Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie techniczne - kupujecie wersję PS3? Po tym wszystkim co zostało napisane poważnie waham się nad wersją na PC.

Z różnych tekstów wychodzi na to, że to jakby w dniu premiery gry kupić jej wersję na komórkę.

 

 

Jeśli masz dobrego PieCa, to kupowanie tej gry w wersji kĄsolowej jest głupotą.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał mocnego kompa to też pewnie kupiłbym wersję pctową. Mimo wszystko zaryzykuję wersję na ps3, gdyż a) wolę grać na kąsoli, b) wszyscy moi znajomi z którymi gram- grają na kąsoli. Także sprawa jasna.

 

Ps.- news z ps3 site z dziś: "

Jaki Battlefield 3 na konsole jest, każdy widzi lub miał okazję przeczytać. Bardzo ładny i dopracowany, ale o rewolucji na miarę wersji PC-towej nie może być niestety w przypadku wersji dla PS3 oraz X360 mowy. Producenci, a konkretniej Patrick Bach, kolejny raz jednak uspokajają...

Jak wyznał bowiem na łamach portalu VG247:

Nieustannie pokazujemy Battlefield 3 w wersjach na konsole, a oni są zadowoleni. Chcemy pokazywać Wam wszystkim naszą grę w wersji dla konsol. Oczywiście, super high-end'owy PC będzie w stanie wyświetlić wszystko zdecydowanie bardziej szczegółowo, to oczywiste. Jeszcze raz powtórzę, chcemy pokazywać i pokazujemy Battlefield 3 w wersji dla konsol, gracze absolutnie nie powinni martwić się o jakość konsolowej edycji gry. Uderzamy ostro w konsole, przekonacie się..."

 

Szkoda że te pokazy o któych pewnie mowa odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Bo ja poza 2ma filmikami i to nagranymi kamerą nic z konsoli nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Chyba ps3site.pl czyta to forum bo rzucili datę premiery bety na 11 wrzesień :music: . A jednak w dacie bety jest ziarno niepewności i zwątpienia :whistling:

 

PS3site, a właściwie sklep ps3site ma siedzibę na ul. Modelarskiej 18 40-142 Katowice (link:http://www.ps3sklep.pl/kontakt,1.html) - sama redakcja PPE również.. ;) Ogólnie zauważyłem, że często padają serwery zarówno ppe jak i ps3site - wniosek wyciągnij sam. :)

Odnośnik do komentarza

Ps3site znów daje hot newsa "Czy nie powinniśmy być oszukanie że dostajemy 6 godz singla zamiast 12 !?."

Jak dla mnie jest to dobra wiadomość bo tej gry jak i BC2 nie kupowałem i nie kupię dla singla.

Osobiście w singla zagram tylko dla trofeów, w BC2 singiel przeszedłem raz i to tylko jak były problemy z serwerami :rofl2: .

Oczywiście nie powiem że singiel był kiepski, chodzi mi oto że przy tak genialnym multi nie było chęci na singiel :whistling:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, oczywiście nie chcę traktować Twojej opinii jako tej reprezentującej większość, ale aż samo ciśnie się na usta - narzekania i psioczenie na krótki czas Killzone 3, Medal of Honor, CoDów wszelakich itp, itd. BF ma tu jakiś przywilej? :P I nie, rozbudowane multi to dla mnie nie argument ;-)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

a ja powiem to co mowilem kilka razy - dla mnie takie gry mogli by wydawać w ogole bez singla , tak jak kiedys quake3 , i tak 99% zabawy to multi dla wiekszosci ludzi, wiec zamiast tracic czas na robienie singla mogli by zrobic wiecej rzeczy do multi albo wydać gre taniej z samym multi , a i tak niewiele osob by ucierpiało

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

EA polska podało że z okazji tak wysokich preorderów:

 

Aby uczcić rewelacyjne wyniki Battlefielda 3 osiągnięte już przed premierą, EA Polska zdecydowało się zagwarantować wszystkim, którzy już zamówili, jak i tym, którzy dopiero zdecydują się złożyć pre-order na swój egzemplarz, wyjątkowy bonus: 10 nieśmiertelników w grze. Wydawca tak opisuje ten gadżet w oświadczeniu prasowym:

"Nieśmiertelniki w grze Battlefield 3 służą jako swoista wizytówka gracza, wyświetlana na ekranie w momencie, w którym gracz pokonuje przeciwnika. Nieśmiertelniki innych graczy można zdobyć i kolekcjonować poprzez standardowe użycie noża w walce. Zestaw dodatkowych nieśmiertelników zawiera 10 bonusowych wzorów, które można wykorzystać w trybach online Battlefield 3".

Odnośnik do komentarza

Do BF3 na chlebaku miał być dodawany BF1943, ale EA wycofał się z tego bonusa do gry. Szkoda.

No właśnie wycofują się bez podania szczegółów,tak samo jak z tego że singiel miał być na 12 godzin.Mam nadzieje że te gówniane dog tagi będą rozwiązane lepiej niż BC2,gdzie znikają jak ma się kogoś za dużo.

Odnośnik do komentarza

Też się dziwię bo zawsze zamawiam tam gry, i wiem że o takich rzeczach by informowali.

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/01/battleblog-9-online-vehicle-warfare-refined.aspx

 

Świetny artykuł o pojazdach w BF3 i możliwościach ich modyfikowania

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...