Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Czy prawdą jest, że DLC otrzyma za darmo każdy, kto zamówi grę przed premierą? Btw: Gdzie zamawiacie?

Tak i w sklepie PE.

 

Drugie i ostatnie pytanie: Gdzieś czytałem, że przy zakupieniu specjalnej edycji (nie wiem, czy chodzi o limitkę) dostaniemy więcej rang, true?. Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdr.

Podobno: http://www.ppe.pl/news-7272-Battlefield_3_Limited_Edition__co_w_srodku.html

Chociaż zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo żałuję, że ta gra wychodzi dopiero jesienią. Na studiach będę i nie zdążę zagrać, a po ograniu Battlefielda: Bad Company 2 jestem po prostu pewien, że ta gra będzie majstersztykiem w swej branży. Screeny z PSX Extreme mnie tylko w tym utwierdzają. Dwójka miała świetny singiel (choć minimalnie ciekawszy by mógł być, ale to taki mały minusik), świetne multi i ta powalająca grafa. Ostro bym się zdziwił, jakby ta gra okazała się nie wypałem, a jakby ktoś mi powiedział, że trójka to crap to bym nie uwierzył dopóki sam bym nie zagrał.

 

No nic, zazdroszcze wam :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stream konferencji EA na E3 bedzie mozna ogladnac tutaj: http://www.battlefield.com/battlefield3/1/bf3-at-e3 (7 Czerwca chyba o 21 ;) )

 

Potwierdzam:

 

Battlefield

Can't make it to E3 this year? We have you covered. We'll be broadcasting LIVE from the Battlefield 3 booth on Tuesday, June 7th starting at 1PM PT. Make sure you tune in to see the latest Battlefield 3 videos, gameplay, interviews and more!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A więc tak we wrześniu dostajemy betę szkoda bo liczyłem na sierpień :whistling:. A premiera gry to 25 październik. Ja jeszcze szczękę zbieram z ziemi , choć to wersja PC, osobiście brakowało mi pokazu z wersji konsolowej.

Beta otwarta od wrzesnia. Ci co kupili moh mieli obiecana bete wczesniej.jak kupilem crap of honor na darmo to sie wkur.wie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nudny gameplay pokazali, kilkuminutowa jazda czołgiem, gdzie z początku nic się nie dzieje, a potem strzelanie do innych czołgów. No rewelacja po prostu, do tego gość grał na kompie. Nie wiem jak oni chcą rywalizować z COD-em (pokazywanym na konsoli), który miał znacznie lepszą prezentację.

 

Dużo pokazali już z 'akcji chodzonej' więc taki fragment gry nie zdziwił mnie. Audio jest fantastyczne! Mam nadzieję, że na konferencji Sony zaprezentują rozgrywkę z wersji na konsole. Na razie numer 1 tych targów jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Zwyrol, serio oczekujesz od gier tylko non-stop ekszyn + nie trzymający się kupy scenariusz który jest tylko po to, żeby usprawiedliwić łódź podwodną w centrum nowego jorku?

Teraz już wiem do kogo są adresowane gry pokroju CoD ;)

 

Żeby Cię zadowolić, to pewnie na tej pustyni, podczas jazdy czołgiem powinien się zdarzyć:

-atak ninja

-atak mudżahedinów na koniach

-wilcze doły pełne aligatorów

-jakaś akcja z ratowanie ziomków z rozbitego czołgu

-retrospekcja z bitwą pod el alamejn

-10 powiewających flag na każdym czołgu

-z 5 żartów odnośnie arabów

-zderzenie dwóch odrzutowców nad czołgami

 

:turned:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...