Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem pozytywanie to wyglada. Jesli w multi bedzie podobna grafa, z tymi wszystkimi fajerwerkami w postaci zniszczen, animacji itd., to mamy najladniej wygladajace multi na konsoli, bijace na glowe BFBC2. Porownujac to jednka do PC Gilotyny (niestety porownan nie da sie uniknac), to czas najwyzszy chyba wypluc na rynek nowa konsole. Sorry, ale przepasc miedzy PC wersja, a konsolowa jest... hmm, gigantyczna.

 

Ps.Nie ogladajcie tego filmiku ponizej 720p!

 

Ps2. Polecam siagnac trailer stad, 720p

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że byli słowni i wyrobili się 16.. ;) Co do filmiku, cienie i światło dają radę, a sam klimat odpowiada mi niesamowicie.

Z każdym kolejnym materiałem przekonują mnie do tego, że warto było zamówić pre-order w kwietniu.

 

Mój preorder to luty ;), A ja zawsze wierzyłem w DICE i ich broniłem,ale tak późną BETĘ i tak im nie wybaczę.

 

Panowie nie chcę rozpętywać wojenek ale oficjalnie DICE w którymś wywiadzie powiedziało że w porównaniu XBOX a PS3 to właśnie na naszej konsoli będzie to trochę lepiej wyglądało. A tu ja widzę że jak dla mnie i możliwości konsol to świetnie wygląda, widzieliście ten rewelacyjny ogień i palące drzewa...Szaał. Chyba to kres możliwości Xboxa ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walek fakt ze przepaść między kompami a konsolami wzrasta,tylko ze jeszcze mało ludzi stać na te najmocniejsze sprzęty,więc nie wiem czy nie grają w gry z grafiką podobną do konsolowych wersji.

 

 

A ten znowu swoje. Już skończ miauczeć, to że kolegów z bloku nie stać na grafę, nie znaczy że reszta świata też odkłada każdy grosz byleby mieć na chleb i mleko.

Równie dobrze można snuć wnioski, że mało ludzi stać na LCD 32' i większość będzie dziobać w BF3 na 21'CRT.

 

 

A wracając do tematu:

 

A NeoGAF user played the PS3 beta and talked to an EA representative who told him the Battlefield 3 beta for the PS3 is done. The only reason we don't have the beta yet is because we're waiting on the Xbox 360 version. They wanted to launch today (Friday), but next week is looking more likely.

 

Spookie wrote: According to the pr guy the ps3 version I played was the final for the beta. They wanted to launch today but are waiting on the 360 version. They are looking to launch next week.

 

http://www.neogaf.co...&postcount=7488

 

This is unverified Battlefield 3 news, it could be completely fake, but there's a chance that it's the real deal. Either way, take it with a grain of salt!

  • Plusik 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Równie dobrze można snuć wnioski, że mało ludzi stać na LCD 32' i większość będzie dziobać w BF3 na 21'CRT.

Panie Stona, może Twoich kolegów nie stać na 32' LCD, ale u nas jest to standardem. Więcej osób ma LCDka niż topowy model PCta do grania.

Zwiastun mnie robi, z tym, że czekam na filmiki z multi na PS3, a najlepiej na betę.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Stona hamuj język bo to że jesteś modem nic nie znaczy,nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj,bo nie przekonałeś mnie swoim wywodem ze"brać"PC-towa ma takie kompy o jakich piszesz.I lepiej wywiązuj się ze swoim obowiązków,bo usunąłem z sygnatury 2 dni temu dodatkowy opis a osta mam nadal,jak widać nie wyrabiasz się w swoim zadaniach.

 

 

No właśnie Lis też się zawiodłem jak zobaczyłem że grafa względem BC2 się nie zmieniła,także trzeba poczekać do bety.

 

 

+ Dodał MODERATOR
W swoim poście wniosłem do tematu o grze więcej niż Ty w kilku swoich wywodach. To że nie ogarniasz angielskiego to już Twoja sprawa. Sygna cały czas do poprawy. Łap kolejne %

 

 

Dokładnie wniosłeś multum,zważywszy że obrażasz innych publicznie,w takich momentach chciałbym spotkać się z tobą osobiście,by sprawdzić czy też byłbyś takim cwaniakiem na żywo,jak e-napinaczem nacodzień.A teraz grzecznie zdejmuj osty,bo sygnatura zmieniona.

Edytowane przez Litwin25
stona
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że ogromnych różnic na pierwszy rzut oka nie widać i to się liczy, nie każdy grać musi lizać wszystkie tekstury z bliska i liczyć ilość ząbków na metr kwadratowy, nie każdy jest jak stona ;) Biorąc pod uwagę że taką grafikę będą wyświetlać 5-6 letnie sprzęty to jest super, bo komp z tego samego okresu miałby problem z prawidłowym funkcjonowaniem na Windows 7.

 

I mówi to posiadacz pre-orderu na PC :]

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pozwoliłem sobie zlukać z nudów kilka razy te trailerki (i tak oczwiscie tak wczesniej jak i teraz patrzyłem na to w 720p) i jednak są zauważalne różnice.

 

Pc

65029012.jpg

 

X360

19697663.jpg

 

Sama jakosć wiadomo nie odzwierciedla idealnie wszystkiego, ale widać mniejszą liczbę detali względem pc po lewej stronie (ilosć kamyków;]). Wybuchy też lepsze na pc i tutaj różnica jest znaczaca. Animacja postaci- chyba zbliżona do siebie, jeli nie identyczna- co mnie niezmiernie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Wredne DICE! Zaje*%ali z Xbox360 i PS3 kamyczki, i wstawili do wersji blaszakowej. Okradaja NAS! :blum2:

 

Mnie troszke irytuje ten wielku HUD. Mogliby to zmniejszyc, jak jest na PC w rozdzialce 1080p. Poza tym na tym zdjeciu powyzej widac lepiej wykonany ogien. Oby na PS3 lepiej sobie poradzili z tym elementem.

 

Kolejny fajny gif

 

untitled-8h7ym.gif

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...