Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

O, wreszcie będzie się customizować perki dla konkretnych rodzajów pojazdów, a nie jeden perk do wszystkiego.

 

to raz, a dwa, że to przedłuży żywotność multi, bo wygląda na to, że będzie sporo bajerów do odblokowania. a to oznacza więcej motywacji niż katowanie klasy dla gwiazdki

Odnośnik do komentarza

O, wreszcie będzie się customizować perki dla konkretnych rodzajów pojazdów, a nie jeden perk do wszystkiego.

 

to raz, a dwa, że to przedłuży żywotność multi, bo wygląda na to, że będzie sporo bajerów do odblokowania. a to oznacza więcej motywacji niż katowanie klasy dla gwiazdki

Taa... bedzie bawil sie 15 min., zanim wejdziesz do gry. Mnie juz wpienialo ustawianie kilku specjalnosci jak sie resetowaly w momencie kiedy przechodziles z Vietnamu na podstawke (i odwrotnie). 80 spec dla pojazdow!? WTF? 0_o

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, człowiek dostawał (pipi)ca jak chciał szybko przeskoczyć z helki do czołgu [na kij mi w czołgu smołki? ]. Ten ruch uważam za jeden z lepszych ficzerów.

I nie wydaje mi się żeby akurat ilość bonusów do odblokowania była jakimś wyznacznikiem zabawy w multi. Odblokowujesz to wszystko przez kilkanaście godzin, a później i tak grasz kilkaset dla samej przyjemności ownowania noobów :)

Odnośnik do komentarza

Co ty gadasz Zielu, Onslaught i unlocki broni były porażką i zwykłym skokiem na kasę.

 

Unlock broni był porażką ale głównie skierowaną do graczy niedzielnych. Onslaught wg mnie był świetnym urozmaiceniem każdy dodatek kupiłem i nie żałowałem pieniędzy.

 

Kolejny fajny filmik prezentujący tym razem modyfikację broni

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Pozwole sobie wkleić post mojego znajomego z forum ps3liga.pl (troche nowego i starego info:))

 

http://www.battlefield-3.org/wochenrueckblick-interview-17-minuten-gameplay.t161557.html

 

( tak wiem po niemiecku ale wazne punkty przetlumacze )

 

EA zmieniło Orgins , Orgins juz nie "sprzedaje"/udostepnia danych osobom trzecim ( czyli jest jak na steamie ) ( orgins to caly czas beta wiec moze sie jeszcze zmienić cos na lepsze / gorsze)

 

Modding tools mogą dalej wylądować na PC, mimo ze "niema na to czasu" to jednak DICE bedzie sie staralo pracować na tym zeby takie udostępnić i community byly zadowolona.

 

Pracownik DICE powiedzial ze jezscze nic nie jest pewne, i ze niekoniecznie nasz żołnierz bedzie musial miec nick z orgins.

 

Beta nie wystartuje w tym tygodniu , ale sa dobre szanse ze DICE poda termin w następnym tygodniu. Potwierdzone ze BETA startuje na 100% w tym miesiącu na wszystkie platformy.

 

Sniperki dostaly celownik gdy znich nie celujemy, ale tylko dlatego zeby pokazać jakie sa nieprecyzyjne gdy znich nie celujemy. icon_e_smile.gif

 

Pozatym : EOD bot nie znosi wody, da sie miec amerykanskie scopy na ruskich broniach , trzeba ale grac nimi dosc dlugo. ( odwrotnie to samo ) , przejmowanie flagi jest krotsze jak przejmuje ja wiele osob, jest ale limit nawet gdy 32 osoby przejmują flage bedzie to troche trwalo.

 

Battlerecorder, narazie niema dokladnego info, DICE nie jest na 100% pewne czy dostarczy nam tego w premiere czy z patchem, daltego nie chca dawac zadnego infa :/

 

Caspain Border na PC ma 1,4 KM (piechota) ! ale DICE mowi ze niejest to najwieksza mapa....

Na wielkiej wieży jest drabinka i platforma dla sniperow.

 

Nie nie bedzie żadnego AKIMBO ( fuck yeah dice icon_e_biggrin.gif )

 

Kazda mapa jest na wszystkie modusy (conquest64, conquest, rush, deatmatch , S-Con, S-rush. S-DM )

Tutaj wyznania gracza ktory gral na PAXsie i w alphie :

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1420396-my-impressions-bf3-pax.html

 

 

I chyba dość ważne info dla nas :

 

DICE bardzo stara sie dostarczyc gre pod scene E-Sportu dlatego parcuja z ESL i kilkoma innymi serwisami icon_e_smile.gif Chca dostosować privaty do takiego stopnia ze bedzie mozna wszystko banowac, dawac limity etc. Czyli zeby gra nadawala sie do Grania CW a nie byla tylko dobra do publica jak seria BadCompany.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie przecież pamiętacie jak demo BC2 dostaliśmy miesiąc przed premierą a dużo wcześniej ogrywaliśmy Betę.

 

Tu mamy kolejny wywiad z DICE i ciekawy jest fragment o zniszczeniach, w których potwierdzają się moje słowa że nie zostaniemy oskubani ze zniszczeń ale to wszystko musiało zostać wyważone by gracze nie zostawili gołej ziemi, czyli będą metalowe osłony których nie da się zniszczyć, i gdzie teraz są te płaczące baby które już wieściły że na PS3 dostaniemy silnik który nie pozwoli na takie zniszczenia jak na PC.

 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ku.rwa :confused: Czarne paski u dołu i na górze ekranu - zaj.ebiś.cie :confused:

 

http://polygamia.pl/..._konsolach.html

 

 

Haha no pięknie. Doili nas pięknymi urywkami z wersji PC ale już czas odkryć karty i powoli przyswajać ludzi z wersją konsolową hehe. Coraz bardziej jestem tą grą zainteresowany z powodu grafiki ... wcześniej chciałem zobaczyć jak to będzie pięknie wyglądać... teraz chce zobaczyć czy aby nie będzie to tragicznie wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza

Chiken... troszkę juz wiadomo, są opinie ludzi którzy przecież grali już na wersji konsolowej i nie są to opnie dobre. OK, z oceną gry możemy poczekać do premiery ale na tą chwile jeśli ktoś już coś mówi o grze to tylko negatywy...może naciągane negatywy ale jednak negatywy. Nie ma żadnych pozytywnych wypowiedzi na temat wersji konsolowej. Od grafiki po gameplay wszystko ucięte a spodziewam się że w ciągu miesiąca, który pozostał do premiery, dowiemy się jeszcze więcej o wersji konsolowej i to raczej nie pozytywów. Plus dla KATa za tekst bo zgadzam sie w 100% Niestety jest taka moda teraz że co od EA to jest super a co od Acti to jest złe (a wszystko zapoczątkowało ppe.pl i ich news w któych nie znajdziesz negatywnych opinii o ea lub wogóle news dotyczących czegoś negatywnego o np. BF3). Ukrojona rozdzielczość według EA jest ok a według Acti jest złe itp. (to tylko przykład)

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...