Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

ale w bc2 to serio ledwo sie dalo grać i trzeba bylo byc hardkorem zeby kogos ustrzelic

 

ale skoro ma nie być starodawnych broni to moze bedzie poprostu jakas fajna ciekawostka przyjemna w użyciu, mi tam nie przeszkadza, jesli bedzie sie sensownie strzelało a przy okazji bedzie nieco bardziej nietypowa niz pozostałe to chetnie poużywam

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, przy BC2 nie trzeba było nic kupować, żeby mieć veterana, wystarczyło założyć konto na Battlefield Heroes. Obecnie EA ma jeszcze Battlefield Play4free, więc za darmo można mieć 2 stopień weterana. Nakręcanie kliknięć na newsa, ot co.

 

Mogę się założyć, że napiszą za jakiś czas gniewnym tonem, że DICE da możliwość wykupienia w formie DLC wszystkich unlocków w BF3. A takie rzeczy od ponad 2 lat są już w wielu grach wydawanych przez EA, w BC2 też były. Oczywiście to DLC pojawi się dopiero jakiś czas po premierze i będzie słono kosztować.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, przy BC2 nie trzeba było nic kupować, żeby mieć veterana, wystarczyło założyć konto na Battlefield Heroes. Obecnie EA ma jeszcze Battlefield Play4free, więc za darmo można mieć 2 stopień weterana. Nakręcanie kliknięć na newsa, ot co.

Można też zagrać w demo Battlefielda 1943, który naliczany był do poziomu Veterana ;]

Odnośnik do komentarza

tak sobie przeglądam całe info o BF3 i myślę, że dla mnie tak naprawdę ważne w tym wszystkim jest to, abyśmy mogli spokojnie sobie założyć serwer forumowy, wbić się tam wszyscy bez zbędnych cyrków zaproszeń do zaproszeń do zaproszeń zaproszeń i pograć ze sobą lub kontra reszta leszczy worldwide

 

no i dylemat: mało dobrych śliwek na nalewkę w tym roku mam. co będę pić do roz(g)rywki?

Odnośnik do komentarza

Polecam w biedronce Karkade wino mołdawskie za 7.50 :drinks: . Powiem że nawet za 30 zł niektóre wina się chowają.

A tak na serio to większość osób które kupią BF3 pewnie grała w BC2 więc większość osób już ze sobą grała i na pewno odnowią się kontakty na ustawki co dziennie po 20 :blum1:

 

dokładnie - o tym jestem przekonany, w końcu jak z kimś się grało łącznie te 250h (o innych tu obecnych nie wspomnę) to napewno się wróci do wspólnego grania.

nalewkowy zapasy jeszcze mam, lubię mocne alko do komsoli, ale dobrym winkiem do 10zł nie pogardzę. wdzięki za info

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, przy BC2 nie trzeba było nic kupować, żeby mieć veterana, wystarczyło założyć konto na Battlefield Heroes. Obecnie EA ma jeszcze Battlefield Play4free, więc za darmo można mieć 2 stopień weterana.

 

Veteran = ilość gier ze świata BF minus 1.

 

3 gry = vet lvl 2

itd itd

BF3 + Heroes + Play4Free = 2 stopień Veterana, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Troche info o zabawkach w BF3. Sporo rzeczy z killzone'a :)

http://battlefieldo....1-recap-part-1/

 

 

EOD Bot

- Can be placed on the ground

- Player switches to camera view on EOD Bot

- Capable of Arming/Defusing MCOMS

- Can repair vehicles or torch players/vehicles

 

Radio Beacon (wyrzucamy z heli radyjko na tyly wroga, i zaczynamy baserape? :))

- Acts as a spawn point

- Model looks like a little radio (ciekawe czy muzyczka z niego gra?) :)

- Can be placed anywhere

 

Micro UAV

- Is thrown onto the ground

- Play switches to UAV Camera

- can push the EOD Bot around

- Used for spotting enemies

- No Weapons but to be added?

 

Radar Beacon

- Can be placed on the ground

- Scans area for enemies

- Only available to Recon Class

 

Smoke Grenades

- Could be used to cover a choke point entirely (ze niby wiecej dymu w granacie dymnym? mozna zadymic wiekszy teren?) :)

- Should be used to hide a wave of EOD Bots attacking.

 

 

Cos czuje, ze granie w teamie bedzie bardziej istotne, niz w BFBC2. Samotne wilki chyba wyemigruja do TeamDeath match, tudziez malych map na rush'u. :)

 

Wyobrazcie sobie sytuacje. Gramy na Operation metro (rush). 12 obroncow rozstawia maksymalna ilosc Claymore'ow wokol m-com'ow oraz skanery ruchow. I co tu zrobic? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

"Wyobrazcie sobie sytuacje. Gramy na Operation metro (rush). 12 obroncow rozstawia maksymalna ilosc Claymore'ow wokol m-com'ow oraz skanery ruchow. I co tu zrobic? :)"

 

Sceny jak w Obcym :nyam2:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WTYY20PS6VI&feature=player_embedded

Trochę rozszerzony materiał wideo z Caspian Border robi wrażenie.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Wyobrazcie sobie sytuacje. Gramy na Operation metro (rush). 12 obroncow rozstawia maksymalna ilosc Claymore'ow wokol m-com'ow oraz skanery ruchow. I co tu zrobic? :)

Wymierzamy celny strzał z wyrzutni rakiet w miny i wysadzamy w powietrze skurczybyków!

Odnośnik do komentarza

 

 

Wyobrazcie sobie sytuacje. Gramy na Operation metro (rush). 12 obroncow rozstawia maksymalna ilosc Claymore'ow wokol m-com'ow oraz skanery ruchow. I co tu zrobic? :)

EOD + C4 + desantujemy go z micro uav

 

i kamperzy maja pecha.

Odnośnik do komentarza

Trochę rozszerzony materiał wideo z Caspian Border robi wrażenie.

 

jakoś nie pociąga mnie latanie samolotem w tej grze. docenię pewnie rolę samolotów, ale nie wywołuje to u mnie banana na twarzy. ja jednak wolę jak mięsco armatnie z gnetem w dłoni do przodu. choć oczywiście jak któryś z kolegów opanuje latanie żelastwem i pomoże w akcji do będę bardzo szczęśliwy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...