Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

nici z wczesnego opening cupa na ps3lidze - http://twitter.com/#...119448468066304

 

Co za crap :rofl2:

 

o fak no i bez sensu. czuję, że składy też ch.uja będą działać i zagrać razem w ciągu pierwszego tygodnia to będzie sukces. (pipi)a mać

 

 

zobaczcie peirwsze sekundy - spada pocisk na ziemię i niesamowicie słychać jak opada piasek na ziemię po wybuchu. kocham takie szczegóły

Odnośnik do komentarza

haha właśnie mi sie przypomniało, zeby nie było tego samego co się z Killzone 3 stało, przez brak privatów ta gra umarła śmiercią naturalną, gdy sie ocknęli i dali wreście taką możliwość to już ludzie dawno przestali w to grać :]

 

KZ3 zdechł, bo był kiepski, a brak prywaty był tylko gwoździem do trumny. BF3 na PS3 w dniu premiery będzie miał więcej graczy niż KZ3 do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Podobno gra ma do wyboru: Polski, Hiszpański, Niemiecki, Włoski, Angielski i Francuski do wyboru. Info z oficjalnego forum EA, na którym ktoś chwalił się "piratem".

Ile w tym prawdy i jakiej wersji dotyczy to nie wiem.

 

Pytanie tylko czy tyczy się to całości czy tylko napisów, bo wersje niemieckie czy włoskie też mają angielski, ale tylko w kwestii tekstu, a nie głosów...

Odnośnik do komentarza

Jak było to nie linczujcie ;)

 

Nie które bronie które odblokujemy w singlu będą dostępne w multi i tak samo w trybie co-op, w tym trybie będzie 6 rodzajów a jedną z nich M39 EMR znana z BC2 pod inną nazwą M14 Mod 0... oj pamiętam ją bardzo nie doceniana ale jakże skuteczna. Reszty broni niestety nie podano.

Odnośnik do komentarza

Podobno gra ma do wyboru: Polski, Hiszpański, Niemiecki, Włoski, Angielski i Francuski do wyboru. Info z oficjalnego forum EA, na którym ktoś chwalił się "piratem".

Ile w tym prawdy i jakiej wersji dotyczy to nie wiem.

dzięki za tego newsa! czekałem na to od miesiecy! :****

 

oby serio byla mozliwosc zmiany języka, nie chce grać po poplsku

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mi to tam obojętnie, i tak pewnie przez pierwsze tygodnie nie wystartuje żadna liga, ludzie muszą sie troche ograć w tego BF3

na ps3lidze planowalismy turniej otwierający w pierwszym tygodniu po premierze, jak widać nici z tego wyjdą.

Serwery dostaniemy, pytanie tylko kiedy. Tak długo jak z KZ3 czekać raczej nie będziemy bo DICE miało w planach gry klanowe więc coś tam muszą już mieć w przygotowaniu. GG robiło KZ3 nie uwzględniając nawet możliwości tworzenia prywatnych gier więc później po fali krytyki ze strony graczy pisali to od początku.

 

Czekam na BF3 jak czekałem ale jako organizator lig i turniejów i "klanowicz" lekko się zawiodłem, mam nadzieje że nie zawiode się bardziej i patcha dostaniemy w listopadzie bo jak nie to sytuacja KZ3 może się powtórzyć a tego chyba nikt by nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Yes I played through the whole game on a pirated 360 version. I've already pre-ordered and payed for the PC version so its okay :P

 

Heres my (spoiler-free) opinion on it:

 

Best FPS this GEN by far. The environments, the gameplay, the graphics and especially the sound are simply amazing. You truly feel like you're in a warzone unlike the arcady feel of COD.

 

The SP mode only takes about 6-7 hours, but the weird thing is that the story is actually very entertaining. For the first time in years a FPS has a story that is quite simple to follow and enjoy. You don't understand the motives behind the main villains actions, but that doesn't stop you from enjoying the events in the game. Its also unlike your typical US-made shooter in which the US military is invincible. You get to see your comrades get killed and their tanks/airplanes destroyed, like in a real war. I guess you have to be a Swedish dev to be able to pull that off. Furthermore I actually noticed that the marines in the game are like real people with emotions. They question their orders and actually get scared sometimes. Which is a lot more realistic than how you usually see them portrayed. I'm talking about the jarhead idiots who shout dumbass remarks every time something blows up in games like COD.

 

The game has very few glitches and runs excellent. I'd say its also one of the best looking games on the 360, on par with Crysis 2.

 

I havent played multiplayer obviously, but I think this game is going to be very well received.

Odnośnik do komentarza

http://trendygamers....field-3-review/ Pierwsza recka.

 

[media='']http://www.youtube.com/watch?v=WrdFTX6u7c4&feature=youtu.be[/media]

 

Eeee czyli co ciuchy zawsze będą takie same tylko camo będzie się zmieniać? Jestem zawiedziony. Choć z drugiej strony łatwiej będzie zapamiętać do czego strzelać...

 

Ciekawostka: "The Limited Edition will not come with BF1943, but with the Back to Karkand expansion.”

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...