Trochę mnie to martwi i zastanawia czy aby konsole nie zostały olane i to PC dostanie mega dopieszczoną grę a konsolowcy popłuczyny . Bo jak na razie to tyle można wywnioskować
June 6, 201115 yr Panie i panowie. Przed wami czysty sex: http://www.youtube.com/watch?v=cFbAjRSyKOw&feature=channel_video_title
June 6, 201115 yr Niewiem czy już wiecie lub wiedzieliście ale na Gametrailers pisze: Battlefield 3 Gets Release Date 6/06/11 1:32PM PDT Battlefield 3 is set for release on October 25, 2012, and the open beta kicks off in September. 25 Październik 2012.......................................... Idę się pociąć chyba że wygram w totolotka zupgraduję kompa i zacznę grać w betę we wrześniu. edyta: Uff. Ale na GT byka strzelili na oficjalnej stronie Batllefield.com pisze 25.10.2011 YUHU!!!!
June 9, 201115 yr ta gra skopie dupe MW3 choc i tak go kupie preorder zlozony na limited edition physical warfare pack mam nadzieje ze wersja konsolowa nie bedzie strasznie odbiegac od pc.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.