Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

O jakiej ty przeglądarce mówisz przecież o ile się nie mylę dzięki temu narzędziu będziemy mogli:

 

that offers a server browser, where players are given more choice in terms of where to play, what maps to play on, game settings, game modes, and much more.

 

Więc to chyba coś więcej niż przeglądarka :rofl2: Oczywiście mogę źle rozumieć sens tej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza

O jakiej ty przeglądarce mówisz przecież o ile się nie mylę dzięki temu narzędziu będziemy mogli:

 

that offers a server browser, where players are given more choice in terms of where to play, what maps to play on, game settings, game modes, and much more.

 

Więc to chyba coś więcej niż przeglądarka :rofl2: Oczywiście mogę źle rozumieć sens tej wypowiedzi

Nie no zwyczajna przeglądarka serwerów, możesz sobie wybrać gdzie i co chcesz grać. Taka jak w KZ2i UT3 (mam nadzieje że będzie pokazany ping serwera tak jak w UT3).

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki pamiętacie jak w BC2 ludzie w kolejkach stali by dostać się do śmigłowca, tu będziemy mieli ten sam problem z myśliwcami. Nigdy nie zapomnę jak ze swoją ekipą broniliśmy w 4 bazy bo reszta debili czekała na śmigłowiec.

tak będzie pewnie na początku, później zobaczą że trudno się lata i wybiorą coś łatwiejszego w prowadzeniu. Tak było przy okazji BF Play4Free hehe.

 

Ale jak wsiądzie do myśliwca ktoś ogarnięty to może nieźle namieszać, ja to widze tak że w meczach klanowych gdzie liczy się teamplay na początku trzeba będzie się pozbyć myśliwców przeciwnika, da to dużą przewage zanim znów się jety zrespią.

 

Będzie ciekawie, to jest pewne :)

Odnośnik do komentarza

"no i jednak" ?!

To oczywiste było dla każdego, kto ma choć cień pojęcia o różnicy technologicznej pomiędzy nowym pecetem a 6 letnią konsolą.

Co innego, że na filmiku (pipi) widać, bo refleksy na monitorze momentami zasłaniają połowę obrazu.

Nie chodzi mi o tyle różnice między pc a konsolą co mówią że gra wygląda po prostu słabo i pod żadnym względem nie jest to najładniejsza gra na konsole jak zapewniali twórcy.

Odnośnik do komentarza

Haha i znowu to samo, ciągle w kółko to samo z Wami... nakręcacie sie tym hajper od EA... tymi ściemami a jak jest premiera lub blisko to sie okazuje że nie jest tak cudownie jak miało być...i tak z każdą grą od EA a Wy nadal się dajecie nabrać, dalej fanboje ea piszą "mistrzostwo", "będzie pozamiatane" " najlepsza gra wszechczasów" ... a później wielke zdziwko i cisza bo wstyd sie przyznać że "znowu dałem się nabrać".

Tylko nie piszcie tutaj że nikt nie oczekiwał gry podobnej do tej pc bo ja to wiem ... to nie jest możliwe ale coraz bardziej wychodzi na to że gra nie będzie ładna nawet jak na gre konsolową... mnie to osobiście nie przeszkadza bo BF3 to BF3... nadal bardzo dobra gra i gra w multi (oby lepsza od serii BFBC) ale nie bedzie to tak cudowna gra jaką reklamują ją EA bo oni jak zwykle ściemniają i kręcą aby tylko najwięcej sprzedać, nic więcej ich nie obchodzi... robią kolejną części aby to samo powtórzyło się za rok.

 

Oczywiście mogę się mylić, gra może wyglądać na prawde rewelacyjnie bo widac że poszli raczej w kierunku realności w wyglądzie, coś w stylu Crisisa2 i to mi się podoba ale jednak powoli wychodzi na to co piszę wyżej... czyli jak zwykle.

Edytowane przez LiSoQuan
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja chyba jestem dziwny. Gameplay zaprezentowany przez tego chudego okularnika z wyglądem nolife'a naprawdę mi się podoba. wygląda naprawdę grubo. jeżeli wy chcieliście coś więcej, to ja w takim razie jestem mało wymagający. będzie naprawdę grube, u mnie hype nie spada, a słów @LiSoQuana zupełnie nie rozumiem. chłopie ja właśnie na to czekam...

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...