Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł już ktoś na pomysł jak dodać konto xbox 360 do ea by otrzymać dodatkową broń(gunclub)? Od tamtej pory wypisuję na różnych forach i sporo osób ma takie problemy i nikt nie zna na nie odpowiedzi.

 

trzeba sciagnac demo fifa 12 albo np maddena i z poziomu tych gierek jest taka opcja aby polaczyc konta. dzwonilem do ea, odp jest oficjalna propozycja rozwiazania, narazie nic innego nie wymyslili.

Dzięki wielkie . No EA dało dupcie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Warto zainwestować w tego BF'a? Beta mnie odtrąciła, w pełnej wersji wyeliminowali te wszystkie bugi? Bo widzę że tu sporo narzekania.

Warto - sam się zastanawiałem dłuuugo nad zakupem po odpychającej becie (która tak na marginesie była najstarszym buildem ze wszystkich 3 platform) i podobnie jak qb3k mam takie same odczucia. Multi wciąga ponownie jak bagno :)

Odnośnik do komentarza

Warto - sam się zastanawiałem dłuuugo nad zakupem po odpychającej becie (która tak na marginesie była najstarszym buildem ze wszystkich 3 platform) i podobnie jak qb3k mam takie same odczucia. Multi wciąga ponownie jak bagno :)

 

 

operation metro na becie w ogole mi nie podeszlo, teraz to jedna z moich ulubionych map ; ) no i rewelacyjny grand bazaar ; )

Odnośnik do komentarza

e tam i tak wypada zainstalować grę szkoda żeby płyta mieliła jak głupia, a dyski do boxa kosztują już śmieszne pieniądza ...więc płacz nad tym że trzeba coś zainstalować jest co najmniej dziwny.

Co najmniej dziwne to jest wydawanie gry na jednej płycie a na drugiej tekstur do niej :D śmiech na sali , DICE pokazało jacy to z nich fachowcy do pisania gier ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpalilem BC 2 na 20 minut i musze powiedziec, ze ograniczenia zniszczen w nowym BF to najwiekszy krok w tyl w tej grze. Jeszcze, gdyby graficznie gra na tym zyskala, a przeciez nie wyglada lepiej niz BC2, miejscami nawet gorzej! W BC co jakis czas slysze zawalajacy sie budynek, a tutaj nawet czolgiem nie moge zniszczyc kontenera. To calkowicie dla mnie zepsulo klimat.

Singiel slaby, misje w kooperacji zrobione na odwal sie, do tego multi w ogole nie przykuwa jak stare czesci! Moze tez przez to, ze mapy sa slabsze, za duze. Pozniej biegniesz dwie minuty do wyznaczonego punktu, by dostac serie od lezacego campera. Bez kitu, wolalbym mniejsze mapy, z wieksza skala zniszczen, bo 24 graczy, to conajmniej 12 za malo. Dla mnie ta gra jest gorsza niz BC2, a poniewaz zbyt wiele strzelanek jest obecnie na rynku jako pierwsza wyladowala na allegro.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Odpaliłeś stare bc2, które przykuwa uwagę lepiej niż nowe na 20 min? Daj spokój ;)

 

Mało grałeś w poprzednie i ta też Ci nie podeszła pewnie dlatego, że nie możesz się wczuć w klimat współpracy i otwartości terenów a przy okazji słabo Ci idzie i gra jest dla Ciebie frustrująca.

 

Dla mnie zniszczenia są w sam raz. Gram tylko CQ i pod koniec meczu kiedy idę odbić jakąś flagę teren w okół praktycznie jest zrównany z ziemią. Czegóż chcieć więcej? Większe zniszczenia to chyba coś dla dzieci które nie potrafią grać tylko jeżdżą czołgiem i rozwalają wszystko dookoła.

 

Nie wszystko powinno ulegać zniszczeniu bo w przypadku map gdzie są czołgi i inne pojazdy oraz heli mijałoby się to z celem ;)

 

Przed premierą bałem się kamperów. Ostatecznie niczego takiego nie uświadczyłem. Nikt kto choć trochę myśli nie leży w jednym miejscu ze snajpą bo oddaje wtedy swojego dogtaga albo dostaję z RPG.

 

Reasumując, mapy są w sam raz, tylko trzeba się na nich umieć poruszać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polemizowalbym, ze mi slabo idzie (bo niemal kazdy mecz konczylem w top 4), a odpalilem, po to by porownac te gry. Fakt, odpalilem po 5 godzinach lupania z kumplem w COD'a i Halo Aniversery, bo te tytuly sprawiaja mi wciaz wiecej przyjemnosci niz nowy BF. Teren po koniec pojedynkow jest zrownany z ziemia, a wyglada to tak, jakby w odpowiednim czasie zalaczaly sie skrypty, co ma byc zniszczone. Przez caly pojedynek walisz rpgiem w budynek i nic, a pod koniec pojedynku jest tam dziura, sorry, ale takie zniszczenia moga sobie wsadzic w dupe.

I stary, prosze Cie, jakos w BC czolgi mialy wiekszy power, helikopterami latalo sie latwiej i mozna bylo zniszczyc niemal wszystko. Wjechac czolgiem przez sciane, wejsc do budynku od kazdej strony i to bylo w BF fajne. Tutaj czolgiem z mureczkiem sobie nie mozesz poradzic, dlatego jezdzenie nimi czasami mija sie z celem, bo wystarczy w 1 miejscu oblozyc droge C4. Dla mnie DICE to z(pipi)alo i tylko najbardziej zagorzali fani BF beda pisac, ze jest lepiej.

 

Edit: a co do map, to na niektorych molochach w ogole nie czuc klimatu, wlasnie przez to, ze gra za malo osob! Moze jakby liczba graczy byla taka jak na PC klimat bylby lepszy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Słusznie że byś polemizował bo słabą grę dodałem jako jedną z możliwości, że Ci nie przypasiło a nie fakt. To, że lepiej Ci się gra w CoDa i Halo jedynie utwierdza, że klimat B3 Ci nie podszedł. Dla mnie to dwie zupełnie inne gry. To coś jakby porównywać Fife i NFL. Niby się gra piłką, niby chodzi o to że ją trafić pomiędzy dwa słupki ale jednak to nie to samo.

 

Z tymi skryptami serio piszesz? Jak to miało by się odbywać? Kiedy nikt nie patrzy zawala się ściana podniszczonego budynku, znikają jakieś elementy? Czy może w którymś momencie zaczyna działać momentum i RPG wraz z czołgowymi pociskami dostają boosta i sieją większe zniszczenie?

 

Na czołgi narzekają ci co nie potrafią nimi jeździć i co chwilę o coś zahaczają blokując się :D Co do C4 jest prosty sposób. Wystarczy pojechać inną drogą, okrążyć miejsce docelowe. Po kilku godzinach grania bardzo łatwo nauczyć się w których miejscach najczęściej są rozkładane miny pp i C4 :D

 

Z Twojego rozumowania wynika, że czołg powinien niszczyć wszystko na swojej drodze a nie do końca rozwalony murek nie powinien być przeszkodą, kontenery miażdżone pod gąsienicami. To już widzę jakbyś za chwilę pisał, że się nie da grać bo prosi po 15 min gry zrównali teren z ziemią, nie ma się gdzie ukryć i jak ich rozwalić ;)

 

Heli zostały słusznie utrudnione bo w poprzedniej części prosi potrafili na niektórych mapach jednym heli wygrać cały mecz.

Odnośnik do komentarza

Sushi, w BC dalo sie niemal kazda pezeszkoda roz(pipi)ac czolgiem i dotrzec do punktu docelowego 4 alternatywnymi drogami? Dalo sie! Narzekales na to, ze nie ma gdzie sie skryc, gdy kontenery i sciany rozwalalo sie granatnikami? Nie, wiec prosze Cie, nie wmawiaj mi, ze jest lepiej, bo zniszczenia sa gorsze o wiele i chyba nie dlatego, ze trzeba bylo zrobic mape wsrod samych kontenerow.

Zreszta to tylko moje 3 grosze, ze ta gra nie kazdemu podejdzie, robi 2 razy mniejsze wrazenie niz swojego czasu BC2, zapowiadali cuda na kiju i im po prostu nie wyszlo, jak dodamy do tego sredni singiel, brak kooperacji, badz straszne nuden misje, to nie dziwne, ze gra prawie nigdzie nie zgarnela nawet 9 tki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

eee... easye nie przesadzaj, wg mnie nie ma aż takiej wielkiej różnicy w destrukcji.

 

Po becie byłem na nie, ale skoro poleciliście stronę wcześniej to poszedłem do MM i kupiłem. Powiem tyle: nie żałuję, w singla za dużo nie pograłem cisnę cały czas w multi głównie podbój i zabawa jest przednia. Gra wygląda bardzo ładnie, a dźwięk wystrzałów to jest muzyka dla moich uszu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...