Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej grają tu na myszce z klawiaturą bo takiej płynności w celowaniu to na konsolach chyba nie ma ;p

Jesli chodzi o pierwszy filmik, to jest on z PC. Wkleilem go dla porownania z trailer'em. Chyba nie czytales mojego posta uwaznie

 

To, że w czwartek zobaczymy gameplay z konsol to plota czy oficjalne info?

To nie plota, http://n4g.com/news/782936/battlefield-3-to-be-on-jimmy-fallon-show-next-thursday

Odnośnik do komentarza

Na tym gameplayu z metra niezbyt widac te zniszczenia które tak reklamują. Przeważnie jest tylko skrypt animacja dymu, pyłu i drobnych kamieni ale sama powierzchnia się ne zminia. Jedyny element który sie uszkadza to róg ściany - efektownie wygląda. W 4:33 jest moment kiedy wbiegamy po skodach i jest wybuch... widać jak płyty lub kasetony spadają z sufitu.. tylko że sam sufit wygląda tak samo po wybuchu jak przed...nadal są te kasetony, które spadły.

Odnośnik do komentarza

 

Bojkot DLC do BF3

Haha , już widzę jak im wyjdzie ten bojkot. Ja tam biorę na premierę z Karklandem. Płacz o to, że preorderowcy będą mieli jakieś tam dodatkowe pukawki na starcie jest żałosny. I tak, w BF bronie podstawowe są całkiem, całkiem, a odblokowywanie kolejnych idzie całkiem szybko. Początek ogrywania multi to i tak spacer we mgle, ogarnianie map musi trochę potrwać.

 

EDIT

 

Przeglądałem właśnie oferty na http://www.battlefield.com/pl/battlefield3/1/kup-battlefield3 i widzę, że ultima oprócz Karklandu i wcześniejszego unlocka broni daje Battlefield 1943 w gratisie do zamówienia: http://www.ultima.pl/battlefield_3_pl_edycja_limitowana/i9911/

To kolejny bonus przy zamówieniu BF3 czy tylko oferta jednego sklepu?

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

 

 

Przeglądałem właśnie oferty na http://www.battlefield.com/pl/battlefield3/1/kup-battlefield3 i widzę, że ultima oprócz Karklandu i wcześniejszego unlocka broni daje Battlefield 1943 w gratisie do zamówienia: http://www.ultima.pl/battlefield_3_pl_edycja_limitowana/i9911/

To kolejny bonus przy zamówieniu BF3 czy tylko oferta jednego sklepu?

To jest zapowiedziany na e3 bonus do Bf3 tylko na ps3

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2011/06/15/battlefield-3-console-version-to-debut-on-jimmy-fallon-thursday/

 

That's set to change tomorrow night, as Late Night with Jimmy Fallon will debut the console version of Battlefield 3. Specifically, the Battlefield Blog reveals that Jimmy will be demonstrating the PS3 version of the game with the help of DICE's Johan Dohl. The show is scheduled to air tomorrow night at 12:35AM (11:35PM CST).

 

Ale o której to jest na nasz to nie wiem ;p Ktoś mógłby obliczyć heh... aha dla jasności news był pisany wczoraj.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli, to dzisiaj było Uncharted 3 (niestety, level z E3 na statku). Battlefield 3 będzie jutro naszego czasu.

 

A odnośnie Battlefield 3 - cieszy, że pokazują grę na PS3. To, w połączeniu z "wykładem" DICE na temat programowania na PS3 i użycia Cella daje nadzieję na dobrą wersję :rolleyes:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, ze to nie bedzie zaden nowy fragment z gry, tylko ktorys ze wczesniej juz pokazywanych. Majac porownanie bedzie mozna stawiac wstepne werdykty.

 

Poza tym u Fallona raczej nowych fragmentow nikt nigdy nie pokazywal, c'nie? U3 to 2 razy wczesniej znane i Killzone 3 tez ;)

 

COD pokazał nowy gameplay u Fallona, ale to wołało o pomstę do nieba - widzieliście?

Kolejna sprawa to jakość nagrania z programu - pozostawia wiele do życzenia (U3, KZ3). Oby DICE przestało się bawić z graczami konsolowymi i zaraz po programie dali dostę do jakości HD.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, ze to nie bedzie zaden nowy fragment z gry, tylko ktorys ze wczesniej juz pokazywanych. Majac porownanie bedzie mozna stawiac wstepne werdykty.

 

Poza tym u Fallona raczej nowych fragmentow nikt nigdy nie pokazywal, c'nie? U3 to 2 razy wczesniej znane i Killzone 3 tez ;)

 

COD pokazał nowy gameplay u Fallona, ale to wołało o pomstę do nieba - widzieliście?

Kolejna sprawa to jakość nagrania z programu - pozostawia wiele do życzenia (U3, KZ3). Oby DICE przestało się bawić z graczami konsolowymi i zaraz po programie dali dostę do jakości HD.

 

 

zgadza się. Podobnie odebrałem to co pokazali z MW3. Nie to żebym jakos sie podpalał na temat MW3 vs BF3, ale to wyglądało strasznie ubogo. W dodatku koleś latał celownikem jakby go joypad parzył. Ja nie mam wątpliwości ze bedzie to CoD:BO tylko inne misje i nowe zabawki, tym razem juz ni ch*ja sie dam sie namówić na kupno..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Mam tylko nadzieje, ze to nie bedzie zaden nowy fragment z gry, tylko ktorys ze wczesniej juz pokazywanych. Majac porownanie bedzie mozna stawiac wstepne werdykty.

 

Poza tym u Fallona raczej nowych fragmentow nikt nigdy nie pokazywal, c'nie? U3 to 2 razy wczesniej znane i Killzone 3 tez ;)

 

COD pokazał nowy gameplay u Fallona, ale to wołało o pomstę do nieba - widzieliście?

Kolejna sprawa to jakość nagrania z programu - pozostawia wiele do życzenia (U3, KZ3). Oby DICE przestało się bawić z graczami konsolowymi i zaraz po programie dali dostę do jakości HD.

MW3 u Fallona pokazali akcje z pontonem (:D) i gre w multi, ale w przypadku BF3 mam nadzieje, ze w muliti sie nie beda piep.rzyc, tylko od razu pokaza singla :)

 

I oby nie byl ten nudny fragment z E3...

 

Szczerze, to chce zeby pokazali Fault Line na PS3. Wtedy albo zacznie sie placz i zawod, albo fapowanie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...