Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z singlem w BF3 jest tak samo jak z singlem w BC2 ... początek fajny (2 pierwsze misje ) mówię będzie dobry singielek ... ale im dalej tym bardziej monotonnie . Nie jest źle ale czegoś brakuje . Dla tego najlepiej singla rozłożyć na 2-3 podejścia .

 

Co do multi to początki są ciężkie .... trzeba płacić frycowe i to ostro ,ciężko się gra samemu z podstawowym arsenałem vs kolesie na 45lvl z odblokowanym całym złomem ... do 10 lvl przyzna ze miałem straszne staty 2-10 K/D i max 2 k pts z meczu to niemal standard ,ale od 11lvl jak już trochę tego złomu się odblokowało gra się zupełnie inaczej prawie w top 5 i gra nabiera rumieńców .

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się co do multi, gra się tak samo jak w poprzednich częściach i jedyne czego brakuje na początku to jakiś lepszy celownik. Na serwerach biega masa ludzi, którzy grają naprawdę słabo i weteran serii bez problemu może okupować czołowe miejsca od pierwszego wieczoru z BF3.

 

Singiel - raz przejść i zrobić szybko osiągnięcia, a potem już tylko multi jak najdzie ochota.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się co do multi, gra się tak samo jak w poprzednich częściach i jedyne czego brakuje na początku to jakiś lepszy celownik. Na serwerach biega masa ludzi, którzy grają naprawdę słabo i weteran serii bez problemu może okupować czołowe miejsca od pierwszego wieczoru z BF3.

 

Singiel - raz przejść i zrobić szybko osiągnięcia, a potem już tylko multi jak najdzie ochota.

heheh to co weteran serii zrobi czołgiem na podstawowych ustawieniach vs czołg z ulep. pancerzem itp ... nic .

To samo z pojedynkami piechoty ....

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z kampanią .. chodzi o misje snajperską (nie pamiętam jej nazwy ) , dochodzę do momentu gdzie musimy wyjść z centrum handlowego z rannym kolesiem , wszystko fajnie wychodzę z tego centrum wychodzę na plac i albo momentalne dostaję z RPG i ginę ,albo wywala mi grę do menu z informacją utracono połączenie z EA Online ... wtf? powtarzałem misję już 3 razy i zawsze w tym samym momencie dzieje się to samo .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy lacze 2mb/s starczy do multi Bf3?

 

I jesze z troche innej beczki pytanie. Na jakie konto najlepiej zaladowac abonament XBL GOLD na USA, PL czy UK? Gdzie najlepiej mozna wykorzystac Gold? Wiem ze na koncie USA jest wiele mozliwosci ktorych nie ma na PL live.

DO gry na multi starczy łącze 512mb

 

 

Co z tego ze jest więcej możliwości jak są one dostępne tylko na terenie/regionie USA także takigeo ESPN sobie w PL nie po oglądasz itp itd . Jasne ze konto na PL masz wszystko to co na USA/UK bez zbędnych śmieci

Odnośnik do komentarza

nie uważacie, że w Battlefield 3 są za duże mapy jak na 16 osób? tak samo było w Battlefield BC2: Vietnam. jak już po 10 minutach kręcenia się po kontach i nie znalezienia nikogo wkurzałem się i wybiegałem na środek wtedy dostawałem w łeb od snajpera i wszystko zaczynało się od nowa. mam nadzieje na ten czerwcowy pakiecik może tam będzie coś dla mnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...