Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

@waldusthecyc

tak to gameplay z PS3, dla niektórych to i tak słabo wygląda bo naoglądali się trailerów z PC ;)

 

To ja śpię spokojnie i nie mam pytań - wyglada rewelacyjnie ! Ale smuci mnie, ze ja wyjdzie beta to 199zeta pójdzie się (pipi).ac, bo resistance3 pójdzie na półkę

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co to za licznik

http://www.physicalwarfare.com/

 

Czas wskazuje na rozpoczęcie bety dla posiadaczy MoH, a drugi to pewnie otwarta beta. Na 100% licznik nie jest ściemą.

 

Daniel Matros, community manager DICE napisał (twitter), że to fake i jest to fan site. :)

 

Więc ten ktoś musiał mieć dostęp do servera EA, żeby postawić ten licznik. :) I postarał się bo podlinkował stopkę..

Odnośnik do komentarza

tutaj walki w powietrzu. XO wersja oczywiśćie.

 

Chmury wyglądają obłędnie jak i sama przestrzeń powietrzna. Jeżeli w multi na konsole tak to będzie wyglądało to nie mam pytań. :) Co do reszty filmików - mam nadzieję, że finalnie kolory są podciągnięte, bo sprawiają wrażenie spłowiałych o jakości tekstur nie ma co na razie dyskutować.

Odnośnik do komentarza

Olac singla, wazne sa footage z multi. Najistotniejsze jest swiatlo, ktore podciaga ogolne wrazenia wizualne. A na youtube, nawet jak material jest w dobrej jakosci, to ciezko ten element ocenic. Zobaczcie sobie KZ2 na zywo, a na youtube. Drugo nie pokaze tego oczo(pipi)nego "ligt renbdering". I tutaj wlasnie upatruje nadzieji w tym elemencie, bo maszynka Sony wtej materii moze sporo wykrzesac (jak w Uncharted, GoW 3)

 

@Rozi. Moze to przez ta rozdzialke, ale slabo to wyglada. Juz w u J.F wygladalo to niezaciekawie, a moze po prostu slepy jestem. Mam nadzieje, ze to drugie. :)

 

PS. A swoja droga, DIE musi byc wk^%wione z tych przeciekow. Ciekawe ile pre-orederow im dzisiaj ubedzie? Brzydkie kaczatko powli sie ujawnia. :blum2:

 

Zastanawiam mnie w menu, ten battle feed. To te nagrywanie, feed recorder?

 

IdsOL.jpg

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem filmik z destrukcji, wersja na xklocka

 

http://www.youtube.com/watch?v=m1V-XTW5D8U

 

Ale ten dom pokazują w każdym trailerze i innym filmiku z gameplayu.. tylko ten dom tzn tylko to jedno piętro i koniec cała reszta nie jest w ten sposób destruktywna. Wszyscy uwzięli się na tą jedna ścianę tylko ?? :)

 

 

Rozwalił mnie komentarz na PPE: "TO WYGLĄDA GORZEJ NIŻ BAD COMPANY 2" :wallbash:

 

To nie ja :)

 

A walka samolotów wygląda bardzo fajnie :) .. szkoda że ja nigdy ich nie używałem w BF... jakoś nie ogarniałem sterowania.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...