Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

jakos nie widzialem aby wielu sie kwapilo grac z noktowizorem

ja mam całkiem odmienne wrażenie. czytałem też opinie "chwalących się" tym dodatkiem jako sporym ułatwieniem. ja niestety, nie mogłem się przyzwyczaić, bo nigdy, z zasady nie dotykam snajperki ale dla kampera to "raj na ziemi"

 

drogi kolego to nie jest luneta do karabinow snajperskich. noktowizor ma zoom tylko x1

Odnośnik do komentarza

shotgun z "grzechotką" to jakies przegiecie, przypomina mi sie obrzyn z gearsów 3. dzisiaj 2 strzalami skosiłem3 gości.

 

 

 

 

Ja tylko czekam aż jakiś developer posłucha wszystkich płaczliwych bobasów i zrobi FPSa w którym żeby kogoś zabić trzeba w niego wpakować 100 pocisków. Po jednym na każdy punkt HP.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpadł mi achievement Gunsliger (za zrobienie 10 killi z każdej broni B2K) z tym że ostatnią bronią którą musiałem zabić był famas achiv wpadł dopiero po 525 killu ^_^ powinni zrobić achieva który brzmi tak : Find out which weapon is the best :lol:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

jak zrobic najszybciej baretke Nemesis Ribbons i Combat Efficiency Ribbon

same wpadną z czasem, przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Ja największy problem miałem z beretką za 7 asyst w jednej rundziej - zazwyczaj jak do kogoś zaczynałem strzelać to skutecznie, musiałem się pilnować żeby latać w grupce i puszczać wcześniej spust, oraz za walkę pojazdami powietrznymi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Na Wielkim Bazarze w trybie Podboju, koło bazaru jest ta śmieszna wyrzutnia, na początku rundy lecisz do niej - po chwili z naprzeciwka powinien wyjechać wóz opancerzony (2 strzały), albo humvee(chyba jeden strzał). tyle ;)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

No próbowałem dzisiaj i nie idzie a nie chce mi się tracić całego meczu na kampienie ;) więc przerzuciłem się na Little birda i odkryłem za(pipi)stą kombinację : Laser + Rakieta P/Z = Dwa namierzenia(jedno przez laser drugie przez rakietę),wrogi śmigłowiec wybucha i nawet flary nie pomagają bo rakieta jest naprowadzana laserowo :D

PS: Tylko nie piszcie o tym na Battlelogu bo znerfią :P

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z takim problemem?- w misji nocna zmiana, konkretnie pod koniec trzeba ochraniac transport tego Al-Bashira na pokład samolotu- po wyjściu z budynku, a zaraz przed wejsciem na pokład gra wywala do menu i komunikat "Utracono połączenie z EA Online" za każdym razem :unknown: W multi niema żadnych problemów.

 

 

Ja mam ten sam problem, ale misja "Między młotek a kowadłem".

 

http://w849.wrzuta.p...57/batlefield_3

 

http://w707.wrzuta.pl/obraz/ak1u9fWRGFj/pict0133

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...