Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zgadzam sie dokladnie z tym co napisal easye

 

Gdy kupilem BC2 to gra mnie porazila swoim ogromem. Na kazdej mapie mozna bylo poczuc ze zniszczyc mozna prawie wszystko (nie licze tych nieszczesnych kontenerow). W BF3 moge walic z bazooki w sciane budynku i oczywiscie odpala ale tylko ta osktyptowana czesc co miala odpasc. Jak nie trafie w te oskryptowana czesc to sciana budynku po takim strzale stoi jak stala.

Przypominam sobie w tym momencie taka Arice czy budynki na Atacamie. Tam jakikolwiek by nie byl budynek z przyslowiowej "cegly" to walil sie caly, ewentualnie byl podziurawiony jak ser szwajcarski.

 

Tak sie zastanawiam - po co ktos na sile chcial "ulepszac" cale to uzbrojenie w BF3.

Nie mogli zostawic cos na ksztalt tego co bylo w Bad Company 2?

 

W BC2 uwielbialem wszelkie shotguny (nie uzywalem slugow - tylko srut), ale to co zrobili z shotgunami w BF3 to (imo) porazka.

SAIGA z BC2 i SAIGA z BF3 to zupelnie inne bronie.

W BC2 czulem ze bron strzela jak ja chce, a w BF3 ta bron strzela jak jej sie chce :) (wszystkie shotguny maja jakiegos pseudo laga w szybkostrzelnosci strzelania).

Nie wliczam w to USAS-12 - bo jeszcze jej nie odblokowalem w BF3.

 

Latarka - ja pier... jak ci wyjdzie taki "swietlik" to widac absolutnie nic (i to wszystko jedno czy siedzimy "w czarnej dziurze" czy stoimy "w pelnym sloncu")

 

Noktowizor - nastepny (za przeproszeniem) cheat. Nie powiem - sam tego uzywam przy G36C, ale jak wczoraj po zabiciu jednego goscia na Metrze przejalem jego ciezki karabin maszynowy z 200 pociskami na pokladzie i wlasnie z zamontowanym noktowizorem to poczulem jakbym na kodach gral.

Przez pol rozgrywki lezalem przy fladze B z rozstawionym tym na dwonogu. Noktowizor pokazywal mi nawet przemykajaca mysz.

Zanim mnie sciagneli utluklem ze 20 gosci ktorzy chcieli sie dostac do B przez te schody ruchome. Do tego oczywiscie w zestawie druzynowe przygwozdzenie i malo kto sie przesliznal.

 

Samonaprawiajace sie pojazdy - grajac w BC2 jako inzynier nie wyobrazalem sobie nie miec przy sobie tego palnika do naprawy sprzetu. Ilez to punktow czlowiek zlapal na naprawach roznego rodzaju czolgow. Teraz zamiast palnika mam miny i wogole nie czuje ich potrzeby.

 

Dziwne uszkodzenia pojazdow - rozumiem ze zeby zniszczyc czolg trzeba troche tych rakiet w niego wystrzelic, ale zeby jedna bazooka nie zniszczyc jadacego "odkrytego" jeepa. Dla mnie to osobiscie bezsens do kwadratu.

Jedzie taki samochodzik co ma za cale opancerzenie rurki naktorych trzyma sie karabin - dostaje centralnie rakieta i jedzie dalej.

Kazdy chyba z nas pamieta co sie dzialo z takim samochodem w BC2.

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza

A mi się wydaję że należy poczekać na BC3 (o ile wyjdzie) bo,z bardzo dobrej gry zrobili bardzo średnią z niezłymi elementami światła i świecącą się jak psu jajca podłogą. IMHO pomysł na grę (lokacje co niektore) itp. jest niezły ale wykonanie fatalne. Nic tylko modlić się o BC3 a i żeby tego nie spartolili ;]

Odnośnik do komentarza

Jak jest względem bety z grafiką i bugami? Zastanawiam się, czy nie kupić BF3...

 

kupuj, dwie strony wcześniej zadałem to samo pytanie, odpowiedzi mówiły: bierz! Kupiłem i nie żałuję, naprawdę DICE się postarało i poprawiło wszystkie niedociągnięcia.

Odnośnik do komentarza

czesc,po swietnym tytule MODERN WARFARE 3 ,wlaczylem BATTLEFIELDA 3 jestem w polowie ,jestem rozczarowany ze ta gra to taki szmatlawiec ,( single player) grafika jest po prostu slaba,z ekranu wieje nuda, tak jak pisza koledzy zniszczenia w tej grze praktycznie nie istnieja ( bylo to rodzynkiem tej gry zawsze) teraz to nie istnieje, ziewajac z nudow jakos przemeczylem misje odrzutowcem -gra na 1 raz przejsc i zapomniec--------jakis idiota wpadl na wspanialy pomysl zeby dla konsoli xboxa i ps3 (konsole HD) DODAC PLIK 1,5 GIGA z trescia HD ,jak sie nie wgra tego pliku to grafika jest SD-- to tak jakby sie pytac kupujacych MERCEDESA czy chca wbudowany silnik MALUCHA czy MERCEDESA,,,gram praktycznie w FPESY i jak dla mnie ta gra to najwieksza porazka roku------------tytul wylacznie dla koneserow BATTLEFIELDA-naciagane 6,/ :confused: 10------

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Singiel owszem jest "taki se" ,ale ty oceniasz z tego co pacze to całą grę więc weś się zastanów co piszesz ,bo śmiesznie to się czyta.

Multi to już inna płyta ,inny świat.

 

@up Firanko kolega zapewne pogrywa we wszystkie części Call of Duty. Calak inkluded w każdej części.

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza

odpisze ci ze pykam ,pykalem W BIOSHOCK ,FAR CRY ,RAGE, CRYSIS, FEAR, SINGULARITY, I inne tytuly zwane FPS od jakich 5-10 lat- on-line mi wisi oceniam gry z zawartosci sing playera polowa z was przedszkolaki nie rozroznia RPEGA od TPP :good:

 

A gry TPP nie mogą być w gatunku RPG?? (lub na odwrót :P ) A skoro jesteśmy z przedszkola a ty się tak "mądrzysz" to rozumiem, że jesteś w zerówce?

Pomijając abstrakcyjne i mega-subiektywne ocenianie gier tylko przez pryzmat singla (a robionych z nastawieniem na multi) to rozumiem, że "on-line wisi ci" BANanem?

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

odpisze ci ze pykam ,pykalem W BIOSHOCK ,FAR CRY ,RAGE, CRYSIS, FEAR, SINGULARITY, I inne tytuly zwane FPS od jakich 5-10 lat- on-line mi wisi oceniam gry z zawartosci sing playera polowa z was przedszkolaki nie rozroznia RPEGA od TPP :good:

 

 

Ty pewnie nie rozróżniasz własnej d,upy od śniadania.

 

 

Książki też oceniasz na podstawie okładki? Bo single to mniej więcej tyle BFa co okładka w książce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po prostu bc2 postawil poprzeczke bardzo ale to bardzo wysoko, i nic juz na obecnej generacji niestety nie dorowna tej czesci. szkoda ze tak malo ludzi juz na serwerach bo mam czasem ochote skoczyc sobie na lagune presa snajperem ;)

 

Ludzi gra jeszcze sporo naprawdę, przynajmniej w trybie Gorączki. Często jak się łącze z marszu to jest rzeczywiście mało osób na drużynę, ale rozwiązałem to w następujący sposób - łącze się z grą kogoś kogo mam w historii (społeczność/gracze) z kim grałem np. wczoraj i kto gra teraz w bc2 i często już wtedy jest ok czytaj: 9 i więcej osób na drużynę. A jak to nie pomaga to podłączam się kilka razy od nowa aż w końcu trafie na slot gdzie jest dużo graczy

 

Np. w tej chwili gram w bc2 właśnie na Laguna Presa i jest 10 na 9. W nocy grałem z Jankesami to było ok. 8 na 8 a zaraz się zrobił komplet.

 

Także naprawdę jeszcze sporo ludzi gra. Przynajmniej na Gorączka/Wyłączony HC bo w inne tryby nie gram ;)

 

A do BF3 po becie i po tym co napisał mierniczek jeszcze bardziej sie zniechęciłem ale i tak pewnie kiedyś ją kupie jak nówki zejdą poniżej 100zł ;)

Odnośnik do komentarza

po prostu bc2 postawil poprzeczke bardzo ale to bardzo wysoko, i nic juz na obecnej generacji niestety nie dorowna tej czesci. szkoda ze tak malo ludzi juz na serwerach bo mam czasem ochote skoczyc sobie na lagune presa snajperem ;)

 

 

 

Także naprawdę jeszcze sporo ludzi gra. Przynajmniej na Gorączka/Wyłączony HC bo w inne tryby nie gram ;)

 

 

mialem na mysli harcore, laguna presa i snajper na hardcorze to przeciez niesmiertelnosc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...